Obsahuje tento doplněk draslík?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.5.22 07:37

Draslík je to ono

Dobrý den, mám problém. V únoru jsem byla v nemocnici bolelo ke.na prsou divné se mi dýchalo zjistili mi slabou hypokalemii můj Dr si myslí že to je od zad nebo od nervů já bych ale neřekla že mám nějaký nervy, záda mě bolí víceméně mezi lopatky a bederní páteř, no dneska.rano jsem se probudila zase s tím pocitem že nemůžu dýchat myslíte že to je zase hypokalemii? A jak rychle doplnit? Mám doplněk stravy ale nevim jestli ho obsahuje

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
13278
25.5.22 07:41

Pootoc tu krabičku a máš tam složení.

• Nahlásit
8089
25.5.22 07:43
@Cenarius píše:
Pootoc tu krabičku a máš tam složení.

Snad to zvládne…

• Nahlásit
13278
25.5.22 07:45
@Zumpa píše:
Snad to zvládne…

Vidíš, ještě jsem ji zapomněl napsat, že si to složení musí přečíst!

• Nahlásit
Anonymní
25.5.22 07:48

@Cenarius já jsem si to přečetla ale nevim jestli to obsahuje draslík a hlavně sem ptala jestli to může z toho jestli mi ten draslík zase nechybí v lékařské zprávě bylo napsáno " hypokalemie korigována"

• Nahlásit
56900
25.5.22 08:16

Je to strašný, když cizí lidi na emiminu zjistěj během pěti sekund věc, kterou ty bys měla rychlejc přečtením nápisu na krabičce (kdbys četla, tak víš, nebo do jakéo jazyka to potřebuješ přeložit?)

Jedna tableta obsahuje: Vápník 400 mg (50 %), Hořčík 155 mg (41 %), Zinek 5 mg (50 %), Mangan 1 mg (50 %), Měď 0,5 mg (50 %), Vitamin K1 45 mcg (60 %), Vitamin B6 0,7 mg (50 %), Vitamin D3 2,5 mcg (50 %), Biotin 50 mcg (100 %*). Čteš tam draslík?

Co se týče tvého zdravotního stavu, já mám vystudovaný ČVUT, to je vlastně skoro medicína, takže jsem jistě dost kompetentní radit na odborném serveru emimino. Sice vím o draslíku houby, ale tak když tvůj doktor tvrdí něco, co ty slyšet nechceš - jo, vem si ten vitamín.

• Nahlásit
2456
25.5.22 08:17

Tak je tam napsano K1, coz by odpovidalo vitaminu.. nechces radeji k doktorovi? Asi mas nejaky hlubsi problem a doplnek stravy ti tezko nejak efektivne pomuze…vyraznejsi kolisani drasliku v krvi je docela zavazny problem.

• Nahlásit
Anonymní
25.5.22 08:21

@ugluk já se jen zeptala proboha to je špatně? Na tom není nic špatně zeptat se, a pokud je to doplněk stravy tak mi to snad neublíží

• Nahlásit
Anonymní
25.5.22 08:22

@kalie jak myslíš hlubší problém, je fakt že ty záda mě bolí mám i velký prsa tak to může být z toho tahák malého, nemám ani dobré spaní(postel) tak je to možná z toho, stress na sobě necítím

• Nahlásit
Anonymní
25.5.22 08:24

Ňavic nas pan obvodní lékař svádí vše na nervy, takhle tak chodil můj táta že se mu po covidu špatně dýchá a on mu řekl že nic neslyší že to je stresu no a plicním mu zjistili omezení levé plíce a astma… Takže já na svého obvodního bohužel moc nedávám

• Nahlásit
56900
25.5.22 08:29

Špatně je to, že se ptáš na informaci, kterou máš k dispozici lautr stejnou jako lidi, co si ten obsah vugůglí.
Jinak jo, kombinace velká prsa, neustálé tahání dítěte a špatná matrace povede k bolestem zad s dost slušnou pravděpodobností. Ale tak s tvou anamnézou prostě neřešit emimino, cinknout doktorovi a pokud ten uzná, může ti to snadno zkontrolovat, ne?

• Nahlásit
Anonymní
25.5.22 08:29
@Anonymní píše: Ňavic nas pan obvodní lékař svádí vše na nervy, takhle tak chodil můj táta že se mu po covidu špatně dýchá a on mu řekl že nic neslyší že to je stresu no a plicním mu zjistili omezení levé plíce a astma… Takže já na svého obvodního bohužel moc nedávám

Jeden pán za ním chodil že ho pořád bolí hlava tak mu napsal prášky na bolest a on za několik let zemřel na rakovinu mozku takže když nemusím tak k němu nechodím, snažím se najít jiného obvodního ale v dnešní době je to na lidský výkon :dance: :)

• Nahlásit
13676
25.5.22 08:30

Tohle draslík neobsahuje.
Kup si jiný doplněk, prodává se i samotný draslik, nebo s hořčíkem.
Vyzkoušej to a uvidíš, pocity tlaku na hrudi a bušení srdce tím mohou být způsobeny.
Pokud se ti to nezlepší, jdi k lékaři.
Jestli ti řekl, ať si koupíš něco s draslíkem, tak ta hypokalemie nebude asi moc zlá, je možné, že hodnoty byly na spodní hranici. Protože výrazná hypokalemie je život ohrožující stav.

• Nahlásit
56900
25.5.22 08:30

A jinak teda změnit obvoďáka nebo to řešit tam, kde tě s tím nedostatkem draslíku léčili minule.

• Nahlásit
Anonymní
25.5.22 08:31

@ugluk jakou já mám anamnézu? Nikdy jsem o draslíku nevěděla až do té doby co mě odvezla rychlá kdy jsem sem se rozčílila měla jsem hyperventilaci a omdlela jsem :D

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat