Co objednáváte dětem v restauraci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 06.02.17 11:09
Co objednáváte dětem v restauraci?

Holky, kdyz jdete s detmi do restaurace, co jim objednavate, aby to jedly a nebyla to uplna nutricni katastrofa? Mam deti 5 a 3 roky a kdyz jedeme na dovolenou nebo vylet, tak mam opravdu problem pro ne vybrat.

Diky za inspiraci.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 06.02.17 11:10

Tak.moje starsi 4leta.uz.ji vse,ale.samo.ma­.sve.favority, takze. rizek. a.brambor, rajska, svickova…no nutricne nic.moc.samozrejme, ale do. restaurace tak. casto s.ni nechodim,takze­.to.neresim :)

lucenka
Vesmírná mluvilka 32538 příspěvků 06.02.17 11:13

Kluk (6 let) si většinou dává svíčkovou nebo řízek. Nemáme to každý den, takže to nijak nehrotím.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 06.02.17 11:13
@ngauruhoe píše:
Holky, kdyz jdete s detmi do restaurace, co jim objednavate, aby to jedly a nebyla to uplna nutricni katastrofa? Mam deti 5 a 3 roky a kdyz jedeme na dovolenou nebo vylet, tak mam opravdu problem pro ne vybrat.Diky za inspiraci.

Mám stejně staré děti :mrgreen:
My se doma stravujeme zdravě, takže na výletě povolím třeba co jim doma moc nedávám. Dovolím třeba hranolky, řízek, palačinky a pod.
Pokud nechceš aby děti jedli nezdravě vůbec, tak to řeš zeleninovým salátem, který objednáš i sobě. Nebo polévkou.

iiiv
Extra třída :D 10959 příspěvků 06.02.17 11:13

Většinou polévku a hranolky třeba s řízkem, ale chodíme do restaurace párkrát za rok, tak to nějak neřeším

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2383 příspěvků 06.02.17 11:13

Většinou svíčkovou, kuřecí řízek s kaší nebo přírodní kuřecí plátek s hranolky. Výživově žádná hitparáda, ale je to jednou za sto let, tak to nevadí.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 11:14

Když už jdeme do restaurace tak to neřeším, klidně hranolky a kuřecí směs s nějakou omáčkou třeba… ale zase pije jen vodu, jak vidím ty Fanty, Coly apod. tak to je větší maras podle mě

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 06.02.17 11:15

Cokoliv s nudlema

hofka
Extra třída :D 14991 příspěvků 06.02.17 11:16
@lucenka píše:
Kluk (6 let) si většinou dává svíčkovou nebo řízek. Nemáme to každý den, takže to nijak nehrotím.

absolutně stejně:-) Mladší je dost vybíravý, takže v restauraci řízek to jistí, že sní vždy. A nudličková polívka:-)

BohunkaP
Extra třída :D 14960 příspěvků 06.02.17 11:17

Prakticky cokoli chtěly resp. chtějí.
Do restaurace nechodíme zase tak často, abychom tam museli řešit nějaké nutriční záležitosti.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27382 příspěvků 06.02.17 11:17
@ngauruhoe píše:
Holky, kdyz jdete s detmi do restaurace, co jim objednavate, aby to jedly a nebyla to uplna nutricni katastrofa? Mam deti 5 a 3 roky a kdyz jedeme na dovolenou nebo vylet, tak mam opravdu problem pro ne vybrat.Diky za inspiraci.

tak pětileté bez problémů cokoliv, kuřecí přírodní řízek, brambory, zeleninu, nebo jídla z tzv. české klasiky… někdy i ten řízek s bramborem nebo kaší, většinou si dítě samo vybere, pro tu tříletou jsem objednávala vždy polévku a pak si vzala něco ode mne nebo od manžela… ale problém vybrat většinou nikdy nebyl… minutky z panenky mívají taky téměř všude, když bylo nejhůř, tak vývar s nudlemi a třeba palačinku nebo nějaké sladké jídlo, ovocné knedlíky…

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 06.02.17 11:17

Mám děti 5,5 a 3,5 roku a pokaždé je to řízek. Přeci jen už mají svůj vlastní názor na věc, už neobjednávám já, ale oni a do restaurací taky každý týden nechodíme, doma jíme spíš zdravě, takže to zkrátka nehrotím a neřeším. Na pití chtějí džus.

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 06.02.17 11:17

Záleží v jaké restauraci :nevim:
V těch, do kterých se chodíme najíst jen tak, chce Munkki prakticky vždycky rybu, kluci není nic, takže je to fuk :roll:, ale většinou rizoto s parmazánem nebo nějaké těstoviny. Nebo vývar, když mají.
Když jsem někde na výletě na horách, kde je nabídka většinou dost bída, objednáme klidně hranolky s kečupem a Knedlovi suché knedlíky. Vrásky z toho nemám.

Fjodorka
Extra třída :D 11237 příspěvků 06.02.17 11:23

Posledně to byl losos s kaší. Předtím dostala nějaké těstoviny, ale místo toho mi sežrala všechny hranolky od burgeru a těstoviny zbyly na mě :roll:

Objednávám jí nesmažené věci, což není často jednoduché, když z dětských porcí jsou schopni udělat jen věci, které nahází všechny do friťáku.

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 06.02.17 11:23

Ustoupím třeba na kuřecí řízek, ale s bramborami. Ale naše děcka milují ryby a těstoviny a to se dá většinou najít i v hotových jídlech nebo v menu. Poprosím o rozdělení na dva talíře, bývají hodně ochotní.
Dětské jídlo jsem objednala jednou a děs běs, naposledy.
Jinak chodíme taky málo a i na dovolených se tomu, co to jen jde, vyhýbám. Nejmladší neposedí, musí pořád chodit, běhat, někde lézt a je mi jasný, že to ostatním hostům nemusí být příjemné. Tak se snažíme na dovolených vařit a v létě hledáme restaurace s dětským koutkem, aby jsme mohly děcka vypustit.

Příspěvek upraven 06.02.17 v 11:28

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >