Gynex ikdyž mám cyklus v pořádku?

197
16.11.20 13:50

Gynex ikdyz mam cyklus v poradku?

Ahoj holky. Snazime se o mimi, o jedno jsme v kvetnu prisli.. Cyklus mam vicemene v poradku. Plus minus delka jeden den.. premyslim ze zkusim gynex, pry ma podporovat to co ma. Jen se bojim aby mi ten cyklus nerozhazel a akorat sem si neuskodila. Mate prosim nekdo zkusenosti? Moc dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17498
16.11.20 14:08

Sleduj jestli máš ovulaci a pokud ano, tak ho neber. Poked ne, tak ho můžeš zkusit, ale pak se připrav, že ti ho rozhodit může. Pokzd se to stane, tak ho ber dál, dokud se cyklus nesrovná zase zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
16.11.20 14:15

@Janli
Ovulaci zjistuji jen ovul. Testy a podle hlenu a bolesti. Tak snad probiha :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17498
16.11.20 14:19

Tak vydrž, dej tomu ještě pár měsíců :hug:. Gynex je fajn, ale jak už jsem psala, cyklus může rozhodit a snažení posunout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
16.11.20 14:22

@Janli no uz jsme tomu dali 10 mesicu a pak stejne zamlkle tehu a ted uz je to dalsich 5 a stale nic.. tak uz bych tomu chtela trosku dopomoci.. ale asi jeste vydrzim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6864
16.11.20 14:30

Ja ho po ZT brala. Cyklus jsem mela predtim jak hodinky, ovulace byla taky. Nic spatneho mi s cyklem neudelal. Naopak jsem ho brala 3 mesice, a to jsme se chranili, a pak jsem hned prvni mesic otehotnela. Zda to bylo gynexem, nevim. Ale mame zdravou 2,5letou dceru.

Mne osobne prijde, ze mi tu ovulaci jakoze zesili, vzdy jsem pri nem teda citila vetsi ovulacni bolesti, takze jsem ovulaci bezpecne poznala. S rozhozenim cyklu jsem problem nemela. Ale kazda jsme jina…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
16.11.20 14:40

Já jsem ho brala také s pravidelným cyklem, určitě mi ho nerozhodil…

Nevím, jestli to bylo jím nebo ne, ale po 3 měsísích užívání a snažení jsem otěhotněla, tak držím palce! Zatím tedy nemohu dělat závěry jsem v 7tt, ale předtím jsem brala 15 let antikoncepci, po vysazení jsem ihned nasadila gynex a po třech měsících tradááá…

Držím palce! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1843
16.11.20 17:52

Mě cyklus rozhodil. Po vysazení byl další cyklus zase v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8085
16.11.20 22:22

Ahoj, byla jsem v lázních kde jsem ho od začátku pobytu brala, takže v jednom kuse měsíc..s cyklem mi nic neudělal, vždy jsem ho mela pravidelný jak švýcarské hodinky.. jediné co se změnilo bylo to, že jsem po pěti letech snažení otěhotněla naprosto nečekaně kdy jsme tomu už nedávali žádnou šanci :) takže za mě Gynex ano a nebála bych se toho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama