Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Mizomusa Přestat kojit by nejspíš pomohlo, ale mně osobně v tomhle věku na to vynechání nočního kojení připadá ještě malý, tak bych s tím ještě nějaký měsíc počkala.. ale moc dobře ti rozumím jak se cítíš
Zkus řešit nejdřív s doktorem sebe a pak uvidíš.
@sladke-mameni píše:
@Mizomusa Přestat kojit by nejspíš pomohlo, ale mně osobně v tomhle věku na to vynechání nočního kojení připadá ještě malý, tak bych s tím ještě nějaký měsíc počkala.. ale moc dobře ti rozumím jak se cítíšZkus řešit nejdřív s doktorem sebe a pak uvidíš.
Prave… taky se mi ho nechce odstavit, prijde mi jeste maly.
U nas treba přestat kojit nepomohlo. Naopak musim chodit delat v noci flasku-y a to je mnohem horsi nez vytahnout prso