Hledám spřízněnou duši - Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nika5555
Kecalka 123 příspěvků 15.03.18 10:59
Hledám spřízněnou duši - Brno

Ahoj děvčata, jak název napovídá, hledám kamarádku z Brna, co je ve stejné situaci jako já. Teď to budou 2 roky, co nemůžu otěhotnět. Bude mi brzy 34 let, jsem 2 roky šťastně vdaná, chybí nám jen to vysněné miminko. Všechny moje kamarádky a známé v mém okolí postupně otěhotněly a já vlastně svoje pocity krom manžela nemám s kým sdílet. Proto hledám kamarádku, která má stejný problém. Psaní po internetu mě nebaví, raději zajdu na kávičku, na dobré jídlo, nakupovat, sportovat.. Takže pokud se nějaká spřízněná duše najde, budu ráda za zprávu. :mavam:

Reklama

Reakce:

EvickaEva
Povídálka 15 příspěvků 15.03.18 17:48

Ahojky já taky Brno a úplně jako bych ten příspěvek psala já :-)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama