Reklama

Hledám spřízněnou duši - Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nika5555
Kecalka 199 příspěvků 15.03.18 10:59
Hledám spřízněnou duši - Brno

Ahoj děvčata, jak název napovídá, hledám kamarádku z Brna, co je ve stejné situaci jako já. Teď to budou 2 roky, co nemůžu otěhotnět. Bude mi brzy 34 let, jsem 2 roky šťastně vdaná, chybí nám jen to vysněné miminko. Všechny moje kamarádky a známé v mém okolí postupně otěhotněly a já vlastně svoje pocity krom manžela nemám s kým sdílet. Proto hledám kamarádku, která má stejný problém. Psaní po internetu mě nebaví, raději zajdu na kávičku, na dobré jídlo, nakupovat, sportovat.. Takže pokud se nějaká spřízněná duše najde, budu ráda za zprávu. :mavam:

Reklama

Reakce:

EvickaEva
Povídálka 15 příspěvků 15.03.18 17:48

Ahojky já taky Brno a úplně jako bych ten příspěvek psala já :-)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama