Ex manželka mého přitele nám dělá problémy

9.8.13 14:09

ex manželka mého přitele nám dělá problémy

Dobrý den chci se zeptat mám vztah z mužem který má 2 děti s ex manželkou a semnou má 1 díte jeho bývala nám začala dělat problémy bydlíme v čr a ona s dětmi žije v sk a má další díte ze svým chlapem platíme měsíčně 4000 alimenty ale nechce nám dávat děti na čr jelikož ji to zakázal ten její chlap má soudem dané že si děti muže vzít na jak dlouho chce a kdy chce ale nechce mu je dávat muj chlap nemá takovou práci aby mohl chodit na slovensko co chvilka leze to hodně do penez a navic máme hodně svích starostí a když už tam jedeme tak je nam da bez převlečení a že jim to máme koupit hustí jim do hlavy že je tatínek nemá rad a že ten co s ním bydlí je jejich otec na jednu stranu chce aby se staral ale na druhou stranu mu je nedava včera mu psala že už nikdy je mu nedá a že mu do výchovi nebudeme mluvit měli prázdniny tak jsme je měli u rodiču na slovensku jenže děti jsou strašně rozmazlene to chcou to chcou jenže nemáme tolik penez a taky v čr máme hodně co platit a navíc v době manželství nabyli spolem extremní dluhy ale samozřejmně jelikož ona byla na mateřské tak si to musel brát on takže mu to zustalo co máme s tím dělat máme strach když pujdeme na socialku že mu dají větší alimenty a už nebudeme vubec… prosím o radu už je to nesnesitelné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Gapča
9.8.13 14:10

@lucinecka147 umíš psát? Tak to zkus pls. Važ si čtenářů.

• Nahlásit
  • Citovat
55621
9.8.13 14:12

Ani jsem nedočetla…to se nedá… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
9.8.13 14:15

Omlouvám se, ale to se opravdu nedá číst. V psaném projevu sem zvyklá na mnoho, ale absolutní ignorace interpunkce má za následek to, že se s tím nikdo číst nebude, neb to místy nedává smysl :).

• Nahlásit
  • Citovat
899
9.8.13 14:16

Tak znovu a aby to dávalo smysl. Nemůžeš přeci po lidech chtít, aby tohle louskali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10075
9.8.13 14:17

@lucinecka147 ja jsem to přečetla v klidu…no si myslím, že ma alimenty jakž takž určene s tím asi moc neudělate jen možna požadat soud o upravu styku mate dluhy, tak vše doložit…když si pro děti přijdete doneste jim oblečeni i spodni pradlo když Vám nechce děti dat oblečene atd…jinak to nevidim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3734
9.8.13 14:19

Sloh děsný :roll: gramatika taky…ty jsi taky ze Slovenska?
Kdy ve vztahu ses dověděla, že tvůj přítel má děti z minulého manželství? Mohla ses svobodně rozhodnout, jestli do takového vztahu půjdeš nebo ne :nevim: :nevim:
Když ses rozhodla pro ANO, znamená to, že to ano ŘÍKÁŠ I SMĚREM K DĚTEM muže se kterým jsi.
Kdyby se ex něco stalo, máte je doma napořád, to si uvědom!!!
Nikdy to nebude takové, jako byste byli jen tři - Ty, tvůj chlap a Vaše společné dítě. Chce to oběti - časové, finanční a Ty budeš muset dělat ještě dlouho.
Každý svého štěstí strůjce…vybrala sis sama, tak se drž :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
9.8.13 14:21

Takhle dlouhou větu jsem ještě nečetla :think: Ráda bych poradila, ale nepochopila jsem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
17215
9.8.13 14:29

Jsem ňáko nepochopila v čem je problém? Chcete děti vidět…jezděte za nimi nebo si je berte na prázdniny. Nemáte na to, abyste za nimi jezdili? Tak nejezděte.
Asi nejlepší je na děti se vykašlat, jen posílat peníze a nebo si stěžovat na sociálce :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9128
9.8.13 14:37
@lucinecka147 píše:
Dobrý den chci se zeptat mám vztah z mužem který má 2 děti s ex manželkou a semnou má 1 díte jeho bývala nám začala dělat problémy bydlíme v čr a ona s dětmi žije v sk a má další díte ze svým chlapem platíme měsíčně 4000 alimenty ale nechce nám dávat děti na čr jelikož ji to zakázal ten její chlap má soudem dané že si děti muže vzít na jak dlouho chce a kdy chce ale nechce mu je dávat muj chlap nemá takovou práci aby mohl chodit na slovensko co chvilka leze to hodně do penez a navic máme hodně svích starostí a když už tam jedeme tak je nam da bez převlečení a že jim to máme koupit hustí jim do hlavy že je tatínek nemá rad a že ten co s ním bydlí je jejich otec na jednu stranu chce aby se staral ale na druhou stranu mu je nedava včera mu psala že už nikdy je mu nedá a že mu do výchovi nebudeme mluvit měli prázdniny tak jsme je měli u rodiču na slovensku jenže děti jsou strašně rozmazlene to chcou to chcou jenže nemáme tolik penez a taky v čr máme hodně co platit a navíc v době manželství nabyli spolem extremní dluhy ale samozřejmně jelikož ona byla na mateřské tak si to musel brát on takže mu to zustalo co máme s tím dělat máme strach když pujdeme na socialku že mu dají větší alimenty a už nebudeme vubec… prosím o radu už je to nesnesitelné

Já jsem to nějak nepochopila v čem je hlavní problém. Nechce jim dávat oblečení? Tak se s ní zkuste domluvit, můžete přece kdyžtak pár kousků koupit. Že má chlap dluhy a děti to jsi na začátku vztahu věděla? Děti stojí peníze, to tak je. Manžel se po rozvodu ze Slovenska odstěhoval? Nebo se ex odstěhovala na Slovensko? To nabádání tatínek tě nemá rád se mi nelíbí, ale co s tím je těžké radit :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5413
9.8.13 14:38

Jestli přítel o styk s dětmi stojí, ať si ho nechá soudně upravit. S tím pomůžou na sociálce. Pak mu je bude muset dávat. Ale musí to pak samozřejmě být nějak pravidelně stanovené a ne tak, jak se vám to bude zrovna hodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
9.8.13 14:41
@Ve-ru píše:
Takhle dlouhou větu jsem ještě nečetla :think: Ráda bych poradila, ale nepochopila jsem :nevim:

To není věta…chybí tam tečka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13318
9.8.13 14:42

Nechci mluvit za zakladatelku, ale asi jde o to, že by chtěla i s manželem děti více, ale ex tomu brání a dává jim pod nohy klacky, že chce aby si je půjčovali jen na Slovensku a nesmí s nima do ČR. Dále jí vadí, že ex děti „navádí“ proti nim a jediné co od manžela chce jsou peníze, ale nechce aby si děti bral, nebo se zapojoval do jejich vychovávání.
Což jde všechno podle mě zařídit na sociálce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
9.8.13 14:45

Asi jsem pochopila problém - exka nechce dávat otci děti, ale chce aby platit, děti proti otci navádí…

Ale, zakladatelko, prosím tě, zkus psát líp, fakt se to nedá :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
9.8.13 14:48

Já to taky nedokázala dočíst, 16 řádek bez jediný čárky nebo tečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama