Zkusily jste někdy BDSM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.03.18 13:37
Zkusily jste někdy BDSM?

Ahoj holky,

můj muž holduje BDSM praktikám, já ne nebo o tom ještě nevím, ale proste situace je taková ze on si za tím jednou měsíčně chodí někam jinam…vím o tom a vím ze spolu nespi, jen dělají tyto praktiky. Jenomže jsem se teď dozvěděla ze nějakou holku zbil rakoskou nebo bičem a ne zadarmo…on za to platí. Jsem naštvaná ale nemuzu mu nic říct, řekl mi už kdysi ze to má jako uchylku a ze to potřebuje jednou za čas. Telefon má plný fotek holek se zbicovanym zadkem, někdy fakt brutálně. Nemáme spolu dítě jinak bych to asi neresila ale asi mi to začíná vadit :( miluju ho ale nechci aby někam takhle chodil, jenomže zároveň nechci aby tohle dělal mne, musí to extrémně bolet (a varianta že by to delal min nic neresi, jeho vzrusuje když ta holka trpí a ma pak ještě x dni rozbity zadek). Neodsuzujte ho prosím, on je skvelej, jen proste ho tohle vzrušuje a nemusí to mít stále, ale jednou za čas. Jenomže já už zarlim a vadí mi to a vím, ze mě nechá nebo to bude tajit. Řekl mi to upřímně a já to cely akceptovala. Takže varianta je to začít dělat doma ale mám pocit ze tohle nedám. A bohužel nic víc ho nevzrusuje - mám necitlivý prsa takže nějaký kolicky apod by mi nevadily vůbec ale to je mu úplně volný :/

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

jannina1
Závislačka 3841 příspěvků 14.03.18 13:44

Tak to bych opravdu utikala.To jako cely zivot i pri souziti s Tebou bude chodit ke kurvam? A ze s nimi primo nespi bych neverila.Bala bych se, ze Te jednou zmasakruje…

Anonymní  14.03.18 13:45

On ti rekl narovinu a predem a tys s tim souhlasila. To ze si zmenila nazor je blby ale tak nejak to neni jeho problem. Takze se s tim musis ty srovnat a nebo sis s nim o tom promluvit. Ale je to jako bys po nem chtela aby uz nikdy nesoulozil, proste je to jeho soucasti.

Chlap to ma podobne ale ja jsem mu k dispozici, jenom v pripade drsnejsich veci je to jina ale to mi nijak nevadi. Soulozi a miluje me, ostatni jd proste jeho „konicek“

Russet
Kelišová 6774 příspěvků 14.03.18 13:45

Ne nezkusila, bolest nahodlám snášet při něčem, co mi má být příjemné. Kdybych neměla závazky, už bych tam nebyla. Nelíbilo by se mi, že za takovou zábavou chodí jinam. Asi by se mi i protivil. Nejsem Anastázie :oops:

Anonymní  14.03.18 13:50

No a popovídala jsis s ním o tom? je možné že je tvůj partner je ochoten nastavit svůj zadek, to by mohla být pro tebe přijatelnější varianta.

Anonymní  14.03.18 13:57

Spousta lidí má takto neškodné úchylky. Nejlepší je, když se najdou dva se stejným zaměřením.
Neznám moc párů kde by byl jeden „normální“ a druhý „ne“ a vydrželo jim to.
Takže pokud nejsi opravdu hodně tolerantní a tenhle koníček, který stojí peníze mu nedokážeš respektovat (a opravdu spolu většinou nespí, to bych mu věřila), tak se raději včas rozejděte.

eM

Anonymní  14.03.18 13:59

Podívej, můj chlap to má taky rád. Nechci aby to vyhledával jinde. Domluvili jsme se, co ano, co ne. A hlavně máme slovo, jaké použiji když je to za hranou a není mi to příjemné… Nevím jak moc to ale má tvůj přítel. Můj má rád jen plácání po zadku bičíkem, kolíčky na bradavky, a nějaké to svazování, pouta, roubík…(pocit, že mě má ve své moci a může si dělat co se mu zlíbí) ale musím říct, je opatrný. To,,slovo,, jsem použila opravdu jen párkrát…

Anonymní  14.03.18 13:59

Můj muž má taky takové fajné sklony, akorát že on je ten submisivní a vím poměrně dobře, co kde s kým zažil. Měla jsem šanci to všechno pobrat a promyslet co já na to. Nakonec testujeme nás oba, co se nám líbí a kam můžeme zajít. Vím, že některé věci se mnou nezažije. Pravda ale je, že tohleto vyhledával v době, kdy neměl stálý vztah, a byl poměrně nešťastný v životě. TeĎ jsme už dlouho spolu, vztah nám klape, sex je super a tak nemá potřebu tohle vyhledávat. Je možný že jednoho dne se to může změnit, ale vím, že v tom fakt nejsou city, a že pokud budeme mít hezký vztah a budeme spokojení, tak nebude riskovat. Já vím jak to má, ale určitě by mě to mrzelo a přišlo by mi to líto, cítila bych se nedobře. A on nechce abych se trápila.
 B.

Anonymní  14.03.18 14:11

Můj přítel to má taky rád, ale ne tak extrémně. Libi se mi to. Nevadí mě když mě „škrtí“ samozřejmě s mírou. Bičuje mě, svazuje mě apod. Pokud jsi s tím souhlasila tak by jsis s ním měla promluvit. Už předem jsi věděla co má rád. Buď to zkus nebo si s nim promluv

Anonymní  14.03.18 14:18

Já si nemyslím, že vztah, kde jeden na to je a druhý ne může fungovat. Já kdysi s takovým chodila, a prostě dojelo to na tom, že jeho normální sex nebavil, a ono to po opadnutí zamilovanosti začne být vidět víc a víc. A teda já bych se nesmířila s tím, že chodí jinam, i kdyby spolu fakt nespali (btw tohle by mohlo být varování, že mu třeba normální sex neříká vůbec nic). Pokud ty na to ani trochu nejsi a on je na extrémy, tak to není dobré. On ti nemůže dát co chceš ty a ty mu nemůžeš dát, co chce on :nevim:

annemarie3
Stálice 52 příspěvků 14.03.18 14:28

Rozešla bych se. Pomůže to tobě i jemu. A ano, BDSM jsem zkusila, tak vím, jak moc je on jinde než ty. Podle toho, co píšeš, nemáte žádný průnik zájmů.

Milis666
Kecalka 140 příspěvků 14.03.18 14:55

Navrhni že dominantní budeš ty. Seřež mu zadek, že si tejden nesedne a pak mu oznam, že tě to vlastně baví a kdy si to zas dáte. :pankac:

Anonymní  14.03.18 15:00

Moc díky za reakce.

Opravdu mě nezmasakruje! Jsme spolu 4 roky a je to nejlepší chlap v mym životě a nezkrivil by mi ani vlasek.

Skrceni, kolicky, plácnutí mi nevadí vůbec, naopak. Ale pro nej je největší úchylka ten bič a rakoska. Já to ani nezkusila, stačily fotky co jsem viděla. Vy s tímhle zkušenosti mate?

Vím ze mě miluje a ze se rozejít nechce ale řekl mi, ze tohle mu nemuzu nikdy vzít. Ze ví, ze mě bude podvadet, takhle vím pravdu ze měsíčně nebo 2× někam chodí. A určitě s nima nespi! O tom to není. Jenomze mě preskocilo a něco co jsem brala jako “ok, nevadí mi to” beru teď špatně. Vadí mi ze s někým jiným sdílí takhle moc intimní věc, která je pro nej v sexu top. A se mnou to nezaziva, takže si je intimne bližší s jinou než se mnou :-/

Anonymní  14.03.18 15:01
@Milis666 píše:
Navrhni že dominantní budeš ty. Seřež mu zadek, že si tejden nesedne a pak mu oznam, že tě to vlastně baví a kdy si to zas dáte. :pankac:

Hihi, je silne dominantní v sexu, asi bude proti :)

Milis666
Kecalka 140 příspěvků 14.03.18 15:19

No tak vážně. Nekousla bych kdybych věděla, že muj chlap tráví čas s jinou ženou za účelem vzrušení. Pokud by ti nevadily tyhle praktiky, když by se spokojil s tím, že tě fakt nebude řezat silou a svým spůsobem si to užiješ i ty, pak bych to zkusila. Rozhodně se ale musíte na všem shodnout a nè, že jeden si užívá a druhý trpí. Pokusit se najít společnou cestu, když by ale trval na tom, že musí žena trpět a nedokázal si to s tebou užít, asi bych si hledala jinýho partnera :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama