Reklama

Alkohol na mateřské dovolené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 21:37
Alkohol na mateřské dovolené

Krásný večer, syn (8m) konečně usnul, ja sedim u televize, po celém dni odpocívám a přemýšlím..jenom tomu chybi sklenička vína :mrgreen:. Tak me tak napadlo, dáváte si nektera po vecerech, kdyz deti usnou vinecko nebo nejaky jiný alkohol, dle libosti? Ja mam porad strach si to víno dát, ze se muze cokoli stat a budu muset treba ridit nebo bude nejak akutne potreba na pohotovost a ja budu mit popito. Takze ja si dam v podstate jen obcas, kdyz je doma i pritel, aby byla nejaka pojistka :). Podotýkám, ze bohuzel nekojim.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 14.03.18 21:39

Dřív jsem pila docela dost, teď už roky nepiju a nechybi mi to

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 47807 příspěvků 14.03.18 21:45

Jo, klidně, několikrát do týdne, jindy vůbec.

mrav
Extra třída :D 14069 příspěvků 14.03.18 21:48

Ted piju ovocný čaj. Vínko si dám s našima tak 1 skleničku za večer.

zuza92
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 14.03.18 21:48

Už sice na mateřský nejsem, ale dám si třeba v pátek skleničku vína s manželem. V týdnu ne, protože ráno oba sedáme za volant.
Pokud se neválíš opitá pod stolem tak je to myslim v pohodě :lol:.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1715 příspěvků 30 inzerátů 14.03.18 21:50

Někdy si dám skleničku k večeři, někdy večer když děti spí, jindy nic, nejsou to ani dvě decky, proč si občas trošku nedat, nejde o žádné opíjení. ;)

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 21:51

Dávám si 1×-2× týdně skleničku vína nebo pivko. Jak kdy, jak je chuť a zda je co pít. Často s manželem společně.

Příspěvek upraven 14.03.18 v 21:53

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 21:52
@Lama Lama píše:

Já taky tak.

Ollik
Kecalka 228 příspěvků 14.03.18 21:53

Já skoro vůbec nepiju. Navíc dcera spí většinou s náma v posteli, takže bych si asi netroufla popíjet… Ale jestli se na to cítíš, nevim, decka nebo dvě ti asi neublíží. Navíc stát se může kdykoliv cokoliv.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 14.03.18 21:55

Pro me je relax dát si večer, když deti usnou, čaj. Udelam si do pullitru bylinkový s citronem a je mi fajn.
Víno si ale dávám tak 1× týdne také. Mám ho víno a nevidim na tom nic spatného dát si jednu až dve sklenicky. Pokus bych potrebovala s detmi na pohotovost, zavolala bych taxi :)

Lidym
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 3 inzeráty 14.03.18 21:55

Ze mě se stal skoro abstinent. Hlavně kojením a pak už jsem si zvykla.

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 14.03.18 22:06
@Lama Lama píše:

Asi tak nějak. A určitě nemám výčitky :lol:

czaky
Závislačka 2517 příspěvků 14.03.18 22:06

Uz sice na materske nejsem, ale klidne jsem si po ‚vecerce‘ sklenicku ci dve dala… nebo po obede typu vepro knedlo klidne pivko. Dokud se rodic nevali s x promilema pod stolem, je to podle me ok. Kdyby byl problem a bylo potreba jet k dr, tak se zavola taxi/sanita/ka­marad/soused… takze si klidne nalej vinko a udelej pohodu ;)

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 14.03.18 22:08

Dám si, neopijim se. Bydlíme od nemocnice tak 20 min pěšky, dvě minuty pěšky je stanoviště taxíků, nebojím se, neleju do stavu, kdy nevím, co dělám. Přestala jsem před těhotenstvím kouřit a vracet se k tomu nebudu, právě kvůli dětem, ale skleničku vína si večer s manželem klidně dám, nicméně nesmí mi domu tvrdý alkohol a nehodlám popíjet před dětmi. Řádově jsou to cca dvě skleničky vína za týden, manžel to samé, jinak nic, pivo nepije ani jeden z nás.

Yasmina21
Kecalka 408 příspěvků 14.03.18 22:09

Alkohol nepiji a ani nemám potřebu a chuť ho pít :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama