Hledám dobrou gynDr v Praze.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dadunkaa
Kecalka 157 příspěvků 22.05.09 13:08
Hledám dobrou gynDr v Praze.

Ahoj, prosím jaké máte zkušenosti se svými gynekology? Hledám dobrou lékařku nebo lékaře, ke kterému bych mohla chodit. Moje soukromá gyndr je příšerná. Nic mi nepoví, neporadí, už mě to nebaví a necítím se dobře, když se takovému lékaři svěřuji do rukou. Už 10 mám denně příšerné bolení v podbříšku a ona mi řekla že je to normální, že to nic neznamená, i když je to uplně mimo od MS.

Hezký den,
Darina

Reakce:
Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 22.05.09 13:39

kdybys to nemela daleko, tak tady jsem moc spokojena, dve sympaticke doktorky, jsem tam od srpna, chodila jsem tam v tehu, tak jsem tam byla docela dostkrat a spokojenost http://www.detskagynekologie.eu/

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 22.05.09 13:54

Ahoj, tak já jsem nesmírně spokojená na Gynekologii na Zeleném Pruhu- Praha 4, jsou tam 3 výborní gynekologové, já mám dr. Bedřicha Turína a i když si najedeš na www.znamylekar.cz je tam na něj výborné hodnocení!
Nevím, zda bude on konkrétně brát, ale i ostatní jsou perfektní!

Tel: 234 105 293

dadunkaa
Kecalka 157 příspěvků 22.05.09 14:51
Handulinka píše:
kdybys to nemela daleko, tak tady jsem moc spokojena, dve sympaticke doktorky, jsem tam od srpna, chodila jsem tam v tehu, tak jsem tam byla docela dostkrat a spokojenost http://www.detskagynekologie.eu/

Mockrát děkuji, super typ :) Mám to docela kousek z domova a navíc jestli jsou zvyklý na děti, tak budou mít určitě báječný přístup.

Krásný den,

Darina

dadunkaa
Kecalka 157 příspěvků 22.05.09 14:59
BettyB. píše:
Ahoj, tak já jsem nesmírně spokojená na Gynekologii na Zeleném Pruhu- Praha 4, jsou tam 3 výborní gynekologové, já mám dr. Bedřicha Turína a i když si najedeš na www.znamylekar.cz je tam na něj výborné hodnocení!
Nevím, zda bude on konkrétně brát, ale i ostatní jsou perfektní!Tel: 234 105 293

Moc děkuji za typ. Kdokoli bude lepší než moje současná lékařka. Když jsem bydlela v Jablonci nad Nisou,tak jsem chodila k paní doktorce, která má ordinaci v opravené Vile kousek od Přehrady. Je to jako z růžovky :) …Paní doktorka využívá nejmodernější technologie a je hodně osobní,milá vstřícná a vždy jsem odcházela s pocitem,že udělala maximum a nikdy nic neopomněla. Po včerejší schůzce u soušasné DR. jsem byla uplně mimo. Sdělila jsem jí tu radostnou zprávu,že se pokouším o miminko,ať mi poví něco. CO mě čeká, co mám a nemám dělat nebo cokoli. Hleděla na mě jako puk a když jsem se zeptala, jestli mi dá nějaké rady, řekla mi,ať se chovám jak Králík. Řekla jsem jí o tom,že ségře našli něco v genetice,jestli si na to nemám taky dát pozor a ani na to nijak nereflektovala­. Achjo.

Je čas pro změnu. Tak děkuji.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 22.05.09 15:11

Dádunko určitě změň lékaře, tady je opravdu důležitá komunikace a pokud chybí, je to k ničemu!

Ať už se rozhodněš jakkoliv, přeji ti spokojenost s novým doktorem nebo doktorkou a brzké těhu!

JVP
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 22.05.09 20:35

Já mohu doporučit MUDr. Věru Beranovou - Poliklinika ve Spálené ul.

blue_monkey
Kecalka 107 příspěvků 24.05.09 13:20

ahojky, ja chodim asi rok do centra na P6 - www.mediva.cz, sice je tam rocni prispevek 500 Kc (ale neplati se pak 30 Kc za navstevu), ale vystridala jsem uz 5 gynekologu dle toho jak jsem se stehovala a tady jsem naprosto spokojena. Ta moje Dr. si na kazdeho udela cas, nezesmesnuje zadne dotazy, na vsechno odpovi, nic nezanedba.

dadunkaa
Kecalka 157 příspěvků 25.05.09 15:11

Děkuji Vám za radu.

Krásný den všem.

Darina

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 25.05.09 18:13

Ahoj,
chodím tam co Handulinka a můžu jenom doporučit. Měla jsem dost podobnýho doktora jako ty, po poslední zkušenosti z minulýho roku, kdy mi zamlklé těhu diagnostikoval až v 16tt a dítě nežilo už od 8tt, jsem prchla.
Chodím k doktorce Zítkové a moje kamarádka zase k té druhé a nemůžeme si ani jedna na nic stěžovat.
Markéta

dadunkaa
Kecalka 157 příspěvků 26.05.09 13:12
MarketaJ píše:
Ahoj,
chodím tam co Handulinka a můžu jenom doporučit. Měla jsem dost podobnýho doktora jako ty, po poslední zkušenosti z minulýho roku, kdy mi zamlklé těhu diagnostikoval až v 16tt a dítě nežilo už od 8tt, jsem prchla.
Chodím k doktorce Zítkové a moje kamarádka zase k té druhé a nemůžeme si ani jedna na nic stěžovat.
Markéta

To ráda slyším, už jsem se objednala na příští čtvrtek, tak jsem zase o moc klidnější a jsem ráda, že jsem se k této změně rozhoupala. Moje současná doktorka je tak laxní, že by mě u ní nepřekvapilo jakékoli zanedbání. To zanedbání Tebe, co Ti doktor způsobil, to mi přijde hrozné. Jak je vůbec možné,že se v dnešní době toto děje… Ale co se divím. Když jsem přišla ke své gynekoložce, že se pokoušíme o mimi,ať mi řekne co a jak, tak na mě hleděla jak tele na nový vrata. Ve finále jsem se od ní do věděla jedinou „radu“ „že se mám chovat jako králík“. Tím mě naprosto dorazila. Už už se těším na pšístup nové Dr. ať už to bude jedna nebo druhá. Věřím, že když tam přijdu jako „vyhukaná s nažilka“ která neví vlastně co a jak, že odtamtud neodejdu s tak blbým pocitem, jako od své současné Dr.

Děkuji za typ, určitě to bude ok.

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 26.05.09 18:31

To myslím nehrozí. Přístup mají úplně jiný, všechno se mnou probrala, je moc pečlivá, protože po té revizi trvalo hodně dlouho než se to všechno srovnalo, něco mi tam zůstalo, ale naštěstí to odešlo samo. Zajímalo by mně, jak by to řešil můj předchozí doktor, když měl ultrazvuk 1× za 14 dní.
Markéta

dadunkaa
Kecalka 157 příspěvků 27.05.09 10:34
MarketaJ píše:
To myslím nehrozí. Přístup mají úplně jiný, všechno se mnou probrala, je moc pečlivá, protože po té revizi trvalo hodně dlouho než se to všechno srovnalo, něco mi tam zůstalo, ale naštěstí to odešlo samo. Zajímalo by mně, jak by to řešil můj předchozí doktor, když měl ultrazvuk 1× za 14 dní.
Markéta

To raději asi nechtěj ani vědět,jak by to řešil :roll: Někdy je lepší nevědět.
Jsem hrozně ráda, že už se nebudu muset vracet ke své současné gyn. pro kartu. Musela bych jí říct asi něco nepěknýho. Víš, když jsem volila gynekoložku,myslela jsem si, že když je to soukromá gynDr. že by se mohla trošku víc snažit. Ale je to naopak :(

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 27.05.09 10:47

Soukromý doktor neznamená vždycky dobrej doktor. Tady jsem se zase cítila jako člověk a ne jako obtížnej hmyz, kterej se pořád na něco ptá.
Já už jsem k němu pro kartu taky nešla, doktorka jí nepotřebuje. Teď mám jít za měsíc na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli třeba nebudu už těhotná, tolik bych si to přála, ale zároveň se toho hrozně bojím. S dcerou jsem si to vůbec nepřipouštěla, že by se mohlo něco pokazit, asi proto že jsem chodila do práce a neměla čas to řešit.
Markéta

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >