Hormony v 6N, těhotenství a matka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 11:02
Hormony v 6N, těhotenství a matka

Připadám si jak blázen.
Mám 14 dnů do porodu, 2 letou holčičku a hormony na horské dráze.
Jde o mou matku, neustále k nám chodí, nepomáhá domluva, nic. Žijeme v 2g domě- převážně kvůli nim, s otcem by to sami finančně neutáhli, takže já a manžel jsme před lety vyměkli a šli bydlet tam.
Už s první dcerou to bylo šílený, bojovala jsem s kojením, ona furt lezla k nám, tahala mi ji z ruky, furt zpívala… zažívala jsem pocity naprostýho zoufalství a pomalu mlátila hlavou do zdi jak mi vadilo že na ni vůbec jen sahá. Když měla malá půlrok byla matka 2 měsíce v nemocnici, vypadalo to s ní blbě, pustili ji jako téměř ležáka. Já s půlročním děckej ji rozchodila. Vrátila se do normálního života bez následků. Od té doby ale zase znova ten teror, na malou fuert šišlá, tahá ji k sobě dolů. Chlap už byl několikrát dost drsnej, i já ji posílala do zádele.. vydrží 3 dny max a je to to stejný. Už jsme dali i na dveře kulu aby k nám nemohla.
Dnes zvonila pošťačka a malá chtěla jít se mnou pro balíček, bába hned mezi dveřma a už ji lákala na korálky a že budou malovat( nechá ji to u sebe demolovat, tak proč by tam malá nešla, že…). Když řeknu že ne tak hysterák. VYdrží tam cca 30 min a chce hned nahoru za mnou, pochopitelně přileze bába a hned čučí co kde je jinak, kouká po sušáku co tam je za prádlo aby odhadla jakého pohlaví bude druhé mimčo… prostě psycho.
Nejsme na nich závislí ani finančně, ani s hlídáním( nikdy nevozili kočár).
Nemáme soukromí, i když někdo zvoní k nám hned se rvou do dveří odemykat..
Stěhování je na pořadu dne, nechceme si brát hypo, šetříme na domeček, takže cca ještě tak 3 roky to bude trvat.
Vlastně asi ani radu nechci, jen jsem to potřebovala ze sebe dostat.

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13754 příspěvků 11.02.19 11:13

jednou budeš taky bába ;)

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 11.02.19 11:17

Nechápu … takže jste tam šli, protože by to sami finančně neutáhli. A za tři roky to jako finančně utáhnou jo? 8o A když je teda v plánu se stejně odstěhovat a je vám jedno co s nimi pak bude, tak proč neodejdete hned? Však můžete jít zatím do podnájmu a šetřit v něm. Jen to nebude za tři roky, ale za dýl. Ale alespoň budeš mít klid od „báby“. Mimochodem ten výraz je dost drsný, mě matka bila jak žito, ráda jí nemám a takhle hnusně jsem o ní v životě nepromluvila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >