Daně-práce v Rakousku a úřad práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adriana224
Stálice 58 příspěvků 21.02.17 17:58
Daně-práce v Rakousku a úřad práce

Ahoj, prosím o radu ohledně vrácení daní. Loni jsem pracovala čtyři měsíce v Čechách, pak jsem byla měsíc v Rakousku a pak čyři měsíce na úřadě práce. Od října jsem zaměstnaná a dneska jsem podepsala daně, ale neměla bych je podepsat i u těch minulích zaměstnavatelů v roce 2016? A jak se v tom promítne ten ÚP? Děkuju za info

Reakce:

Hanula1212
Kelišová 5104 příspěvků 21.02.17 21:50

Co znamená, že jste dneska podepsala daně? Prohlášení k dani a tím i žádost o roční zúčtování za 2016 se podepisuje u posledního zaměstnavatele v roce 2016 do 15.2.2017 Zároveň je potřeba doložit veškeré důležité podklady (jako potvrzení o příjmech za 2016 od bývalých zaměstnavatelů). Pokud opravdu šlo o prohlášení a žádost o provedení ročního zúčtování za 2016, pak si myslím, že to je chyba. Ve Vašem případě (pokud jste měla příjem z Rakouska) mělo být podáno daňové přiznání.

petr00007
Nováček 1 příspěvek 28.03.18 12:28

Ahoj pracuji s manželkou přes rok v rakousku…
potřebuji někoho kdo by mi pomohl s vrácením daní a s kindergeld…
máte někdo kontakt na nějakou účetní?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >