Doporučený dopis z finančního úřadu

284
31.3.21 19:22

doporucený dopis financní urad

Ahoj. tak jsem dnes ve schrance mela vyzvu k vyzvednutí zásilky. Což by nebylo nic divného, kdyby na ni nebylo Bajerová místo Bajgarová :D. Tak volam na postu jestli je to fakt moje. :lol:. No a pani mi do telefonu rekla ze na dopise bylo Bajgrová. Což je ofsem taky blbe ale uz se to blízí memu prijmeni. Jeste se me ptala jestli cekam neco z financniho uradu. ( no podavala jsem si danove priznání tak se desim co tam tak asi je :lol: ) No ale nakonec si to teda pujdu zitra vyzvednout :mrgreen:. Snad to se mnou nešlehne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
557
31.3.21 19:38

Není nad úředního šimla. Kdyby to s vámi seklo, tak dejte vědět, pošlu vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
31.3.21 19:39

Nevím jestli je to dotaz Běžně mi i rúzné instituce píšou špatně jméno( píšu se s jiným i než je obvyklejší) Zdá se to nepochopitelné, když to odněkud opisují, ale ono o to tolik nejde, adresát se určuje podle roku narození případně rodného čísla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
31.3.21 19:41
@alun-ka píše:
Nevím jestli je to dotaz Běžně mi i rúzné instituce píšou špatně jméno( píšu se s jiným i než je obvyklejší) Zdá se to nepochopitelné, když to odněkud opisují, ale ono o to tolik nejde, adresát se určuje podle roku narození případně rodného čísla.

tak hlavne ze mi to vydají. Spis se desím toho co po me chce finančák :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20689
31.3.21 19:45
@Marki1985 píše:
tak hlavne ze mi to vydají. Spis se desím toho co po me chce finančák :lol:

tak buď budou chtít dodat ještě nějaké lejstro, nebo podpis, také ti můžou psát, že dostaneš přeplatek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
31.3.21 20:02
@stinga píše:
tak buď budou chtít dodat ještě nějaké lejstro, nebo podpis, také ti můžou psát, že dostaneš přeplatek

tak uvidíme zitra :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75759
31.3.21 20:08
@stinga píše:

To snad nepisou, myslim ten preplatek, to jen kdyby to mela blbe spocitane, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
31.3.21 20:11
@j.a.n.i1 píše:
To snad nepisou, myslim ten preplatek, to jen kdyby to mela blbe spocitane, ne?

ja to nikdy teda nedostala pisemne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5003
31.3.21 20:18

Doporučuji si zařídit datovou schránku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6734
1.4.21 07:38

Pokud je to ofiko doporučený dopis s dodejkou, tak tam chyba být nemůže. Ty obálky se tisknou automaticky z programu, který je propojený s registrem obyvatel, takže to by se těžko někdo spletl. Výzvy k daňovému přiznání lze podle zákona vystavit až po termínu pro podání. Ten je dnes, takže to asi taky těžko. A pokud by chyběl podpis nebo by chtěli něco doložit, tak se to nedělá doporučeným dopisem. Buď se zavolá nebo se pošle jen obyčejný dopis. Pokud se žádosti o vrácení přeplatku plně vyhoví, pak se žádné vyrozumění neposílá. Pouze v případě, že se zamítá nebo se vyhovuje částečně. Ale toto jde podle zákona taky udělat až po termínu pro podání přiznání. Tedy nejdříve zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6734
1.4.21 07:41
@Zumpa píše:
Doporučuji si zařídit datovou schránku.

Souhlasím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
1.4.21 17:05
@Hanula1212 píše:
Pokud je to ofiko doporučený dopis s dodejkou, tak tam chyba být nemůže. Ty obálky se tisknou automaticky z programu, který je propojený s registrem obyvatel, takže to by se těžko někdo spletl. Výzvy k daňovému přiznání lze podle zákona vystavit až po termínu pro podání. Ten je dnes, takže to asi taky těžko. A pokud by chyběl podpis nebo by chtěli něco doložit, tak se to nedělá doporučeným dopisem. Buď se zavolá nebo se pošle jen obyčejný dopis. Pokud se žádosti o vrácení přeplatku plně vyhoví, pak se žádné vyrozumění neposílá. Pouze v případě, že se zamítá nebo se vyhovuje částečně. Ale toto jde podle zákona taky udělat až po termínu pro podání přiznání. Tedy nejdříve zítra.

tak je to nakonec postoupení zadosti prahu 3 ( mam tam trvale bydliste)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat