Femigard - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4

Nymeria
Nováček 3 příspěvky 21.03.14 10:13

Tak za mě Femigard super! Vždycky jsem měla v MS totální „bordel“ v cyklech, někdy jsem neměla MS i půl roku, pak zas po 14 dnech. Spolykala jsem kvanta hormonů, málem jsem kvůli nim přišla o vlasy, absolvovala všemožná vyšetření. Když jsme chtěli miminko, nastal další kolotoč běhání po doktorech. Ta beznaděj, myslím že víte… Femigard mi nejenže KONEČNĚ srovnal MS, ale otěhotněla jsem vzápětí po základní tříměsíční kůře… Já kupovala na MMB, levnější jsem nenašla. Je potřeba vydržet minimálně ty tři měsíce, 3× denně lžičku, mě i docela chutnal. Doktor vynálezce píše, že se dá pak udělat měsíc přestávka a ještě pokračovat. A taky píše, že když „nezabere“ tak je to spíš na operaci nebo genetický problém - i když tím asi myslel spíš problémy jako cysty a hormonální poruchy a podobně.

Gigi1
Kecalka 327 příspěvků 21.03.14 15:20

Pro ty, co jsou z okolí Ostravy: http://pi-centrum.e-shoper.net/…ty/index.php?… a když se zaregistrujete je jen za 345 a osobní odběr:-) Já piju 2. lahvičku, plet se mi spíše zhoršila, ale jinak zatím nic…k tomu piju Kontryhel, tak se snad brzy zadaří. :)

Lulu007
Stálice 82 příspěvků 22.03.14 15:07

Já mam od doktora na srovnání MS duphaston a celkem to i funguje můžu to zkombinovat?

hankamisa
Kelišová 7311 příspěvků 22.03.14 15:13

Femigard beru od listopadu a nic žádná změna k lepšímu. takže doberu lahvičku a končím.
gznex jsem brala taky 3 měsíce a taky nic. a kontryhel místo růstu sliznice mi ji ještě snižoval.

Hanna.S
Povídálka 23 příspěvků 26.03.14 09:21

A nevíte, kdy ho mohu začít užívat po revizi??

Hyacinthe
Stálice 79 příspěvků 27.02.15 09:24
Může Femigard vyvolat anovulaci?

Ahoj, stalo se některé, že by Femigard výrazně posunul ovulaci nebo dokonce vyvolal anovulační cyklus? Chodím pravidelně 13. den cyklu na UTZ pro kontrolu ovulace, pokaždé byl vidět jeden krásný dominantní folikul. Ale tentokrát, co užívám Femigard, tam žádný větší folikul nebyl vidět a také sliznice nic moc (jen 7 mm). Tak si říkám, jestli na mne ten Femigard nemá spíše negativní účinek a jestli vůbec pokračovat v užívání…:-(
Jaké jsou vaše zkušenosti?

elanaa
Nadpozemská drbna 28659 příspěvků 27.02.15 09:58

@Hyacinthe moje zkušenost je podobná, mě ovulaci totálně rozházel, měřila jsem tou dobou BT, takže jsem měla přehled a ovulace bývala v rozptylu 7.-23.DC…oba extrémy jsem zaznamenala a i to mezi tím nebylo skoro nikdy pravidelně. Femigard je hodně silný preparát, podle mě by se neměl brát jen preventivně, pro úpravu cyklu, který funguje, je to jako štrachat do strojku hodinek, které jdou. Sáhneš do nich-a pokazí se.

LoriMyers
Stálice 84 příspěvků 13.02.18 15:39
Kdy začít užívat Femigard?

Ahoj, prosim o radu, dnes mi prisel postou Femigard a chtela bych se zeptat, jestli ho mohu zacit uzivat rovnou anebo se dopocuruje cekat az s prichodem MS? Problem je, ze mam velice dlouhy a nepravidelny cyklus, posledni dve ms jsem dostala az po injekci agolutinu. Jsem nedockava a rada bych zacala s uzivanim co nejdrive, ale nerada bych si to jeste vice rozhodila :nevim: :lol:

lucillee
Echt Kelišová 8462 příspěvků 2 inzeráty 13.02.18 17:58

@LoriMyers za me je femigard super, po vysazeni HA mi krasne srovnal cyklus, odeznela bolestiva MS, ovulace jak podle hodinek…otehotnela jsem treti cyklus po vysazeni, takze za me ano, ale kazda jsme jina. Pred druhym tehotenstvim jsem vyuzivala po zamlklem taky 2 lahvicky, cyklus se srovnal, ale ovulace byla vzdy az cca 16DC, dva cykly jsem pila kotryhel a posunula se ovulace na 12DC, pak jsem hned otehotnela. :) Necekala bych az na MS a zacala brat hned, samozrejme efekt se muze a nemusi dostavit, bylinky nejsou vsemocne a na kazdeho mohou mit trochu jiny ucinek. Nicmene znacka Heman je pro me velmi duveryhodna, moji matce jsem koupila Antistress do te doby neusla bez prasku a AD, mozna i diky tomuhle preparatu mohla oboje vysadit a citila se velmi dobre…tot na zkusenost.

LoriMyers
Stálice 84 příspěvků 13.02.18 18:07

@lucillee moc dekuji za odpoved :kytka: tak zacinam tedy brat uz dnes vecer a uvidim, jak to na me zafunguje. Piju take kontryhel a koupila jsem si drmek v kapslich. Rada bych si srovnala cyklus a objevila ovulaci 8o :lol: kazdopadne jsem zde v diskuzich cetla povetsinou dobre reakce na femigard, takze urcite dam na doporuceni :)

lucillee
Echt Kelišová 8462 příspěvků 2 inzeráty 13.02.18 19:40

@LoriMyers uvidis sama, je to strasne individualni a tezko najit idealni reseni vhodne pro vsechny, ale pred klasickou farmakologickou lecbou bych femigard proste zkusila :palec: ale i bylinky mohou mot nezadouci ucinek nebo zafunguji jinak nez chceme, to je jasne…moc drzim palce at pomuze :hug: :kytka:

IMRKA
Nováček 3 příspěvky 06.11.18 10:58
Krvácení Femigard

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte zkušenosti, že by Vám Femigard vyvolal krvácení i mimo cyklus? Myslíte, že je moc důležité to dávkování 31 lžička? Myslíte, že Vadí, pokud bych si dala 2 denně ráno a večer trochu více, př. 1,5 lžičky? Děkuji, J.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >