Cítím, že je něco špatně v našem vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 11:41
Cítím, že je něco špatně

Ahoj, omlouvám se za anonym. S manželem jsem prožila krásné prázdniny. Teď však musím říct, že mi něco nehraje. Takový ten vnitřní pocit, že je něco špatně. Nejdřív, jsem před několika týdny našla v našem autě roztržené dámské tílko, které rozhodně moje nebylo. Také nikdy neměl problém v posteli. Poslední dobou však špatně dosahuje orgasmu. Prý cítí problém v močovém ústrojí, ale u urologa ještě nebyl. Začal se pravidelně holit, stříhat vlasy atd. Celkově chování mi přijde zvláštní. Já vím, že třeba přehráním, ale mám pocit, že ta urologie je jen nějaká výmluva, a nechápu to. Co myslíte? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bandii
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 03.09.19 11:46

To mi zní zcela jasně.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 1 inzerát 03.09.19 11:48
@Bandii píše:
To mi zní zcela jasně.

Taky si myslím, ucebnicova nevěra

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 03.09.19 11:50

Tak ty najdes roztrhnuty tilko cizi zeny v aute a porad mas jen divny pocit, ze se neco deje? No…nevera jak vysita a asi zadnej ulet jenom.

Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 03.09.19 11:51

Kazdopadne me to mrzi! Vis jak s tim nalozis?

Uživatel je onlinemigmina
Kecalka 304 příspěvků 03.09.19 11:56

Ptala ses ho na to tilko? me prijde fakt divny ze by dotycna milenka nechala tilko v aute a sla naha :nevim: a nezamaskovali stopy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 11:57

Tak já bych chtěla vědět, kdo to je, mít 100% důkaz. Tričko 100% důkaz není. Projela bych partnerovi mobil, pc - historii a případně když by nebyl doma a v práci, ale například „na tenise“, rozjela bych se za ním. Případně bych pořídila cca za tisícovku GPS lokátor. Lidi mě tu asi ukamenují, ale můj čas je drahý a život krátký. Nechtěla bych žít ve lži.

mamule42
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 03.09.19 11:59

Nevím, co ti není jasné, když si vrzne jinde a doma nepostaví, tak si musí něco vymyslet.Ale takovou výmluvu jsem ještě neslyšela. A na to tričko ses ho ptala?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 12:00

Právě, že chodil na brigádu do třídírny starých hadrů, ale není mi jasný, proč by byl u nás v autě :D. A neudělá se, protože už ho nepritahuju?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 12:01

Erekci má, ale nemá ejakulaci

Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 03.09.19 12:02
@migmina píše:
Ptala ses ho na to tilko? me prijde fakt divny ze by dotycna milenka nechala tilko v aute a sla naha :nevim: a nezamaskovali stopy

Treba maskovat nic nechtela, klidne mohla mit na tilku svetrik, ktery si pak oblikla.Nebo je nekdo vyrusil a zapomnela, ze ho ma nekde mrskly, tech scenaru je.

Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 03.09.19 12:02
@Anonymní píše:

Jestli ma prazdny pytel

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 12:03

Já jsem asi divná, ale všichni muži jsou nevěrní, samozřejmě až na výjimky. Přijde mi to normální, nešťastné je pouze to, že nedokáže momentálně uspokojit svou ženu, když má milenku.
Anonym prosím, mám kontroverzní názor.

Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 03.09.19 12:03

No jeste bych si ho proklepla, mne to pripada dost jasny, ale zase da se vse vysvetlit i jinak.Viz jestli delal s hadrama, ohl drapnout tilko na hadru

free333
Generální žvanilka 20394 příspěvků 03.09.19 12:04
@Anonymní píše:

A kolik mu je prosím Tě roků?
Jestli to nebude věkem…

Jinak to tílko, že by to tam tak okatě nechali, to se mi nechce věřit, jestli ho spíš nemá jako hadr na úklid…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama