Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Burj Chalifa píše:
naopak, přemýšlet je třeba a zejména v takové situaci. Neschovávej se před nepříjemnými myšlenkami a otazníky. Neodsouvej je, jako odsouváš rozhodnutí opustit špatného partnera.Ne, už to pro Tebe není těžké, protože celkem realisticky jsi ho popsala. Jednej pragmaticky a zařiď si vlastní život. Prodlužováním této situace nebo nedejbože otěhotněním s ním si zavaříš na velký malér.
Ty jsi hodná, umíš krásně poradit…já vlastně vím co udělat, jen najít k tomu tu sílu.
@Dančula píše:
Ty jsi hodná, umíš krásně poradit…já vlastně vím co udělat, jen najít k tomu tu sílu.
Jsem jen realista.Ber současnou situaci jako dobré východisko a vezmi to z té pozitivnější stránky Že nejsou? Ale jsou! Jednak sis uvědomila, jak říká Jára C., kudy cesta nevede. Nevede přes Tvého partnera, není dobrý a perspektivní muž. Za druhé - nemáte děti, což je velká výhoda, rozhoduješ se jen a jen za sebe.Za třetí - jsi v nejlepším věku, ještě mladá, určitě hezká
a víš co chceš. S tím se dá a musí něco podniknout. Sílu musíš najít sama a začít věci vyřizovat. Odkládáním nic nevyřešíš a čas běží v Tvůj neprospěch. Přeji sílu na správná rozhodnutí! ![]()
@Burj Chalifa píše:
Jsem jen realista.Ber současnou situaci jako dobré východisko a vezmi to z té pozitivnější stránky Že nejsou? Ale jsou! Jednak sis uvědomila, jak říká Jára C., kudy cesta nevede. Nevede přes Tvého partnera, není dobrý a perspektivní muž. Za druhé - nemáte děti, což je velká výhoda, rozhoduješ se jen a jen za sebe.Za třetí - jsi v nejlepším věku, ještě mladá, určitě hezká![]()
a víš co chceš. S tím se dá a musí něco podniknout. Sílu musíš najít sama a začít věci vyřizovat. Odkládáním nic nevyřešíš a čas běží v Tvůj neprospěch. Přeji sílu na správná rozhodnutí!
Moc ti děkuju, dala jsi mi odvahu a vím, že máš pravdu
![]()
@Dančula píše:
Moc ti děkuju, dala jsi mi odvahu a vím, že máš pravdu![]()
Když budeš potřebovat, tady Tě podržíme, i když jen na dálku. Určitě by se tu dalo dohromady dost praktických návrhů, jak začít. Takový jízdní řád na novou cestu, osamostatnění. To, že jsi sama, ber jako obrovskou výhodu. Nic Ti nesvazuje ruce.
@Burj Chalifa píše:
Když budeš potřebovat, tady Tě podržíme, i když jen na dálku. Určitě by se tu dalo dohromady dost praktických návrhů, jak začít. Takový jízdní řád na novou cestu, osamostatnění. To, že jsi sama, ber jako obrovskou výhodu. Nic Ti nesvazuje ruce.
Moc díííky, já vím, že je obrovskou výhodou, že s ním nemám dítě, pak by vše bylo komplikovanější a odnášelo by to hlavně to dítě. Jsi zlatíčko
![]()
@Dančula píše:
Moc díííky, já vím, že je obrovskou výhodou, že s ním nemám dítě, pak by vše bylo komplikovanější a odnášelo by to hlavně to dítě. Jsi zlatíčko
To víš, rozhodnout se nakonec musíš sama, tu tíhu kroku z Tebe nikdo nesejme. Vzhledem k tomu, jak jsi partnera popsala, tomu perspektivu nedávám. Prostě je ho pro tebe škoda, je problémový.
@Burj Chalifa píše:
To víš, rozhodnout se nakonec musíš sama, tu tíhu kroku z Tebe nikdo nesejme. Vzhledem k tomu, jak jsi partnera popsala, tomu perspektivu nedávám. Prostě je ho pro tebe škoda, je problémový.
Já vím, ale mám čím dál větší pocit, že to bude asi jediné řešení.
@Dančula píše:
Já vím, ale mám čím dál větší pocit, že to bude asi jediné řešení.
Bude, pokud nechce obětovat sebe.
@Burj Chalifa píše:
Bude, pokud nechce obětovat sebe.
Já vím, že on se nezmění a bude dělat vše jen a jen podle sebe, je i trochu víc sobec. Takže asi není co řešit…
@Dančula píše:ˇMoc a moc držím palce!
Já vím, že on se nezmění a bude dělat vše jen a jen podle sebe, je i trochu víc sobec. Takže asi není co řešit…
@Burj Chalifa píše: ˇMoc a moc držím palce!
Děkujuuu, i když to bude těžké i tak…
![]()