Genetické vyšetření- opakované potraty

Anonymní
31.3.20 19:41

Genetické vyšetření- opakované potraty

Ahoj holky,
prosím aby napsaly ty ženy, které byli na genetickém vyšetření k vůli opakovaným potratům.
Zajímá mě, kde jste byli a zda doporučujete danou kliniku.
Pak mě zajímá co vyšetření obnáší a co si mám případně s manželem nachystat ( nemoci v rodině apod…)
A na závěr, zda vám pomohli či nikoli…
Moc vám děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

135
31.3.20 20:51

Ahoj, já i manžel jsme po potratu podstoupili genetické vyšetření z krve při prvním kole IVF a vše bylo naprosto v pořádku, výsledky na jedničku. Po dalším potratu jsme v druhém kole IVF už na druhé klinice podstoupili ještě genetické vyšetření embryí, a zjistili jsme, že drtivá většina embryí byla špatná. Jedno zdravé embryo nám poté zavedli a to má teď měsíc a spinká mi v postýlce. Podotýkám, že kromě toho jsem měla ještě imunologický problém, brala jsem kortikoidy. Takže nám tahle vyšetření pomohla a kdybychom je podstoupili hned všechny na úplném začátku, ušetřili bychom spoustu peněz a hlavně nervů a bezesných nocí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9753
31.3.20 20:52

Mám za sebou tři ZT, po dvou mi byly vyšetřeny trombofilni mutace a karyotyp můj i manžela, to prováděly na genetice. Gynekoložka udělala odběry na štítnou žlázu a prolaktin. Poslala mě i na vyšetření zda nemám nějaké infekční nemoce. Na základě vyšetření z genetiky mě odeslali ještě na podrobné vyšetření na hematologii. I tak jsem po nasazení injekci na upravení srážlivostí znovu potratila. Byli jsme oba s mužem poslání do Plzně k prof. Ulcové-Gallové, kde nám udělala podrobné imunologické vyšetření, mně stěr hlenu a manželovi spermiogram. Na základě výsledků nám stanovila léčbu a další těhotenství bylo ok, podařilo se pak i znovu a máme dvě děti, takže ano léčba zabrala :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 21:33

@Shinky90 děkuji ti za odpověď. Na kterých klinikách jste prosím byli? A moc blahopřeji k úspěchu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.3.20 21:37

@marinka5 děkuju za odpověď a blahopřeji ke dvěma úspěchům :srdce: kde jste prosím byli na těch vyšetřeních před tím, než jste byli v té Plzni.

• Nahlásit
  • Citovat
9753
1.4.20 07:02
@Anonymní píše:
@marinka5 děkuju za odpověď a blahopřeji ke dvěma úspěchům :srdce: kde jste prosím byli na těch vyšetřeních před tím, než jste byli v té Plzni.

Na genetice a na hematologii v Budějovicích

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
3.4.20 18:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
prosím aby napsaly ty ženy, které byli na genetickém vyšetření k vůli opakovaným potratům.
Zajímá mě, kde jste byli a zda doporučujete danou kliniku.
Pak mě zajímá co vyšetření obnáší a co si mám případně s manželem nachystat ( nemoci v rodině apod…)
A na závěr, zda vám pomohli či nikoli…
Moc vám děkuji :srdce:

Ahojky, my byli s manželem na genetice v Plzni kvůli dvoum potratum. Byli jsme na imunologickem vyšetření a na prekoncepcnim vyšetření. Imunologicke vyšetření- tam manželovi udělali spermiogram a mě odebrali krev a na tom druhem vyšetření oboum odebrali krev na ty krevní mutace apod.na tomhle vyšetření dělají taky rodokmen a ptají se na nemoce v rodině apod. Takže chce to zjistit u obou partnerů kdo má v rodině jaké nemoce. (Matka, otec, sourozenci, babička, děda, teta, strejda)

Většinou nepřijdou na to proč se dějí ty potraty. Řekl mi to i sám gynekolog co mi psal zadanku a i doktor na te genetice to taky říkal. Taky jsem si myslela ze na něco přijdou ale podle výsledku máme vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.20 20:19

@Karmen23 moc dekuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
295
4.4.20 00:26
@Anonymní píše:
@Karmen23 moc dekuji :srdce:

Držím ti palce aby výsledky byli taky v pořádku :) určitě mi napis jak jste dopadli :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 07:27

@Karmen23 Děkuji, napíšu jak jsme na tom. Jsme objednani hned po velikonocich :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama