Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Jinak dodám, že tenhle týden jsem jela na cola zero a zkoušela jsem hranice…
No buď už tělo přirozeně zpomaluje ( mám za sebou 8 kg a mám 75 kg
A nebo zpomaluje nadbytek sladidel.
@Lychee13 píše:
Ahoj, taky jsem se do toho pustila. Začala jsem minulé pondělí a dneska ráno jsem měla dole 3,5kg. Jedu lowcarb stravu a myslím, že jím víc, než předtím, jen teď nejím cukry, tak to zatím jde dolů rychle. Doporučuju.
Low crab je taková chujovina
víš, že mozkové buňky jsou živeny cukry? a mimo to, chceš takhle jíst dokonce života? Asi těžko,… krásně to přibereš zpět.
Jediná dieta je - vyšší výdej, než příjem. Hotovo šmitec.
@kve-tinka píše:
Low crab je taková chujovinavíš, že mozkové buňky jsou živeny cukry? a mimo to, chceš takhle jíst dokonce života? Asi těžko,… krásně to přibereš zpět.
Jediná dieta je - vyšší výdej, než příjem. Hotovo šmitec.
A jak teda vysvětlíš @lenka.hal, která je na low carb (dokonce na keto) už 8 let a úspěšně pracuje hlavou v zahraničí? Moje nejlepší kamarádka je na tom 3 roky, dělá kariéru v nadnárodní korporaci a mluví plynně třemi jazyky, a co víc - nakazila tím už dokonce dva členy představenstva ![]()
Pro někoho, kdo chce krátkodobý zázrak a vrátit se k prasení, to samozřejmě není. Ale rozhodně to není těžko udržitelný životní styl.
@kve-tinka píše:
Low crab je taková chujovinavíš, že mozkové buňky jsou živeny cukry? a mimo to, chceš takhle jíst dokonce života? Asi těžko,… krásně to přibereš zpět.
Jediná dieta je - vyšší výdej, než příjem. Hotovo šmitec.
a teĎ se do tebe pustí, že to není dieta, a je to strašně zdravý způsob života ![]()
@kve-tinka píše:
Low crab je taková chujovinavíš, že mozkové buňky jsou živeny cukry? a mimo to, chceš takhle jíst dokonce života? Asi těžko,… krásně to přibereš zpět.
Jediná dieta je - vyšší výdej, než příjem. Hotovo šmitec.
Víš prd..většina mozkových buněk žije i na ketonech a tam kde je třeba glukóza, tam si ho tělo umí vyrobit.
Kdyby to byla pravda, tak tady ani jako lidstvo nejsme, protoze na ketoze byli naši prapředci.
@KahlanAmnel jo, to bude lepší. Tady pak píšou samí „odborníci“ co si přečetli jeden článek na netu jak je LC strašně škodlivé a vydávají to za ověřený fakt
a to, že to někdo opravdu zkoušel, vyhovuje mu to a po několika letech této „škodlivé“ stravy ještě dýchá je podle nich určitě kec ![]()
@kve-tinka a můžu se zeptat. Ty jsi také v hubnoucím a ozdravovacím procesu? Nebo už jsi zhubla a přišla jsi nám poradit jak na to, když se oháníš takovým silným tvrzením co je a není chujovina? Doporučuji se trochu dovzdělat na co je schopný mozek fungovat a co mu prospívá a co už tolik ne
klidně ti mohu doporučit vědecké články, jestli chceš ![]()
@KahlanAmnel s tou Cola zero opatrně. Kolega na ní jel dlouhodoběji (vím, že to není tvůj případ ale stejně) a totálně si odrovnal žaludek a bude mít problémy ještě několik let po tom, co vypil poslední sklenku Coly. Jsou tam jedovaté sladidla.
@lucenka píše:
a teĎ se do tebe pustí, že to není dieta, a je to strašně zdravý způsob života
už to začalo
Miluji to tady.
@Mia25 píše:
@KahlanAmnel s tou Cola zero opatrně. Kolega na ní jel dlouhodoběji (vím, že to není tvůj případ ale stejně) a totálně si odrovnal žaludek a bude mít problémy ještě několik let po tom, co vypil poslední sklenku Coly. Jsou tam jedovaté sladidla.
Ne naštěstí jí tolik nepiju..jenže mám teď nějakou,,krizovku,, a vždy jsem si na to dala něco sladkého..teď nemůžu, krom soboty a najednou jsem se s váhou ani nehla.
@KahlanAmnel píše:
Hele holky. nechcete udělat uzavřenku?
Kdybys ji zakládala, tak bych se s dovolením přidala ![]()
@kve-tinka píše:
už to začalo![]()
Miluji to tady.
já si s nima užila asi před 2 týdny, když si při té skvělé dietě radily navýšit spotřebu soli na 3 -4 lžičky denně a přišlo jim to jako skvělý zdravý životní styl ![]()
https://www.emimino.cz/…nka/diskuse/#…
Holky, tady se přesunem ať jsme v klidu.
@kve-tinka píše:
Low crab je taková chujovinavíš, že mozkové buňky jsou živeny cukry? a mimo to, chceš takhle jíst dokonce života? Asi těžko,… krásně to přibereš zpět.
Jediná dieta je - vyšší výdej, než příjem. Hotovo šmitec.
Nauč se to aspoň napsat správně
A ano, jím tak a budu jíst trvale.