Snědla jsem celou bomboniéru Lindt

Anonymní
14.5.21 10:51

Snědla jsem celou bomboniéru Lindt...

Ahoj,
Dneska jsem po celkem zdravé, ale hlavně syté snídani snědla na posezení celou bomboniéru Lindt… No, bylo mi po tom samozřejmě šoufl, ale teď je to naštěstí lepší. Stalo se vám to taky někdy..? Nevím, co teď najendou, těhotná nejsem, Ms taky nic. Bojím se, že priberu tak 5 kg… Hlavně to má přes 1200 kcal!!! Jsem asi úplně nemožná, jestli priberu, jsem v háji, dá se ale vůbec přibrat tak nárazově?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1998
14.5.21 10:52

Neuvazovalas o navsteve psychiatra? Vypada to na poruchu prijmu potravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9219
14.5.21 10:55

Spíš než bonboniéra, tak je větší problém ten tvůj bordel v hlavě a absolutní absence racionálního myšlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16125
14.5.21 10:56

8o 8o
Netrpíš náhodou poruchou příjmu potravy?
Protože pokud se tou bomboniérou necpeš denně. Tak se nic nestane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26020
14.5.21 10:57
@Anonymní píše:
Ahoj,
Dneska jsem po celkem zdravé, ale hlavně syté snídani snědla na posezení celou bomboniéru Lindt… No, bylo mi po tom samozřejmě šoufl, ale teď je to naštěstí lepší. Stalo se vám to taky někdy..? Nevím, co teď najendou, těhotná nejsem, Ms taky nic. Bojím se, že priberu tak 5 kg… Hlavně to má přes 1200 kcal!!! Jsem asi úplně nemožná, jestli priberu, jsem v háji, dá se ale vůbec přibrat tak nárazově?

8o Promiň, ale tohle je snad vtip. Jasne, že se mi to stalo a mockrát a představ si, že jsem nepřibrala ani deko a šoufl mi taky nebylo. Spíš bych viděla problém ve tvé hlavě než na váze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11232
14.5.21 10:58

Tý čuně, mazej na procházku, at to vyběháš :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12432

Lepší je doma takto nebezpečné potraviny vůbec nepřechovávat. Pošli mi příště adresu, zbavím Tě toho a provedu odbornou likvidaci :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5372

5 kg skutečně nepřiberete, to byste musela takovou „čokoládku“ jíst denně celkem dlouhou dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
14.5.21 11:02

@boball Do toho deště? 😀 To si nezaslouží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11232
14.5.21 11:03
@Karolína13210 píše:
@boball Do toho deště? 😀 To si nezaslouží

Právě, že jo, ani kousek nám nenechala :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1436
14.5.21 11:04

Nedavno tu podibna diskuze byka, tam slo zas o celou tabulku cokolady, snad si to nebyla ty, protize to vy pak tvuj usudek byl nejmensi problem.

Edit: tak slo o celou nutelu, ale velmi podobny dotaz, zvlast s tim pribiranim

https://www.emimino.cz/…zeni-418424/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.21 11:09
@Netopirek
@Netopirek píše:
8o 8o
Netrpíš náhodou poruchou příjmu potravy?
Protože pokud se tou bomboniérou necpeš denně. Tak se nic nestane

Jakože jo, jsem objednaná na terapie, kam podvahu, 44,7 kg na výšku 163 cm… Ztratila jsem i MS… Máma řekla, že bych si občas mohla něco sladkýho dát, at si obalim nervy, jenže, já myslela, že taková bonboniera má kolem 500 kcal jako každá normální čokoláda… Jenže pak jsem se podívala na kalorie a vidím to, co vidím, víc jak 2× kalorií než normální, snažila jsem se uklidnit ale brecim tady, že můj život skončil… Je to strašný, peru se s tou nemocí.. Nikomu bych to nepřála, chci přibrat, moc chci, ale ne tuk a tak rychle…

• Citovat
  • Nahlásit
1846
14.5.21 11:09

Co na to říct.., jsi pra.se no.. :nevim: :lol:
Ale buď v klidu, toto se určitě stalo každé z nás, nemá to být tak dobrý.. :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2519
14.5.21 11:10

Bože to že někdo sni celou čokoládu tak nevím.. Nikdo na to ještě neumrel 🤦🏻‍♀️nebo máte pocit toho že je vas konec :D spíš tady vidím problém v hlavě a asi trošku porucha příjmu potravy :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.21 11:10
@PAN66 píše:
Nedavno tu podibna diskuze byka, tam slo zas o celou tabulku cokolady, snad si to nebyla ty, protize to vy pak tvuj usudek byl nejmensi problem.

Edit: tak slo o celou nutelu, ale velmi podobny dotaz, zvlast s tim pribiranim

https://www.emimino.cz/…zeni-418424/

Ne to jsem já fakt nebyla, to bych se už asi vážně pozvracela…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat