Ebola a my

1194
8.8.14 12:52

ebola A MY

Ahoj maminky, zakládám téma s názvem Ebola, dnes a denně o ní slyšíme z médií, tisku, přechází nás mráz po zádech s pomyšlení „co kdyby…!“doufám, že šeská republika a potažmo i vlastně celá Evropa ví co má dělat, Pan Němeček říká, že nám ebola nehrozí, ptám se maminky jaký máte na situaci názor? Mám pocit, že nijak se to nebezpečí všemožně blíží, z východu válka, od jihu ebola… :,( Kdo chce diskutovat o tak závažném onemocnění? máme být na pozoru? jen pro informaci, můj názor je uzavřít hranice, ale nevím do jaké míry by to bylo vykonatelné :( PĚKNÝ DEN PŘEJU :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13816
8.8.14 12:53

Můj názor je, že se to moc hrotí. Osobně jsem naprosto v klidu, strach nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4462
8.8.14 12:55

@gabki jedna taková diskuze už tu je… hodně to zpřísnili. Myslím, že to bude Stačit, ale kdo ví :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
8.8.14 12:55

Panika je nejhorší zlo :-)
Pokud se má něco stát, není jak by se obyčejný člověk ochránil. Ať jde o válku nebo smrtelnou nemoc. To je o těch nahoře, my nemůžeme dělat nic. Oni musí zavřít hranice, resp. zpřísnit kontroly apod.
Jak by ses takovým věcem chtěla preventivně bránit? :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
8.8.14 12:57

@gabki Obavy máme asi všichni stejné :roll: jen jsem čekala, kdo tu o Ebole napíše jako první.. taky nechápu proč už dávno hranice neuzavřeli, kdo tam jede je jen upozorněn na nebezpečí jak je tohle možné, když je to smrtelná nemoc a šíři se, takhle rychle a ještě převezou nakaženého do Španělska :zed:

Člověk vážně nemůže žít klidně jsme tu jen na chvíli a pořád se něco musí dít, buď hrozba války nebo teď tohle.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5428
8.8.14 12:58

Taky z toho nemam dobry pocit, ale vic nez Eboly se bojim te velky, toho se fakt zacinam bat :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
8.8.14 13:00

Myslím na to, sleduju, ale zatím nijak neřeším (ono asi ani není jak), mám „důležitější“ starosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24380
8.8.14 13:01

Četla jsem, že v našich podmínkách je mizivá šance, aby virus přežil. Jedna je tu na něj prý zima a navíc tu máme lepší hygienu a zdravotnictví.
To potencionální dopady rusko-ukrajinské války mě děsí víc.
Ovšem ze všeho nejvíc mě děsí, že v jedné z prázdninových školek se objevila žloutenka A a teď jak se ty děti různě střídaj v těch školkách…doufám, že nám se to vyhne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
8.8.14 13:01

@DeTer @DeTer PARDON NENAŠLA JSEM:-)sorry caps lock ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Thesis
8.8.14 13:03

A já se přiznám, že se bojím.. :nevim: Na tom přece není nic špatného…

• Citovat
  • Nahlásit
1194
8.8.14 13:03

@kamikaa :,( ach ta válka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12450
8.8.14 13:04

Nejhorsi smrt je z vydeseni. To uz tady byl SARS, vsechny mozne chripky a buhvico..i kdyz Ebola je fakt jiny kalibr.
Nicmene ty prevozy se mi moc nelibi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5428
8.8.14 13:05

@gabki no :,(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6998
8.8.14 13:06

Nesleduji situaci denně, ale strach mám. Taky bych uzavřela hranice, ať aspoň něco se dělá pro uklidnění paniky. Dřív nás před morem chránilo naše pohoří, dnes ale každý leze po světě sem a tam a myslím, že při epidemiích to dobrotu nedělá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4462
8.8.14 13:07
@kamikaa píše:
Taky z toho nemam dobry pocit, ale vic nez Eboly se bojim te velky, toho se fakt zacinam bat :?

Z který myslíš strany? Gaza x Izrael nebo Ukrajina x Rusko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama