Dlouhý hubený penis

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.7.22 02:06

Dlouhý hubený penis

Zdravím, poprosil bych o rady žen i mužů, mám penis 22/3,5, takže opravdu delší a spíš hubenejsi, obvod nějakých 11 necelých, měl jsem 5 partnerek a s každou mě to bolelo, je většinou taky kromě té co rodila, prostě i když byla dostatečná lubrijace-souvisi s tím ta velikost? a na to se má dbát, tak jsem si říkal že by to dřít nemělo, přesto to prostě bolelo oba, mě v podstatě celý penis hlavně prostředek, ale neodrel jsem se tak nechápu, jakoby namozeny
Oral paradoxně neboli, nevíte někdo čím to může být? Žádný zánět nemám, u urologa jsem byl a nic ne spatřil
Díky za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11760
7.7.22 07:04

Kluci, běžte už s těmi penisy někam do pudele, jak s masivním tak tenkým :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4788
7.7.22 07:21
@boball píše:
Kluci, běžte už s těmi penisy někam do pudele, jak s masivním tak tenkým :cert:

Jako špageta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8338
7.7.22 07:32

Sem s nim :mrgreen: ja to vyzkousim a pak to s Tebou rozeberu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44022
7.7.22 07:42
@Anonymní píše:
Zdravím, poprosil bych o rady žen i mužů, mám penis 22/3,5, takže opravdu delší a spíš hubenejsi, obvod nějakých 11 necelých, měl jsem 5 partnerek a s každou mě to bolelo, je většinou taky kromě té co rodila, prostě i když byla dostatečná lubrijace-souvisi s tím ta velikost? a na to se má dbát, tak jsem si říkal že by to dřít nemělo, přesto to prostě bolelo oba, mě v podstatě celý penis hlavně prostředek, ale neodrel jsem se tak nechápu, jakoby namozeny
Oral paradoxně neboli, nevíte někdo čím to může být? Žádný zánět nemám, u urologa jsem byl a nic ne spatřil
Díky za rady

Asi to neumíš, no… :P Každej nemůže být Rosenberg…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3806
7.7.22 07:56
@Russet píše:
Asi to neumíš, no… :P Každej nemůže být Rosenberg…
:lol: přesně…

Pokud nejsi „král“ jako Robert, tak si nic neměř, neřeš a uč se s tím pracovat (sám nebo s někým)…a to se nejlépe naučíš v praxi, nikoli on-line. Jak nic nenašel doktor, třeba by pomohla stálá partnerka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
884
7.7.22 08:29
@boball píše:
Kluci, běžte už s těmi penisy někam do pudele, jak s masivním tak tenkým :cert:

Pravda, v pudeli by to mohlo klouzat líp. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11760
7.7.22 08:31
@Fee-bee píše:
Pravda, v pudeli by to mohlo klouzat líp. :mrgreen:

At to zkouší navzájem. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 12:01

Takže nikdo neví? Prix to holí i přes lubrikační gel?

• Citovat
  • Nahlásit
231
7.7.22 13:40

Není to ten „panic v 25“ a zároveň „17ti letý s kládou“? Zní mi dost stejně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
7.7.22 13:53

Teď jsem se dívala na pravítko, jak to teda v reálu asi vypadá. Jako není to nic moc, ale zase jsou i horší věci. Budeš muset zapracovat v jiných oblastech (sexuálních).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
7.7.22 13:56
@Anonymní píše:
Díky za rady

To musí být fakt na sex k ničemu, ale zase jestli jsi šikovný a naučíš ho být chápavý jak opičí ocas, tak se s ním můžeš naučit otvírat šuplíky v kuchyni, když budeš mít plné ruce. ať ho aspoň nějak využiješ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 14:11

@greenapple v jakém smyslu nic moc? Že moc dlouhý a tenký?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 14:17

@rmot s jednou to bylo dobré že se jí líbila ta masáž hrdla, ale mě to bolelo skoro vždy
Asi jsem nějaká ciflivka

• Citovat
  • Nahlásit
933
7.7.22 15:07
@Anonymní píše:
@greenapple v jakém smyslu nic moc? Že moc dlouhý a tenký?

Jo. Ale hlavně, že to asi neumíš vykompenzovat jinak, když to tu řešíš. To je ten malý velký problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat