Reklama

Daně-práce v Rakousku a úřad práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adriana224
Stálice 58 příspěvků 21.02.17 17:58
Daně-práce v Rakousku a úřad práce

Ahoj, prosím o radu ohledně vrácení daní. Loni jsem pracovala čtyři měsíce v Čechách, pak jsem byla měsíc v Rakousku a pak čyři měsíce na úřadě práce. Od října jsem zaměstnaná a dneska jsem podepsala daně, ale neměla bych je podepsat i u těch minulích zaměstnavatelů v roce 2016? A jak se v tom promítne ten ÚP? Děkuju za info

Reklama

Reakce:

Hanula1212
Kelišová 5034 příspěvků 21.02.17 21:50

Co znamená, že jste dneska podepsala daně? Prohlášení k dani a tím i žádost o roční zúčtování za 2016 se podepisuje u posledního zaměstnavatele v roce 2016 do 15.2.2017 Zároveň je potřeba doložit veškeré důležité podklady (jako potvrzení o příjmech za 2016 od bývalých zaměstnavatelů). Pokud opravdu šlo o prohlášení a žádost o provedení ročního zúčtování za 2016, pak si myslím, že to je chyba. Ve Vašem případě (pokud jste měla příjem z Rakouska) mělo být podáno daňové přiznání.

petr00007
Nováček 1 příspěvek 28.03.18 12:28

Ahoj pracuji s manželkou přes rok v rakousku…
potřebuji někoho kdo by mi pomohl s vrácením daní a s kindergeld…
máte někdo kontakt na nějakou účetní?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama