Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Já bych to nezvládla ani na začátku.. bleju kudy chodím a nedokážu normálně fungovat..jen co stojim, tak jdu zvracet..takže závidím trošku.. jinak dokud budeš moc a bude ti fajn, tak si dělej co chceš, ale nepřepínej se moc:) a zkus se trošku šetřit
@Terulisekk vsak ja taky;)). Ted posl.2 tydny uz mic nezvracim, spis jen vyjimecne „ze zvyku“
.
Doufam, ze uz to skoncilo!!! Pac jsem obcas dobehla
jen tak tak;)).
Mooc lituju tehule co se jich nevolnost drzi i po 1.trimestru!! Chuderko ![]()
@JulkaD No, snad to přejde brzy, jinak se zbláznim.. taky mám občas potíž doběhnout..:D u minulého
jsem se sama sobě smála:D neměla jsem už sílu na nic jinýho ![]()
@JulkaD Já myslím, že je to hrozně individuální, ale já bych to asi nedala. V osmém měsíci jsem dělala státnice a bylo to dost náročný. Fyzicky jsem byla dost vyčerpaná. Ale jsou i ženský, který vůbec nevědí, že jsou těhotný. Viděla jsem takovou, která tahala kolečka s hnojem a starala se o celý hospodářství a dvě děti k tomu.