Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@jenny.fields … lituji tebe. Já mám kolem sebe jiné lidi. Chapave. Rádi pomůžou. Budou oporou. Proto i já sama jednam s lidma takto. Rada pomůžu se vším co je v mých silách. A občas i nad me síly. Rozhodne nikoho hned neodmítnu bez toho abych vyslechla jeho pohled na věc. Jen nikdo z nich nemá kontakty v USA. No jo no. Proto jsem tady. Ale vidím ze úplně zbytečně.
@navy blue lituji i tebe. Já mám kolem sebe jiné lidi. Chapave. Rádi pomůžou. Budou oporou. Proto i já sama jednam s lidma takto. Rada pomůžu se vším co je v mých silách. A občas i nad me síly. Rozhodne nikoho hned neodmítnu bez toho abych vyslechla jeho pohled na věc. Jen nikdo z nich nemá kontakty v USA. No jo no. Proto jsem tady. Ale vidím ze úplně zbytečně.
@PolinkaR píše:
@navy blue lituji i tebe. Já mám kolem sebe jiné lidi. Chapave. Rádi pomůžou. Budou oporou. Proto i já sama jednam s lidma takto. Rada pomůžu se vším co je v mých silách. A občas i nad me síly. Rozhodne nikoho hned neodmítnu bez toho abych vyslechla jeho pohled na věc. Jen nikdo z nich nemá kontakty v USA. No jo no. Proto jsem tady. Ale vidím ze úplně zbytečně.
To je sice hezké, že máš kolem sebe samé slušné lidi. Ale tady jsi v anonymním prostředí na internetu, nikdo tě tu nezná a ty neznáš je, trocha opatrnosti je na místě.
@PolinkaR píše:
@jenny.fields … lituji tebe. Já mám kolem sebe jiné lidi. Chapave. Rádi pomůžou. Budou oporou. Proto i já sama jednam s lidma takto. Rada pomůžu se vším co je v mých silách. A občas i nad me síly. Rozhodne nikoho hned neodmítnu bez toho abych vyslechla jeho pohled na věc. Jen nikdo z nich nemá kontakty v USA. No jo no. Proto jsem tady. Ale vidím ze úplně zbytečně.
Klidne lituj. Ale cekat, ze cizi lidi ti budou delat sluzby, je naivni. Pokud chces utracet penize za takove kraviny, tak si holt budes muset zaplatit. Nedavno jsem videla spilecnost, co to dela a ta cena nebyla vubec vysoka. Zaviselo to i na tom, jak rychle jsi tu vec chtela. Samozrejme platis clo a dph.
Může mi někdo z chytrých dam vysvětlit, co je trestného na tom přivézt někomu boty z USA do Evropy? To nějak nechápu… ![]()
Jinak přeju zakladatelce hodně štěstí při hledání někoho ochotného. Taky jsem chtěla objednat něco z USA, co se u nás ani v Evropě sehnat nedá, ale poštovné/dopravné několikkrát převyšuje cenu výrobku ![]()
@ajmy píše:
Může mi někdo z chytrých dam vysvětlit, co je trestného na tom přivézt někomu boty z USA do Evropy? To nějak nechápu…
Jinak přeju zakladatelce hodně štěstí při hledání někoho ochotného. Taky jsem chtěla objednat něco z USA, co se u nás ani v Evropě sehnat nedá, ale poštovné/dopravné několikkrát převyšuje cenu výrobku
Samozřejmě, že na tom není nic tresného. Ale zakladatelka to, že se jedná o boty doplnila až v průběhu diskuze…
@ajmy protoze nejprve psala jen balicek. Dostanes zabaleny balicek a na letisti te seberou za drogy.
Vážně jsi ochotná za dovoz takových bot vysolit 1000,– za dovoz? Jen kvůli barvě?
Svým blízkým pomůžu ráda, ale cizí anonymní paní, která napíše na internet?
@Russet píše:
Vážně jsi ochotná za dovoz takových bot vysolit 1000,– za dovoz? Jen kvůli barvě?Svým blízkým pomůžu ráda, ale cizí anonymní paní, která napíše na internet?
tak si to vem, někdo v ameru, řekne že to udělá, zakladatelka mu ty boty posle a „dobrovolník“ bude mit super boty za dax, protože sem už je nedoveze
obchod století! ![]()
@debra.morgan píše:
tak si to vem, někdo v ameru, řekne že to udělá, zakladatelka mu ty boty posle a „dobrovolník“ bude mit super boty za dax, protože sem už je nedovezeobchod století!
Já jsem starej poctivec, tak mě tahle varianta nenapadla ![]()
Poradím ti, najdi si na fb nějakou skupinu třeba Češi v New York, chicago, atd atd atd a třeba se ti postesti,ze někdo pojede v blízké době do ČR a udelal by to. Takhle kdybych to preposlala v balíku,tak jen poštovné by bylo 100$+ a při troše smůly by to pošta vyhmatla a chtěla clo a DPH.