Dělám opravdu něco špatně?

Anonymní
14.5.17 21:42

Dělám opravdu něco špatně?

Ahoj holky, dnes mě moje sestra zkritizovala za to jak vychovávam syna, dost mě to vzalo a chci znát i jiné názory…

Syn má rok a čtvrt a spí mi přes den dopoledne hodku a odpoledne(čas je různý prorože ho ukládám když vidím že je unavený)podle sestry nemá žádný režim protože ho mám ukládat přesne po obedě, i přes to že spat nechce, mam ho nutit a zvykne si prý?? A nemám ho ukládat až když je unavený ale prostě dřív. Nechapu co je na tom jak to delam já špatně? Syn je jedlík a buclík, jí pořád a pořád somruje a natahuje se po jídle, segra mu vrazi do ruky štrudl když se po nem natahuje(a to je treba po obede zrovna)za chvili zase chce rohlik tak ona mu ho da :nevim: a když se ohradim že to je moc tak mi rekne že to moc prozivam a jsem uskoprsá, že to malý vilítá. Štve me to, syn opravdu nemá záklopku, tak mu to musím korigivat já a podle ní ho omezuji. Nedávám pribináčky ani brumíky(protoze to proste nepotrebuje a nevidim v tom nic super, akorat plno cukru)dávám bilou holandii, ovoce, detské sušenky atd a podle ní jsem moc bio…jak to máte vy s tím režimem a jídlem? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
14.5.17 21:46

Usměrni si setru, a to velmi rychle a velmi nekompromisně. Neděláš špatně nic, jediné, co je špatně, že necháš setru, aby ti do toho kecala a ještě tě dna i kritizovala a cpala dítě buchtama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 21:48

Já mám tedy větší děti… ale sestru vůbec neřeš. Moji kluci naopak moc nejedli, ale tebe chápu. Ty jsi s ním furt, víš moc dobře, co dělat. Jinak on má se spaním nějaký problém? Možná by stálo za to zkusit to natáhnout, aby spal jen jednou :nevim:. Ale pokud ti usíná večer dobře, nemá nějaký problém (protivnej z nerežimu apod), neřeš to… takový přemoudřelý lidi, co ví vše nejlíp, miluju :roll:… prď na ní, je to tvoje dítě, ty jsi s ním nejvíc, víš, co potřebuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 21:49

Ty se chováš rozumně, tvoje sestra je dost mimo. Nenech si od ní mluvit do péče o dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410

Je úplně jedno, jak to mají ostatní, dělej tak, jak to tobě a synovi vyhovuje, na chytré kecy se vyprdni.
A hned ti bude lépe :mrgreen: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7535

Dělám to stejně, s tím rozdílem, že je synovi 13 měsíců a nedovolila bych, aby mu někdo po obědě cpal štrůdl a podobně. Taky nemá pravidelný režim přesně na hodinu. Prostě jde spát, když je unavený - 1× dopoledne a 1× odpoledne. Nedávám mu doslazované věci, nevidím důvod proč do něj cpát zbytečně cukr, rozhodně to nepotřebuje. A sem tam k tomu má taky někdo prupovídku, že mu nic nedopřeju, ale pouštím to jedním uchem sem a druhým ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1672

Pokud to vyhovuje tobě a i synovi, tak to tak dělej dál a neřeš rady okolí a striktní režim. důležité je, abyste byli v pohodě vy dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
14.5.17 21:52

Kolik sestra vychovala děti? Já mám 7m kluka a dávám ho spát taky když je protivnej, v ničem mě to neomezuje, tak v tom nevidím problém… Jo mamka mi taky říkala, že nemáme pořádný režim, ale mě to takhle vyhovuje! Je to prostě tvoje věc jaký režim si nastavis, hlavně to musí vyhovovat tobě a prckovi :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12032
14.5.17 21:53

Moje mladá v roce a čtvrt rozhodně nevydržela nespat až do oběda. Resp. po, že jo. Jsi doma se synem, tak nevidím duvod nutit jen po obědě. To se třeba u nás upravilo cca ve 20 měsích a stačilo už opravdu jen po „O“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
BQ
5770
14.5.17 21:54

Taky hlasuju pro „převýchovu“ sestry. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
14.5.17 21:55

Je to tvoje dítě nebo sestry dítě? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3926
14.5.17 21:55

Děláme to s 15m synem úplně stejně, jako vy. Spí nepravidelně (dokonce někdy jednou a jindy 2× denně), jí víceméně zdravě (i když i ten štrúdl občas od babičky dostane).
Nám to tak vyhovuje, nevím, proč by měl být správný jen jeden způsob?
Někomu vyhovuje režim, jinému ne.
A nevidím důvod, proč by se měl syn přejídat sladkým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 21:56

Je to tvoje věc kdy syna daš spat, ale tak třeba ti chtěla poradit aby lip spal v noci??Tak ji normalně řekni, že ti to tak vyhovuje.Ona asi svoje děti vychovala nejlip na světě. :P Jo jo známe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
14.5.17 21:59

Nic závadného v tvém přístupu nevidím. Příště to pusť jedním uchem dovnitř, druhým ven a dál to neřeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
14.5.17 22:03

Tím že syna necpeš cukrem mu i do budoucna prokazuješ velkou službu. To je o tolik důležitější než něčí kecy! Sestru ignoruj a nebo jí ukaž asertivně hranice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama