Hledám někoho, kdo doveze malý balík z USA do Čech

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1270
22.8.18 10:52

@PolinkaR asi mají pud sebezáchovy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
22.8.18 10:57

@jenny.fields … lituji tebe. Já mám kolem sebe jiné lidi. Chapave. Rádi pomůžou. Budou oporou. Proto i já sama jednam s lidma takto. Rada pomůžu se vším co je v mých silách. A občas i nad me síly. Rozhodne nikoho hned neodmítnu bez toho abych vyslechla jeho pohled na věc. Jen nikdo z nich nemá kontakty v USA. No jo no. Proto jsem tady. Ale vidím ze úplně zbytečně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
22.8.18 10:59

@navy blue lituji i tebe. Já mám kolem sebe jiné lidi. Chapave. Rádi pomůžou. Budou oporou. Proto i já sama jednam s lidma takto. Rada pomůžu se vším co je v mých silách. A občas i nad me síly. Rozhodne nikoho hned neodmítnu bez toho abych vyslechla jeho pohled na věc. Jen nikdo z nich nemá kontakty v USA. No jo no. Proto jsem tady. Ale vidím ze úplně zbytečně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15435
22.8.18 11:02
@PolinkaR píše:
@navy blue lituji i tebe. Já mám kolem sebe jiné lidi. Chapave. Rádi pomůžou. Budou oporou. Proto i já sama jednam s lidma takto. Rada pomůžu se vším co je v mých silách. A občas i nad me síly. Rozhodne nikoho hned neodmítnu bez toho abych vyslechla jeho pohled na věc. Jen nikdo z nich nemá kontakty v USA. No jo no. Proto jsem tady. Ale vidím ze úplně zbytečně.

To je sice hezké, že máš kolem sebe samé slušné lidi. Ale tady jsi v anonymním prostředí na internetu, nikdo tě tu nezná a ty neznáš je, trocha opatrnosti je na místě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26574
22.8.18 11:04
@PolinkaR píše:
@jenny.fields … lituji tebe. Já mám kolem sebe jiné lidi. Chapave. Rádi pomůžou. Budou oporou. Proto i já sama jednam s lidma takto. Rada pomůžu se vším co je v mých silách. A občas i nad me síly. Rozhodne nikoho hned neodmítnu bez toho abych vyslechla jeho pohled na věc. Jen nikdo z nich nemá kontakty v USA. No jo no. Proto jsem tady. Ale vidím ze úplně zbytečně.

Klidne lituj. Ale cekat, ze cizi lidi ti budou delat sluzby, je naivni. Pokud chces utracet penize za takove kraviny, tak si holt budes muset zaplatit. Nedavno jsem videla spilecnost, co to dela a ta cena nebyla vubec vysoka. Zaviselo to i na tom, jak rychle jsi tu vec chtela. Samozrejme platis clo a dph.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
176
22.8.18 11:27

Může mi někdo z chytrých dam vysvětlit, co je trestného na tom přivézt někomu boty z USA do Evropy? To nějak nechápu… :nevim:
Jinak přeju zakladatelce hodně štěstí při hledání někoho ochotného. Taky jsem chtěla objednat něco z USA, co se u nás ani v Evropě sehnat nedá, ale poštovné/dopravné několikkrát převyšuje cenu výrobku :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15435
22.8.18 11:37
@ajmy píše:
Může mi někdo z chytrých dam vysvětlit, co je trestného na tom přivézt někomu boty z USA do Evropy? To nějak nechápu… :nevim:
Jinak přeju zakladatelce hodně štěstí při hledání někoho ochotného. Taky jsem chtěla objednat něco z USA, co se u nás ani v Evropě sehnat nedá, ale poštovné/dopravné několikkrát převyšuje cenu výrobku :,(

Samozřejmě, že na tom není nic tresného. Ale zakladatelka to, že se jedná o boty doplnila až v průběhu diskuze…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65486
22.8.18 13:45

@ajmy protoze nejprve psala jen balicek. Dostanes zabaleny balicek a na letisti te seberou za drogy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
22.8.18 17:21

Vážně jsi ochotná za dovoz takových bot vysolit 1000,– za dovoz? Jen kvůli barvě? 8o Svým blízkým pomůžu ráda, ale cizí anonymní paní, která napíše na internet?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
22.8.18 17:33
@Russet píše:
Vážně jsi ochotná za dovoz takových bot vysolit 1000,– za dovoz? Jen kvůli barvě? 8o Svým blízkým pomůžu ráda, ale cizí anonymní paní, která napíše na internet?

tak si to vem, někdo v ameru, řekne že to udělá, zakladatelka mu ty boty posle a „dobrovolník“ bude mit super boty za dax, protože sem už je nedoveze :-D obchod století! :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
22.8.18 18:24
@debra.morgan píše:
tak si to vem, někdo v ameru, řekne že to udělá, zakladatelka mu ty boty posle a „dobrovolník“ bude mit super boty za dax, protože sem už je nedoveze :-D obchod století! :mrgreen:

Já jsem starej poctivec, tak mě tahle varianta nenapadla 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.8.18 20:52

Poradím ti, najdi si na fb nějakou skupinu třeba Češi v New York, chicago, atd atd atd a třeba se ti postesti,ze někdo pojede v blízké době do ČR a udelal by to. Takhle kdybych to preposlala v balíku,tak jen poštovné by bylo 100$+ a při troše smůly by to pošta vyhmatla a chtěla clo a DPH.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák