Reklama

Co děláte, aby si vás manžel vážil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 15:39
Co děláte, aby si vás manžel vážil?

Otázka jasná. Hledám tipy, na čem zapracovat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 08.02.18 15:42

Neservíruju mu vše a sebe na zlatém podnose - nechám ho, aby se trochu snažil.
Skoro ve všem.
Mám i svůj život, svůj volný čas. Neříkám mu o sobě vše do detailu.
Nekňourám, když na mě nemá čas.
Když je protivnej, nevnucuju se, nelísám se. Raději se ohradím a jdu od toho.

Příspěvek upraven 08.02.18 v 15:43

Terez001
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 08.02.18 15:42

Nedělám nic, chovám se přirozeně 8o

Tichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 08.02.18 15:46

Cilene nic. Ale jsem dost nezávislá, myslím, ze vypadam dobre, jsem schopna zajistit vse potřebné. Proste ví, ze s ním nejsem, protože bych musela, ale protože chci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 15:47

@jankajj ty jo, promiň ale tohle sice dává smysl, ale nejsi pro nej ledová královna? Já tohle dělat, tak ten můj je nešťastnej a bude si pripadat ze je mi u zadele…

nostress
Extra třída :D 13172 příspěvků 08.02.18 15:47
@Anonymní píše:
Otázka jasná. Hledám tipy, na čem zapracovat.

Celkem výstižně je to popsané tady:
http://harmonickyvztah.cz/…ahu-k-muzum/

Premek_Orac
Závislačka 4260 příspěvků 08.02.18 15:47

Ty jo… A proš si vlastně myslíš, že si tě manžel neváží? Je to dlouhodobý pocit, nebo prostě teď je toho na tebe hodně a vynořilo se to v hlavě…
U každého to asi bude trochu jiné, ale můžu ti napsat, proč si vážím své partnerky. Je to hlavně proto, že vím, že by mi neublížila, že se ke mě chová hezky, že se umíme spolu smát, bavit, ale i mlčet, že si snažíme být vzájemně oporou a že umí vycítit, když toho mám hodně a musí být ona chvíli ten větší tahoun v domácnosti, ve vztahu a tak. Vážím si ji také proto, že je to moc krásný člověk. Měl bych ji prostě rád, ikdybychom spolu nežili.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 08.02.18 15:49

Vybrala jsem si muze, který si me váží jen proto, jaká jsem a kdo jsem. Nemusím pro to dělat nic navic. Stejne tak obráceně.

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 08.02.18 15:50
@Anonymní píše:
@jankajj ty jo, promiň ale tohle sice dává smysl, ale nejsi pro nej ledová královna? Já tohle dělat, tak ten můj je nešťastnej a bude si pripadat ze je mi u zadele…

nejsem:)
zásadní je, že je mezi námi láska, a dáváme si ji najevo/nemyslím zdaleka jen sex, ale intimita, doteky.. ¨
taky dost záleží, jak jste dlouho spolu, kolik vám je let, a jestli je aktuálně váš vztah funkční, dobrý.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 15:51

@Premek_Orac jsem rada, ze reaguje s jakožto muž. Jsem na MD a cítím to tak. Ze proste dělám málo nebo něco špatně. Co třeba očekávat od ženy na MD?,

anonymni_prezdivka
Kecalka 359 příspěvků 08.02.18 15:52
@Anonymní píše:

Ledová královna? Naprosto s @jankajj souhlasím. Nevnucovat se, nekňoruat. Přesto se k sobě můžeme chovat krásně.
Hlavně přirozeně… Co není přirozené stejně časem opadne, protože to unaví…

histep
Závislačka 3233 příspěvků 08.02.18 15:53

8o Nemá absolutně smysl něco cíleně dělat, v podstatě se přetvařovat, kvůli tomu, aby si mě někdo, kdokoliv, vážil. Chovám se od své přirozenosti tak, abych si vážila sama sebe. Pak to jde samo. Vážit si jeden druhého je základ vztahu, takže my si vážíme sebe navzájem od počátku, jinak bychom spolu přece nebyli.

Elen8
Extra třída :D 12984 příspěvků 08.02.18 15:54

Ja vim 100% ze si me vazi za vychovu nasi dcerky (jeji rozvoj, za vse co jsem ji naucila, je rad ze spolu porad neco doma tvorime, navstevujeme ruzne kurzy, ktere peclive vybiram atd).
Pak za peci o ne. Sama se staram o vareni (varim kazdy den, v 90% je i napeceno) a celkove starost o celou domacnost, ktera je jen na me a funguje k jeho spokojenosti.
Pak si uz muzu jen domyslet za co dal, ale tyto dve veci muzu napsat s jistotou.

Markéta80
Hvězda diskuse 39612 příspěvků 08.02.18 15:56
@Terez001 píše:
Nedělám nic, chovám se přirozeně 8o

to sem chtěla taky napsat, nevím co bych měla dělat extra. Ještě by se ptal že se něco děje :mrgreen:

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 08.02.18 15:58

Na MD to bývá pro mnoho párů těžší, zkouška. žena čeká celý den na chlapa jak na smilování, nemá jiné vyžití a jinou společnost než dítě..
proto spousta žen spěchá předčasně do zaměstnání, na úkor dítěte.
Dle mě je nejlepší recept mojí sestry /na rodičáku deset let v kuse, 4 děti/
Nesedí doma jak pecka, čekaje na manžela s bačkorama v ruce. Vymyslí si svůj vlastní program, z velké části s dětmi, zčásti za účasti hlídačů a hlídaček, občas hlídá i manžel a vyrazí si s kamarádkama.
Její muž oceňuje, že je samostatná, a rád s rodinou /i s ní samotnou/ tráví čas.
Dobré je, že má ségra svoje koníčky i nesouvisející s dětmi /další prostor pro sdílení, povykládání s manželem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >