Dcera onemocněla na dovolené

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 14:25

Dcera onemocněla na dovolené

Ahoj,
jdu se sem jen vypsat a třeba jestli někdo nezažil to samé. Momentálně jsme na dovolené v Řecku a téměř od příjezdu má dcera teploty. Jsme na dovolené po 5 letech a kdo ví, kdy se zase někam dostaneme. Já jsem z toho vyřízená, jsem z toho nešťastná. Dcera se jen těší domu. Máme ještě s sebou 3 letého. Snad bude v pořádku alespoň do odjezdu :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2162
5.7.22 14:34

Dcera minulý rok onemocněla noc před odjezdem, měla brutální kašel, jinak nic. Fungovali jsme normálně, jen brala léky. Cca za týden to přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 14:37
@Pe-G píše:
Dcera minulý rok onemocněla noc před odjezdem, měla brutální kašel, jinak nic. Fungovali jsme normálně, jen brala léky. Cca za týden to přešlo.

Ona je hrozně unavená, takže leží více méně jen na pokoji.

• Citovat
  • Nahlásit
1583
5.7.22 14:40

Jak je stará? Jsi tam s ní sama nebo s manželem? Ve druhém případě se u ní můžete střídat, ať si taky odpočineš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 14:43
@Pitaya1 píše:
Jak je stará? Jsi tam s ní sama nebo s manželem? Ve druhém případě se u ní můžete střídat, ať si taky odpočineš.

Je jí 5, jsme tu s manželem, střídáme se, ale celé je to takové o ničem..

• Citovat
  • Nahlásit
29698
5.7.22 14:44

A jak dlouho ty horečky má?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 14:49
@Anonymní píše:
Je jí 5, jsme tu s manželem, střídáme se, ale celé je to takové o ničem..

Překlikla jsem se, 9 jí je.

• Citovat
  • Nahlásit
3559
5.7.22 14:53

Nám se to stalo loni. Onemocněla dcera i s manželem. Hned první den. Oba měli horečky, kašel,…no bylo jim fakt zle. A shodou okolností to snad bylo nejlepší místo kde jsme kdy byli. Myslela jsem, že se tam teda vydáme letos, ale místo toho jsem v porodnici. Taky mě to hrozně mrzelo, ale nenaděláš nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
5.7.22 14:58

Jo, stalo. Jednou jsme na dovolené dokonce absolvovali i spálu.
Nedá se dělat nic. Holčička ať odpočívá a vy zbývající se pokuste si to na střídačku užít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 15:04

To jsem zažila taky. Na první dovolené k moři s dětmi 4 a 6 let. Po příjezdu, kdy jsem šla vybalovat, jsem poslala manžela s dětmi k bazénu samotného. Přijdu za hodinu tam a mladší syn zmrzlý na kost, bazén byl jak led. Chytnul zánět průdušek a zbytek dovolené byl horor. Měl horečky, brutální kašel, nechtěl nic jíst ani pít a to jsme měli all in. Fakt jsem si to neužila. Po návratu měla doktorka dokonce podezření na zápal plic, ten naštěstí nebyl, ale dostal antibiotika. Dodnes mě to štve, jak to manžel podělal.

• Citovat
  • Nahlásit
a12
50918
5.7.22 15:11
@Anonymní píše:
To jsem zažila taky. Na první dovolené k moři s dětmi 4 a 6 let. Po příjezdu, kdy jsem šla vybalovat, jsem poslala manžela s dětmi k bazénu samotného. Přijdu za hodinu tam a mladší syn zmrzlý na kost, bazén byl jak led. Chytnul zánět průdušek a zbytek dovolené byl horor. Měl horečky, brutální kašel, nechtěl nic jíst ani pít a to jsme měli all in. Fakt jsem si to neužila. Po návratu měla doktorka dokonce podezření na zápal plic, ten naštěstí nebyl, ale dostal antibiotika. Dodnes mě to štve, jak to manžel podělal.

Proč manžel prosimte :roll: poslala si je k bazénu? Poslala.. Taky jaky manžel to podělal, dítě se prostě koupalo, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4493
5.7.22 15:11

To se holt stane. Já jsem jako dítě promarodila jedno moře. Rodiče se střídali, jeden se mnou, druhý s brachama venku. Další rok jsme tam jeli znovu. Žádná tragédie. Pokid jde jen o teploty a není to nic, co by vyžadovalo lékařskou péči, tak bych to nehrotila, střílejte se u ní a snažte si i ji to nějak zpříjemnit. Příští rok tam jeďte třeba znovu, ať si to taky užije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
5.7.22 15:15
@a12 píše:
Proč manžel prosimte :roll: poslala si je k bazénu? Poslala.. Taky jaky manžel to podělal, dítě se prostě koupalo, no.

Asi ten manžel, co snad neposlouchá na slovo jako pes ale po vyhodnocení situace manželce sdělí, že se děti nekoupaly, protože voda je příliš ledová, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
5.7.22 15:16
@Anonymní píše:

Jako promiň, je to asi blbé klišé, ale ti chlapi fakt občas nepoužívají hlavu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60002
5.7.22 15:17

Nejsi v tom sama. Známá letos byla na dovolené. Po letech. Druhý den dítě spadlo na trampolíně. Takže několik dní v nemocnici s otřesem mozku. To prostě člověk nevymyslí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat