Cysta a ovulační cyklus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zandyas
Povídálka 46 příspěvků 26.07.19 18:30
Cysta a ovulační cyklus

Ahoj holky, no budu asi za blba, ale potrebuju poradit. O miminko se snažíme jen krátce a tak stále pročítám různé informace. Teď to hlavní…měla jsem klasicky MS cyklus, poté 4 dny pauza a pak opět krvácení, které opět trvalo 7 dní. Na kontrole u Dr. se zjistilo že mám folikulární cystu, která by měla s další MS odejít. Tak a ted k mému dotazu. Znamená to ze se tento měsíc ovulace nedostaví? :nevim:

Reakce:
janka23
Závislačka 3174 příspěvků 26.07.19 18:54

Muze se dostvit. muzes mit ovulaci z druheho vejcovodu. Zalezi, kde je cysta ulozena

Zandyas
Povídálka 46 příspěvků 26.07.19 18:59

@janka23 podle lékaře je na vaječníku…

ugluk
Hvězda diskuse 47333 příspěvků 26.07.19 19:18

Pravděpodobně nebyla ovulace ten minulý cuklus (folikul vyrostl, ale neprasknul a stala se z něj cysta). Co to udělá s tímhle cyklem, těžko říct, ale ovulace klidně být může, prostě naroste nový folikul. Ve vaječníku, samozřejmě.

Zandyas
Povídálka 46 příspěvků 26.07.19 19:35

@ugluk Jo taaaak ja jsem si Furt říkala jak se to tam udělá :woman_facepalming_tone2: Tak uvidíme. Tenhle měsíc vždy ob den se snažíme tak se uvidí co se z toho vyvine :)

janka23
Závislačka 3174 příspěvků 26.07.19 20:09
@Zandyas píše:
@ugluk Jo taaaak ja jsem si Furt říkala jak se to tam udělá :woman_facepalming_tone2: Tak uvidíme. Tenhle měsíc vždy ob den se snažíme tak se uvidí co se z toho vyvine :)

Souhlasim, anovulak byl minuly cyklus.tes ovulace vklidu dojde :) popijej kotryhel a hod de hlavne doklidu :)

Zandyas
Povídálka 46 příspěvků 26.07.19 20:15
@janka23 píše:
Souhlasim, anovulak byl minuly cyklus.tes ovulace vklidu dojde :) popijej kotryhel a hod de hlavne doklidu :)

Tak noc moc dekuju :)

Váš příspěvek
Reklama