Co když se mi něco stane?

Anonymní
28.12.20 00:16

Co když se mi něco stane?

Pěkný večer.. Poslední dobou mě trápí tato myšlenka. Co když se mi něco stane? Co bude s mým synem? Syn má 2 roky, v rodném liště nemá otce, protože je to feťák. Jako otec je super, vídáme se, syn ho miluje. Ale prostě bere drogy a neumí přestat, i když měl ode mě pomoc. Já mám už jen matku alkoholičku a sestru, která vychovala 3 děti a teď jde v matčiných stopách. Takměř nejsme v kontaktu. Strašně mě tohle trápí, protože se může stát cokoliv.. vidím to dennodenně, jak tu lidé ze dne na den nejsou. Bojím se, že mě To potká. Kdo se postará o mého syna, když já jsem jediná koho má? Připadne do péče mé matce? Ta by zahrála pěkné divadlo jen, aby ho dostala do péče kvůli penězům na alkohol. Vůbec nevím co si mám počít.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29160
28.12.20 00:22
@Anonymní píše:
Pěkný večer.. Poslední dobou mě trápí tato myšlenka. Co když se mi něco stane? Co bude s mým synem? Syn má 2 roky, v rodném liště nemá otce, protože je to feťák. Jako otec je super, vídáme se, syn ho miluje. Ale prostě bere drogy a neumí přestat, i když měl ode mě pomoc. Já mám už jen matku alkoholičku a sestru, která vychovala 3 děti a teď jde v matčiných stopách. Takměř nejsme v kontaktu. Strašně mě tohle trápí, protože se může stát cokoliv.. vidím to dennodenně, jak tu lidé ze dne na den nejsou. Bojím se, že mě To potká. Kdo se postará o mého syna, když já jsem jediná koho má? Připadne do péče mé matce? Ta by zahrála pěkné divadlo jen, aby ho dostala do péče kvůli penězům na alkohol. Vůbec nevím co si mám počít.

Super otec a feťák? Jako fakt? Co by se stalo, nejspíš by šel k tvé matce (pokud nikde není vedená jako alkoholička) nebo do dětského domova. Jaké sis to udělala, takové to máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 00:26

@Russet co jsem si jak udělala? s tím člověkem jsem žila 9 let, před rokem ztratil práci a dostal se mezi špatné liddi a řešil své problémy drogama. Když jsme se synem s ním, tak je čistý a je to super otec. Jako člověk a partner stojí za prd. A svou rodinu jako matku alkoholičku jsem si snad dobrovolně nevybrala. Takže nevím co jsem si jak udělala. Snad ty máš dokonalej život, že tak soudíš

• Citovat
  • Nahlásit
29160
28.12.20 00:31
@Anonymní píše:
@Russet co jsem si jak udělala? s tím člověkem jsem žila 9 let, před rokem ztratil práci a dostal se mezi špatné liddi a řešil své problémy drogama. Když jsme se synem s ním, tak je čistý a je to super otec. Jako člověk a partner stojí za prd. A svou rodinu jako matku alkoholičku jsem si snad dobrovolně nevybrala. Takže nevím co jsem si jak udělala. Snad ty máš dokonalej život, že tak soudíš

Kdyby jako otec za něco stál, tak nedroguje. Ale to asi nepochopíš. Moje máma byla taky alkoholička. Takže moc dobře vím, jaké to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Everyone
28.12.20 00:31

Nic se ti nestane.Ale chapu, ze nas cerne myslenky.
Starej se jak nejlíp umis, hlavně i o sebe.
Vše bude dobre, uvidíš.

• Citovat
  • Nahlásit
Everyone
28.12.20 00:32

@Russet Bylo tohle skutecne nutne?
Jeji cestou jsi nesla, tak ji, prosím, nesud.
Pojďme si pomahat

• Citovat
  • Nahlásit
116
28.12.20 00:35

Dobrý zakladatelko :lol: :D Russet sedí 24h denne na emiminu a rozdává rady :mrgreen: Souhlasim s tebou, neví nic a vlastně nikdo z nás.. Syn by šel asi k tvojí mámě noo.. Ale mysli pozitivně! Nic se nestane, ještě budeš hlídat jeho děti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
28.12.20 00:35
@Everyone píše:
@Russet Bylo tohle skutecne nutne?
Jeji cestou jsi nesla, tak ji, prosím, nesud.
Pojďme si pomahat

Sorry, ale lidi, co v jedné větě napíšou dobrý otec a drogově závislý, fakt NIKDY nepochopím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
28.12.20 00:36
@Anonymní píše:
Dobrý zakladatelko :lol: Prej krávo :D Russet sedí 24h denne na emiminu a rozdává rady :mrgreen: Souhlasim s tebou, neví nic a vlastně nikdo z nás.. Syn by šel asi k tvojí mámě noo.. Ale mysli pozitivně! Nic se nestane, ještě budeš hlídat jeho děti :kytka:

Jaký důvod máš k anonymu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
gulas.medovy
28.12.20 00:38
@Russet píše:
Jaký důvod máš k anonymu?

Aby ti mohla nadávat do krav. Fakt je, že si tady taky občas ráda zanadávám, ale aspoň ne anonymně.

• Citovat
  • Nahlásit
29160
28.12.20 00:40
@gulas.medovy píše:
Aby ti mohla nadávat do krav. Fakt je, že si tady taky občas ráda zanadávám, ale aspoň ne anonymně.

Zajimavé je, že zakladatelka si upíchne dítě s feťákem (protože ho ani nenapsala do rodného listu), ale fetuje jen rok a kvůli špatné partičce. No radši budu kráva než zakladatelka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
28.12.20 00:41

@Russet Mám hodně důvodů, co je tobě do toho. Jsi děsná, vždycky ty tvoje rady a odsuzování to je hrozný :roll: Zakladatelka měla v oslovení pravdu, soudíš a nevíš nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3153
28.12.20 00:41

Nenapsala bych to jako Russet, ale pokud někdo skončí v dospělosti úplně bez lidí, na které by se mohl v podobné situaci spolehnout, v drtivé většině případů na tom měl svůj podíl.
Ona i první reakce zakladatelky něco málo naznačuje.

Určitě jí je ke cti, že se podobnou otázkou zabývá - taky bych to dělala, ocitnout se v její situaci.

Příspěvek upraven 28.12.20 v 00:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
28.12.20 00:42
@Anonymní píše:
@Russet Mám hodně důvodů, co je tobě do toho. Jsi děsná, vždycky ty tvoje rady a odsuzování to je hrozný :roll: Zakladatelka měla v oslovení pravdu, soudíš a nevíš nic.

Přečti si to pořádně. Ona spí s feťákem a pak se diví. Ale kráva jsem já. No nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
28.12.20 00:42

Netuším, jestli je pro to v CR pravni ramec, ale neslo by nejakym notářskym zapisem urcit diteti porucnika z okruhu blizkych pratel? Pripadne predem vyloucit porucnictvi matky a sestry? Poradila bych se s pravnikem, za klidne spani to podle me stoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat