Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@BohunkaP píše:
Tak… nutné to není, ale pokud o to nevěsta z nějakého důvodu stojí, tak na tom nevidím nic špatnéhoNovomanžel se může podívat na fotky ze svatby, na kterých Pepíček bude - právě proto, že fotek můžeš mít klidně tisíc, tak snad můžou udělat obě varianty, ne?
Vlk se nažere a koza zůstane celá, jak se říká…
Podle me, kdyz se budou fotit se svymi detmi, tak ho tam zenich postavi. Ja bych se treba vyfotila jen s dcerou a na rodinnych fotkach se s nebio ditetem smirila, bude tam holt se sestrou, houby se deje.
@Gerbera001 píše:
Podle me, kdyz se budou fotit se svymi detmi, tak ho tam zenich postavi. Ja bych se treba vyfotila jen s dcerou a na rodinnych fotkach se s nebio ditetem smirila, bude tam holt se sestrou, houby se deje.
No tak ho tam jednou postaví a podruhé nepostaví (třeba bude „náhodou“ zrovna pomáhat dědovi nosit věci do auta).
Když ho o to nevěsta dopředu požádá a domluví se s ním, že by jednu fotku ráda měla v tomto složení, tak nevidím důvod, proč by jí neměl v takové maličkosti vyhovět. Ona musí respektovat jejich vzájemný vztah - na druhou stranu on by ale neměl mít problém také udělat nějaký vstřícný krok, zvlášť v takové nepodstatné a snadno řešitelné hlouposti.
@Anonymní píše:
@Snowie23 ano vysvětlila jsem mu své duvody
Nikoho nedrbu, ptám se na názor vadí nevadí.
Nevadilo
@BohunkaP píše:
No tak ho tam jednou postaví a podruhé nepostaví (třeba bude „náhodou“ zrovna pomáhat dědovi nosit věci do auta).Když ho o to nevěsta dopředu požádá a domluví se s ním, že by jednu fotku ráda měla v tomto složení, tak nevidím důvod, proč by jí neměl v takové maličkosti vyhovět. Ona musí respektovat jejich vzájemný vztah - na druhou stranu on by ale neměl mít problém také udělat nějaký vstřícný krok, zvlášť v takové nepodstatné a snadno řešitelné hlouposti.
A pak s tou fotkou bez nebio ditete udela co? Zaramuje ji a da ji do obyvaku, nebo hodi do alba, kde stejne nebio dite bude? Za me prvni moznost trapna a v druhem pripade si myslim, ze na tom nesejde.
@Jemako píše:
Poprve s tebou naprosto souhlasim![]()
Chlapec zakladatelku nijak neohrožuje. Zbytečně všechno hrotí. A vyloženě nenávistné komentáře k chlapci od jedné osoby zde, jsou k
.
@Gerbera001 píše:
A pak s tou fotkou bez nebio ditete udela co? Zaramuje ji a da ji do obyvaku, nebo hodi do alba, kde stejne nebio dite bude? Za me prvni moznost trapna a v druhem pripade si myslim, ze na tom nesejde.
Ty si můžeš myslet, co chceš - co si myslí nebo chce udělat ona, to je snad její věc, ne?
Jestliže je pro ni nějak podstatné takovou fotku mít, není důvod jí v takové snadno realizovatelné maličkosti nevyhovět.
Zakladatelka má z předchozího vztahu jedno dítě, její přítel má z předchozího vztahu jedno dítě, proč by na rodinných fotkách a včele stolu měly být děti tři? Je ten chlapec tak malý, že nezná svoje místo? Já se zakladatelkou cítím. A nepochopí to tak, jako podání prstu a bude chytat celou ruku? A co letní dovolená, pojedou tam dvě děti, nebo tři?
@Luboš P píše:
Zakladatelka má z předchozího vztahu jedno dítě, její přítel má z předchozího vztahu jedno dítě, proč by na rodinných fotkách a včele stolu měly být děti tři? Je ten chlapec tak malý, že nezná svoje místo? Já se zakladatelkou cítím. A nepochopí to tak, jako podání prstu a bude chytat celou ruku? A co letní dovolená, pojedou tam dvě děti, nebo tři?
Svoje misto.. Takze napred mu maminka dovedla noveho tatinka.. Pak si poridili novou sestricku.. Potom se rozesli a divi se ze dite ktere ho ma od roku za otce nezna sve misto? Dospeli se chovaji sobecky a nezodpovedne ale ocekavaji ze deti se budou chovat dospele a znat sve misto ![]()
@Luboš P kluk se nikde ke stolu do čela necpe, to řeší zakladatelka. Na dovcu s nimi nepojede, budoucí manžel by asi nebyl proti, ale tady nevěsta je na chlapce vysazena.
Jenom aby za tři roky nebylo její dítě v situaci tohoto kluka.
@Luboš P píše:
Zakladatelka má z předchozího vztahu jedno dítě, její přítel má z předchozího vztahu jedno dítě, proč by na rodinných fotkách a včele stolu měly být děti tři? Je ten chlapec tak malý, že nezná svoje místo? Já se zakladatelkou cítím. A nepochopí to tak, jako podání prstu a bude chytat celou ruku? A co letní dovolená, pojedou tam dvě děti, nebo tři?
Luboši, tak to byl eror ![]()
@Luboš P bordel v tom dělají promiskuitni dospělí, co mění rodiny každé tři roky. Ty děti v tom jenom musí žít.
@Luboš P píše:
Zakladatelka má z předchozího vztahu jedno dítě, její přítel má z předchozího vztahu jedno dítě, proč by na rodinných fotkách a včele stolu měly být děti tři? Je ten chlapec tak malý, že nezná svoje místo?Já se zakladatelkou cítím. A nepochopí to tak, jako podání prstu a bude chytat celou ruku? A co letní dovolená, pojedou tam dvě děti, nebo tři?
@Luboš P bordel v tom dělají promiskuitni dospělí, co mění rodiny každé tři roky. Ty děti v tom jenom musí žít.
@Luboš P píše:
@Jemako Já jsem se opravdu jen ptal. Je 8 let ještě málo?
Kolik ty jsi měl tatínků do osmi let?