Co byste podnikli s milionem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.10.21 13:46

Co byste podnikli s milionem?

Zdědím nějak peníze. Po zaplacení jednoho dluhu mi zbyde mega. Co byste s takovejma penězma dělali? Není to málo a není to moc Brácha se ptal, jestli nemám nějakej nápad na podnikání, no nemám :lol:..prosím anonym, finance…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2353
22.10.21 13:50

V dnesni dobe bych si vzala hypoteku, pridala k tomu tenhle milion a koupila nemovitost, kterou bych pronajimala. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Anonymní píše:
Zdědím nějak peníze. Po zaplacení jednoho dluhu mi zbyde mega. Co byste s takovejma penězma dělali? Není to málo a není to moc Brácha se ptal, jestli nemám nějakej nápad na podnikání, no nemám :lol:..prosím anonym, finance…

A kolik mas mimo ten milion vlastni rezervy. Jak bydlis, mas hypoteku? Vse zalezi na tve celkove financni situaci.

• Citovat
  • Nahlásit
55228

Obhlédla bych dobře terén a koupila bych ornou půdu v okolí vesnic. Na účtu bych je nenechala. Inflace je potvora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2727
22.10.21 13:51

Já bych to dala na podnikání. Ale jen jako základ, ono těch milionů je potřeba poněkud více :) kdybych neměla plán na podnikání, tak bych to dala jako základ hypotéky na nemovitost, kteří bych pronajímala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 13:58

@DandátkoP to nejde, mně nikdo nic nepůjčí. Jsem osoba pečující o člena rodiny.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 13:59

@Kelsey to je zajímavej nápad..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 13:59

@Midaku nojo jenže já žádnej nápad nemáám..rozumím trochu zvířatům..jinak nic extra :D

• Citovat
  • Nahlásit
902
22.10.21 14:01
@Anonymní píše:
@Midaku nojo jenže já žádnej nápad nemáám..rozumím trochu zvířatům..jinak nic extra :D

Tak si kup psy s papirama a udelej chovatelskou stanici :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35436
22.10.21 14:03

Za mega a nikdo ti nepůjčí?
Koupila bych pozemek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 14:04

Teď mi přijde větší částka od pojišťovny, tak vyhlížím pozemky. Ne přímo ornou půdu, ale travnatý pozemky, co nejsou určený k výstavbě a budu sázet ořešáky a lísky. Splním si sen mít ořechovej sad…

• Citovat
  • Nahlásit
2563
22.10.21 14:06

Vzala bych k tomu ještě hypotéku, koupila byt a pronajímala, dneska to tak závratná částka neni na nějaký velký plány a investice do nemovistosti je asi jediná jistota, že se to vrátí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 14:06
@Anonymní píše:
Teď mi přijde větší částka od pojišťovny, tak vyhlížím pozemky. Ne přímo ornou půdu, ale travnatý pozemky, co nejsou určený k výstavbě a budu sázet ořešáky a lísky. Splním si sen mít ořechovej sad…

to je božíííííí :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 14:07
@quanavera píše:
Tak si kup psy s papirama a udelej chovatelskou stanici :)
:D na to už tady mám moc jiný zvěře, navíc psy ve větším množství plně nemusím…
  • Citovat
  • Nahlásit
2353
22.10.21 14:07
@Bábrdl píše:
Za mega a nikdo ti nepůjčí?
Koupila bych pozemek.

Za mega dnes asi pozemek uz nekoupi. Soudim teda, dle cen ve stredocekym kraji. Tady si uz ani za dva míče člověk pozemek nekoupí. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat