Ewa Farna - těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alisekR
Kelišová 5666 příspěvků 26.02.19 05:22
Ewa Farna - těhotenství

Co si myslíte o bulváru a jejím honu na některé známé lidi? Jako příklad jsem použila zrovna Ewu. Bulvár jí neustále napadá a řeší její postavu, doporučuje nutričního terapeuta. Najednou se před pár dny objeví fotky, kde jí začnou řešit, že šla konečně do sebe a je štíhlá jako nikdy dřív. A nakonec jim holka vypálí rybník :potlesk: a pošle do světě fotky s pupíkem, který značí, že už v něm dlouho někdo bydlí a brzo půjde ven. Mimochodem jí za to tleskam. Natřela jim to dokonale :D Moc jí to sluší.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lucynka25
Echt Kelišová 9237 příspěvků 1 inzerát 26.02.19 05:24

@alisekR Jo, prý byla domluvá, že jí postavu upraví schválně :mrgreen:
Včera jsem viděla i ten klip, krásné, dojemné a moc jim to přeju :srdce:
Bulvár rozebere každého :roll:

Uživatel je onlineEemii
Neúnavná pisatelka 17311 příspěvků 26.02.19 05:28

Ze je mi to fuk. Je videt, ze kdo chce, ten si soukromi uchrani. A nevola do bulvaru každý prd, jako jdu cvicit, jedu na dovolenou, jdu kupovat detsky kocarek, pojdte me u toho nafotit a napsat dva radky, jak moc zajimava jsem.

alilauter
Kecalka 368 příspěvků 1 inzerát 26.02.19 05:54

No to víš,dokud jsou lidi, kteří si koupí takový ten typický bulvár, tak bude i nabídka. Neříkám, že si něco sem tam nepřečtu, ale je to max na internetu v těch trochu lepších serverech. Zásadně nekupuju a nečtu ty „skandální“ zprávy apod. Znala jsem holku, co do něčeho podobného psala. Všechno vymyšlený… a souhlasím, že některý celebrity tak udržují umělé zájem o svou.osobu…

alisekR
Kelišová 5666 příspěvků 26.02.19 06:02
@alilauter píše:
No to víš,dokud jsou lidi, kteří si koupí takový ten typický bulvár, tak bude i nabídka. Neříkám, že si něco sem tam nepřečtu, ale je to max na internetu v těch trochu lepších serverech. Zásadně nekupuju a nečtu ty „skandální“ zprávy apod. Znala jsem holku, co do něčeho podobného psala. Všechno vymyšlený… a souhlasím, že některý celebrity tak udržují umělé zájem o svou.osobu…

O tom jsem přesvědčená, že tam volají sami a nabízejí se. Zřejmě z toho mají prachy, když je to nějaký sólo kapr. Já to nekupuji, vidím to taky jen na netu. Máme předplacené Hospodářky a MF dnes už roky. Ale musím říct, že čtvrteční magazín je čím dál tím horší. Dřív tam byly rozhovory s lidmi, co opravdu něco dokázali. Vědci, lékaři, méně veřejné znám lidé, kteří vybudovali něco velkého. Nebo různí velvyslanci a člověk se tak dozvěděl něco o jejich zkušenostech. Dnes je to rozhovor jeden za druhým s herci béčkových seriálů a podobně. MF upozadila prostor pamětníkům různých významných období. A to jsme ty noviny tak rádi s manželem četli. :think:

alisekR
Kelišová 5666 příspěvků 26.02.19 06:04
@lucynka25 píše:
@alisekR Jo, prý byla domluvá, že jí postavu upraví schválně :mrgreen:
Včera jsem viděla i ten klip, krásné, dojemné a moc jim to přeju :srdce:
Bulvár rozebere každého :roll:

Tak to jsem nevěděla, že se domluvila na úpravě fotek :mrgreen:

lucynka25
Echt Kelišová 9237 příspěvků 1 inzerát 26.02.19 06:15

@alisekR včera jsem to četla někde na netu, asi na FB to na mě vyskočilo, možná z mamimka.cz .. tak jsem dočítala dál až jsem se dostala k tomu videoklipu ;)

kve-tinka
Závislačka 4835 příspěvků 3 inzeráty 26.02.19 07:01

V takovem stadiu zas uplne nejde uchranit soukromi…proste bulvar taktne mlcel a pres zimu se da brisko krasne schovavat. Videoklip muze byt mesic stary a ted uz nekde Ewa v klidu domova ceka naporod. Mimo to napodzim jeste koncertovala,takze i tam si lidi mohli vsimnout…proste jen mlceli. Tak to ma byt. U Rytmuse a Jasminy vime ze cekaji chlapecka,ale ta brisko ma ultrazadne… :mrgreen:

ontar
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 26.02.19 07:05

Bulvár píše jen o tom, co chtějí blbí lidé číst…

Gabri.ela.ela
Kecalka 121 příspěvků 26.02.19 07:15

Já jsem se k tomu dostala dneska ráno, musím říct, že ten klip mě úplně dojal.. Ewu mám ráda a vyzrala na bulvár skvele :D mimoto i s kily navíc je to prostě kočka :kytka:

Paola21
Závislačka 3849 příspěvků 26.02.19 07:18

Celkově o bulváru si myslím, že tam nemůžou dělat normální lidi např. Pavel Novotný.
Zase na druhou stranu některé „celebrity“ nebýt bulváru, tak po nich neštěkne pes a mají za to prachy.

Co se týče přímo Ewy, tak té je mi líto, jak do ní pořád jdou (ale tak to třeba v zahraničí do Adele). Nějak mi uniká, čeho tím chtějí docílit těmi útoky. Jakože si to přečte a řekne si: „Aha, bulvár o mně píše, že jsem přibrala, tak to musím zhubnout.“? Mi to připadá jako určitý druh šikany.

Jinak že je Farná těhotná vím až od tebe, tak to je hezký.)

Šarlota4
Extra třída :D 10788 příspěvků 26.02.19 07:39

@kve-tinka bulvar, aby taktne mlcel? Kde zijes? 8o jo jeji kolegove asi ano, ale bulvar propiral akorat jeji rozmery.

Uživatel je onlineEemii
Neúnavná pisatelka 17311 příspěvků 26.02.19 09:32
@kve-tinka píše:
V takovem stadiu zas uplne nejde uchranit soukromi…proste bulvar taktne mlcel a pres zimu se da brisko krasne schovavat. Videoklip muze byt mesic stary a ted uz nekde Ewa v klidu domova ceka naporod. Mimo to napodzim jeste koncertovala,takze i tam si lidi mohli vsimnout…proste jen mlceli. Tak to ma byt. U Rytmuse a Jasminy vime ze cekaji chlapecka,ale ta brisko ma ultrazadne… :mrgreen:

Bulvár a taktne mlčel jo? To určitě, zvlášť o něčem takovým. Proč by měl být problém to utajit? Proste to jen netroubila do světa a nedávala na Instagram počurany testy. Na podzim klidně břicho v pohodě mohla skrýt, vzhledem k tomu, ze je silnější, to není nejmenší problém. Utajila svou svatbu, utajila i tohle. Je jedna z malá, která si soukromí střeží a je vidět, ze to jde.. narozdíl od toho Rytmuse, který postuje i to, jak miminu na UTZ bije srdce.

kve-tinka
Závislačka 4835 příspěvků 3 inzeráty 26.02.19 10:03

@Šarlota4 @Eemii nemlcel? Buhvi jak to bylo…prave ze bulvar jeste onehda psal jak konecne sla s váhou dolu. I fotky na jejim Insta byly stihlejsi…

Šarlota4
Extra třída :D 10788 příspěvků 26.02.19 10:57
@kve-tinka píše:
@Šarlota4 @Eemii nemlcel? Buhvi jak to bylo…prave ze bulvar jeste onehda psal jak konecne sla s váhou dolu. I fotky na jejim Insta byly stihlejsi…

A? to spíš znamená, že o tom nevěděli. Než, že by taktně mlčeli :-D Každý nadzvednutý volán na břiše známé herečky/zpěvačky se propírá X měsíců. Tohle by si ujít nenechali. Spíš to Farna dokázala ututlat stejně jako svatbu. Ve finále je to uplně jedno.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama