Co na špatnou pleť?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mawajka00
Stálice 52 příspěvků 04.04.18 14:56
Co na špatnou pleť?

Je mi 15let a mám smíšenou pleť. Nemám nějaké strašné akné. Ale i tak tam je celkem hodně. Nevím jak se ho zbavit… Mým hlavním problém jsou rozšířené pory na tvářích a na nosu. Nemáte nějaké typy jak s tím zatočit? Zbavit se pupinku a rozšířených poru? Zas nechci zbytečně využívat prostředky, které jsou vyloženě na to silné akné.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 04.04.18 15:03

@Mawajka00 Zajdi na kožní tam ti poradí nejlépe…

Petruna21
Echt Kelišová 9782 příspěvků 04.04.18 15:07

Uvař si logrove kafe a každý večer a ráno si s logrem umyvej pleť hezky to v masíruj a pak omyj :)

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 15:16

To s tím kafem je skvělej nápad. Na rozšířený póry neporadim, s tim jsem se zžila. Měla jsem silné akné. Můžu doporučit levandulovej olej na obličej a co nejmíň dráždit obličej chemickýma peelingama nebo gelama atd. :kytka:

Emimin7
Kelišová 7157 příspěvků 04.04.18 15:18

Hlavně si často důkladně myj obličej, nepoužívej peeling a maž se ideálně gelem, né krémem. Případně hodně jemným, až skoro tekutým krémem.

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 04.04.18 15:26

Pleť čistit mlékem a pleť. vodou na smíšenou pleť každý večer a používat hydratační gel/krém ráno a večer po odlíčení. Nemýt pleť žádnými mýdli ani gely na obličej- to póry postupně rozšiří.
Peeling cca jednou za 14 dní a po něm nanést lehkou hydratační masku na celý običej. :palec:

zudina
Ukecaná baba ;) 1991 příspěvků 04.04.18 15:30

Natirej si oblicej moci- urinoterapie

Apaji
Kelišová 5185 příspěvků 04.04.18 15:41

Měla jsem to v pubertě také. Občas mi zabralo sírové mýdlo - kupovalo se v lékárně. naneslo na obličej a nechalo zaschnout. Potom nějaké japonské řasy, kopřivový čaj…Vyzkoušela jsem kde co. Přešlo to věkem (děda říkal, že sexem). Pomohla HAK - tu ale nedoporučuju ani omylem (prodělala jsem krvácení do mozku a jedna z prvních otázek zněla „jak dlouho jste brala HAK?“).

Dcera má 13 let a taky jí trápí akné. Zkoušela různé vodičky z lékárny…nejvíce jí zabírají pivovarské kvasnice nebo B-complex (trpěla i na afty) a nyní jsem objevila v DM drogérii vitamínový doplněk proti akné jménem Aknestop (nebyl ani moc drahý, cca 80,– Kč za 30 kapslí) a ten jí tedy zabral markantně a viditelně (vysadila B-complex, protože to obsahuje vit. B různých skupin). Recenzi jsem našla zde:

http://anetbeautyblog.wixsite.com/…enze-Vitamíny-AKNESTOP

Kriss Tina
Závislačka 4525 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 15:48

Mě pomohlo konopné mýdlo, a pak Teda důkladně odličovat, nechat alespoň jeden den v týdnu pleť bez makeupu aby mohla dýchat a mazat jemným krémem.

lachtanice86
Kelišová 5425 příspěvků 04.04.18 15:50

@zudina máš s tím sama zkušenosti?

zudina
Ukecaná baba ;) 1991 příspěvků 04.04.18 15:55
@lachtanice86 píše:
@zudina máš s tím sama zkušenosti?

Ano- pory mi zmizely, I akne

lachtanice86
Kelišová 5425 příspěvků 04.04.18 15:58

@zudina můžu poprosit o nějaké info, nebo stránky? Klidně i soukromou zprávu. Diky

Amys
Generální žvanilka 20661 příspěvků 04.04.18 16:01

A nebo mýt antibakteriálním mýdlem. Vyrábí ho třeba Protex. Pak namazat krémem. Já jsem tedy dospělá, ale mám poslední dobou problémy s dospěláckým a tohle mi funguje nejlíp… Ale je potřeba hlídat, čím si člověk maže obličej po tom. Nesmí to být příliš mastné.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 04.04.18 16:11

Antikoncepce Diane 35.
Do dvou měsíců máš pleť krásnou.

Apaji
Kelišová 5185 příspěvků 04.04.18 16:26

@MaminkaLucka

Jo, to je pravda, měla jsem pleť jak mimino. Francie ji zakázala (proč asi). Mi uspíšila smrtelné problémy. Krvácení do mozku, které se vesměs nepřežívá. Pak už se mi zdraví skrze cévy jen sypalo. Natržená aorta etc. etc. Rozhodně nedoporučuju žádnou HAK, a když už to musí být, tak rozhodně ne Diane-35. Na neurochirurgii se málem vyvrátili, když zjistili, že jsem zrovna Diane žrala 6 let a gynekolog mi ji vesele předepisoval, i když jsem nesměle pípla, že v příbalovém letáku se píše, že užívání by nemělo překročit 9 měsíců. Prý to jsou dávno vyvrácené bludy a proč by ne (byla jedna z nejdražších v mé době), když mi svědčí, že to tam musí psát jen pro jistotu…Nu, bylo mi 18, mladá, důvěřivá. Tak jsem papala dál.

Když jsem tam přišla s oholenou hlavou a jizvou od spánku ke spánku, tak se mě jen zeptal „JAK se vám to stalo?“ - a to už měl nahlášené, že na plánovanou kontrolu nedorazím, páč bojuju v nemocnici o život. Za 3 měsíce mi navrhoval další hormony, které bych mohla baštit, když už Diane nechci.

Opravdu, pozor na Diane-35. Ale na pleť funguje skvěle, to zase jo. Fakt je, ani po vysazení všech hormonů se mi už akné nevrátilo…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama