Furt žárlím.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 08:40
Furt Žárlím.

Jsem hrozné zarliva. Cítím ze se mi to už vymyká kontrole. Muže s tím se snažím neotravovat. Jen občas. Ale uvnitř se cítím strašně. Co s tím? Jako sebedůvěru, hezky. Ale vím, ze nemůžu (žádný člověk) trumfnout v dokonalosti cely svět. Jak se oprostit od šílených fantazií a obtěžování okolí žárlivostí? Mate zkušenost?

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 26.02.18 08:42

Co s tím? Přestat žárlit :) nebo to aspoň omezit.

Emimin7
Echt Kelišová 9235 příspěvků 26.02.18 08:43

Jak to myslíš okolí? To žárlivostí obtěžuješ i jiné než partnera?

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 26.02.18 08:44

A na co furt žárlíš? Na kolegyně, kamarády? :think:

Ollik
Kecalka 230 příspěvků 26.02.18 08:46

Soustředit se na něco jiného?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 08:52

Cely život jsem na někoho žárlila. Na sourozence, kamarádku, na mámu - ze měla kamarádky a teď už jen na svého muže. Vlastně na jakoukoli ženu na planetě. Beru to jako své ohrožení- i když vím ze to není pravda. Mám nějak zažraný tento postoj. Nesmejte se, vím ze to je blbost, ale potrebuju nějak nakopnout jak z toho ven a hlavně ne rypani.

pannda
Kelišová 6579 příspěvků 35 inzerátů 26.02.18 08:53

Ten kdo žárlí, si není jistý v sám sebe…

alvapinka
Kelišová 5542 příspěvků 26.02.18 08:53

Taky jsem zarlila. Jsem ted po rozvodu a uz vim proc. Nedaval mi najevo svou lasku, na konci jsme vedle sebe zili jako bratr se sestrou. Hledal jinde. Nakonec mi priznal 7-mi mesicni vztah. Uz nebylo proc spolu setrvavat… casto komentoval jine zeny, jak jsou pekne, vecery travil na chatu… hodne mi to ublizovalo… uz je lip.
Premyslej, jestli je to tve zarleni unosne a vubec opodstatnene?? Ktere situace to v tobe vyvolavaji? Jak jste na tom s partnerem?

alvapinka
Kelišová 5542 příspěvků 26.02.18 08:54
@pannda píše:
Ten kdo žárlí, si není jistý v sám sebe…

Presne tak. Neverila jsem si…

Fally123
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 26.02.18 09:35

Taky myslím, že hlavní problém je ve tvém seběvědomí. Měla bys zapracovat na sobě, zkus o sebe víc dbát, zkus dělat něco, na co budeš pyšná, když nežárlíš jenom na partnera, je to spíše tím, že se necítíš být okolím „obdivována“..

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 26.02.18 09:39

Zakladatelko, se žárlivostí je třeba pracovat, protože jinak budeš otravovat život sobě i okolí. Žárlivost á obecně dvě příčiny - nedůvěru k tomu druhému a také, což se málokdy uvádí, malou lásku k němu. Protože hluboká láska a majetnický přístup se vylučují.
Co s tím? Chce to sebekontrolu a budování si té důvěry k druhému. Postupné, s jeho pomocí. Prostě když desetkrát tvou důvěru ten druhý nezklame, proč by ji měl zklamat příště?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >