Extrémní hubnutí

Anonymní
19.5.21 11:48

extrémní hubnutí

Ahoj, potřebuju nějaké rady, jak zhubnout co nejvíc kilo, klidně nezdravě, ale jsem už opravdu zoufalá

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9721
19.5.21 11:53

Pij jen vodu a když ti bude na omdleni dej si kousek sýru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1223
19.5.21 11:53

Nejíst blbosti a zdravě se hýbat, nikdo ti nic zázračného nevymyslí, je to o vůli. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.21 11:54

Teď sem dostaneš 15 odpovědí ve smyslu, že máš hubnout zdravě, a budou mít pravdu.
Mně zabralo tohle: po šesté večer jsem přestala jíst, úplně, bez výjimky. Jakmile jsme si na to s partnerem zvykli, všechno ostatní se spravilo. Zhubla jsem tenkrát šest kilo. Teď už to nedržím, jsem těhotná, ale za mě to je pořád nejlepší způsob, jak si vytvořit nějaké návyky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22455
19.5.21 11:54

No záleží proč, jestli to potřebuješ třeba během par týdnů na nějakou událost a pak je ti jedno, když příde Jojo efekt, nebo chceš hubnout jakoze celkově na porad, tak to je běh na dlouho trať a ty rychle nezdravé metody neudrzis dlouhodobě a ve finále neberes ještě víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
19.5.21 11:55

Hodně nezdravě? Pij jen vodu :lol: ale takhle nikdy nezhubneš trvale, napřed si zničíš tělo a pam i psychiku,… nakdi si nějakýho dietního poradce, dneska už to kombinují i se cvičením a nejde to sice rychle ale funguje to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2996
19.5.21 12:00

Kdyz nezdrave, tak nezdrave. Ex zhubnul asi 50 kilo tim, ze pil Colu zero a za den snedl asi 2 rohliky. Kazdopadne nedoporucuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5203
19.5.21 12:03
@JancaS84 píše:
Pij jen vodu a když ti bude na omdleni dej si kousek sýru.

Tak tak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1665
19.5.21 12:09

Kámoš si vždy nasadí okurkovou dietu (pije jen vodu a jí jen salátové okurky). Každopádně jojo efekt zaručený ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 12:09

Hubnu, protože mám rakovinu. Chceš si to vyměnit?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 12:11
@Kriss Tina píše:
No záleží proč, jestli to potřebuješ třeba během par týdnů na nějakou událost a pak je ti jedno, když příde Jojo efekt, nebo chceš hubnout jakoze celkově na porad, tak to je běh na dlouho trať a ty rychle nezdravé metody neudrzis dlouhodobě a ve finále neberes ještě víc.

No jako já přibrala přes koronu a chci se cítit dobře v létě a nosit oblečení co se mi líbí a hlavně jdu i v září do nové školy.. Mám 170 cm a vážím asi 75-6 kg a chtěla bych tak 57

• Citovat
  • Nahlásit
251
19.5.21 12:16
@Anonymní píše:
Hubnu, protože mám rakovinu. Chceš si to vyměnit?
:( :hug: moc Vám přeji, ať se uzdravíte..brzo…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9159
19.5.21 12:17
@Anonymní píše:
No jako já přibrala přes koronu a chci se cítit dobře v létě a nosit oblečení co se mi líbí a hlavně jdu i v září do nové školy.. Mám 170 cm a vážím asi 75-6 kg a chtěla bych tak 57

To si jako vážně chceš kvůli škole a oblečení ničit zdraví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
19.5.21 12:19

Zkus jíst víckrát denně menší množství a dělej si ovocná smoothie. Mamka takhle jedla ani ne cíleně vyloženě kvůli hubnutí, ale kvůli ztučnělým játrům. Mám pocit, že zhubla nějak moc rychle a doktor říkal, že to ani nebylo hubnutí, ale manévry. Když se budeš přes den týrat hlady a pak slupneš něco většího, takovým způsobem nezhubneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1700
19.5.21 12:22

Tak určitě, teď měsíc jen pij vodu, rozházej si totálně trávení, hormony, metabolismus, párkrát sebou někde sekni, ale na tu váhu se nejspíš dostaneš.
Budeš se radovat, začneš jíst - třeba i zdravě, ale váha poletí raketově nahoru a za další 2-3 měsíce jsi tam, kde jsi byla, spíš možná i výš, třeba na 80, 85 kilech.
Prostě super nápad :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat