Gynex ikdyž mám cyklus v pořádku?

219
16.11.20 13:50

Gynex ikdyz mam cyklus v poradku?

Ahoj holky. Snazime se o mimi, o jedno jsme v kvetnu prisli.. Cyklus mam vicemene v poradku. Plus minus delka jeden den.. premyslim ze zkusim gynex, pry ma podporovat to co ma. Jen se bojim aby mi ten cyklus nerozhazel a akorat sem si neuskodila. Mate prosim nekdo zkusenosti? Moc dekuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Janli
16.11.20 14:08

Sleduj jestli máš ovulaci a pokud ano, tak ho neber. Poked ne, tak ho můžeš zkusit, ale pak se připrav, že ti ho rozhodit může. Pokzd se to stane, tak ho ber dál, dokud se cyklus nesrovná zase zpět.

  • Citovat
  • Upravit
219
16.11.20 14:15

@Janli
Ovulaci zjistuji jen ovul. Testy a podle hlenu a bolesti. Tak snad probiha :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
16.11.20 14:19

Tak vydrž, dej tomu ještě pár měsíců :hug:. Gynex je fajn, ale jak už jsem psala, cyklus může rozhodit a snažení posunout.

  • Citovat
  • Upravit
219
16.11.20 14:22

@Janli no uz jsme tomu dali 10 mesicu a pak stejne zamlkle tehu a ted uz je to dalsich 5 a stale nic.. tak uz bych tomu chtela trosku dopomoci.. ale asi jeste vydrzim..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7712
16.11.20 14:30

Ja ho po ZT brala. Cyklus jsem mela predtim jak hodinky, ovulace byla taky. Nic spatneho mi s cyklem neudelal. Naopak jsem ho brala 3 mesice, a to jsme se chranili, a pak jsem hned prvni mesic otehotnela. Zda to bylo gynexem, nevim. Ale mame zdravou 2,5letou dceru.

Mne osobne prijde, ze mi tu ovulaci jakoze zesili, vzdy jsem pri nem teda citila vetsi ovulacni bolesti, takze jsem ovulaci bezpecne poznala. S rozhozenim cyklu jsem problem nemela. Ale kazda jsme jina…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
566
16.11.20 14:40

Já jsem ho brala také s pravidelným cyklem, určitě mi ho nerozhodil…

Nevím, jestli to bylo jím nebo ne, ale po 3 měsísích užívání a snažení jsem otěhotněla, tak držím palce! Zatím tedy nemohu dělat závěry jsem v 7tt, ale předtím jsem brala 15 let antikoncepci, po vysazení jsem ihned nasadila gynex a po třech měsících tradááá…

Držím palce! :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1850
16.11.20 17:52

Mě cyklus rozhodil. Po vysazení byl další cyklus zase v pořádku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10073
16.11.20 22:22

Ahoj, byla jsem v lázních kde jsem ho od začátku pobytu brala, takže v jednom kuse měsíc..s cyklem mi nic neudělal, vždy jsem ho mela pravidelný jak švýcarské hodinky.. jediné co se změnilo bylo to, že jsem po pěti letech snažení otěhotněla naprosto nečekaně kdy jsme tomu už nedávali žádnou šanci :) takže za mě Gynex ano a nebála bych se toho :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
229
11.12.20 11:45

Ahoj holky,
přidám se a podělíme o zkušenosti.
Od srpna se s přítelem snažíme o miminko a začala jsem brat kapky gynex na srovnání ms a početí. Brala jsem 3×7 kapek ze začátku a pak jsem 3 cyklus brala jen 2×7 kapek zapomínala jsem večer si dávat a pak už jsem to tak nechala. Ze začátku mi ty kapky zhoršili pleť, trochu náladová a cyklus se mi postupně snižoval mám nepravidelnou ms, takže to bylo kolem 50 dní někdy víc a min a časem se mě i ovulace objevila a snížil cyklus ten poslední byl 38 dní a ještě jsem zkusila gel na početi no a hned ten měsíc to vyšlo jsem v 7tt. Tak snad jsem pomohla :palec:
Hodně štěstí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová