Hubnutí kojením přes noc?

Anonymní
25.11.18 10:11

Hubnutí kojením přes noc?

Neni to zadny problem, spis naopak. Ale je to takova blbost, ze radsi anonymne :) Zajimalo by me vysvetleni. V noci nekolikrat kojim. Vsimla jsem si, ze at jdu spat jakkoli prejezena, vzbudim se s plochym brichem. Taky jsem za tu dobu vypozorovala, ze mam rano stihlejsi stehna. Tak jsem si je zmerila a rozdil byl 2 centimetry pres stehno. Myslite ze ze me dite vytahne tuk, nebo se jedna o vodu? A jaktoze je to tak okamzity vysledek? Diky :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15535
25.11.18 10:16

No podle mne je to docela normální jev a nesouvisí s kojením. Taky jsem ráno lehci a placatejsi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.11.18 10:19

Hm, tak jsem asi vyvolená, protože tohle mám celý život a to jsem nikdy nekojila. Přes noc jídlo vytrávíš, víš? Proto to ploché břicho :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.18 10:35

Jasne :) ale co ta stehna?

• Nahlásit
  • Citovat
899
25.11.18 10:35

Ale jo celkově kojením se hubne. Já kojím a takovou váhu co mám teď jsem měla naposledy snad ještě ve škole. A to je 15 let zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12926
25.11.18 10:45
@Anonymní píše:
Jasne :) ale co ta stehna?

No přes den normálně otikaji nohy, když chodíš, působí gravitace a všechnu tvoji váhu drží právě nohy. Co je na tom nepochopitelného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.18 10:46
@Anonymní píše:
Neni to zadny problem, spis naopak. Ale je to takova blbost, ze radsi anonymne :) Zajimalo by me vysvetleni. V noci nekolikrat kojim. Vsimla jsem si, ze at jdu spat jakkoli prejezena, vzbudim se s plochym brichem. Taky jsem za tu dobu vypozorovala, ze mam rano stihlejsi stehna. Tak jsem si je zmerila a rozdil byl 2 centimetry pres stehno. Myslite ze ze me dite vytahne tuk, nebo se jedna o vodu? A jaktoze je to tak okamzity vysledek? Diky :)

já tě obdivuju, že po několika nočních kojení máš ještě energii měřit si stehna :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.11.18 10:53
@P4ja píše:
No přes den normálně otikaji nohy, když chodíš, působí gravitace a všechnu tvoji váhu drží právě nohy. Co je na tom nepochopitelného?

Přesně tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13303
25.11.18 11:11

Je normalni, ze jsme vsichni rano „stihlejsi“, ale je to jen voda…i kdyz 2cm teda ja rozdil urcite nemam. Nikdy jsem se nemerila, ale 2cm je teda hoodne. Coz muze byt to kojeni, „nevytahne“ ti tuk :lol: :lol: ale o to vic vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13824
25.11.18 11:27

je to voda :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41477
25.11.18 11:41
@Lenka_Hal píše:
Je normalni, ze jsme vsichni rano „stihlejsi“, ale je to jen voda…i kdyz 2cm teda ja rozdil urcite nemam. Nikdy jsem se nemerila, ale 2cm je teda hoodne. Coz muze byt to kojeni, „nevytahne“ ti tuk :lol: :lol: ale o to vic vody.

Ja kdyz jsem se nekdy pokousela měřit treba kvuli kupovani obleceni, podprdy atd. Tak jsem se nikdy 2× netrefila do stejnyho misto pri mereni :mrgreen: ja bych se nemohla merit treba pri cviceni bych jeden den mela o 2cm min a dalsi o dva vic :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13303
25.11.18 12:18
@a12 píše:
Ja kdyz jsem se nekdy pokousela měřit treba kvuli kupovani obleceni, podprdy atd. Tak jsem se nikdy 2× netrefila do stejnyho misto pri mereni :mrgreen: ja bych se nemohla merit treba pri cviceni bych jeden den mela o 2cm min a dalsi o dva vic :P

Ber to pozitivne, to znamena, ze mas krivky :mrgreen: na nejakym tvaru typu valec cm nahoru nebo dolu nedela rozdil… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.18 13:37

@Ou diky za prispevek, tohle by me nenapadlo.. mam krecove zily a mozna ze s lymfou bude taky problem, protoze odjakziva mam silnejsi nohy oproti zbytku tela.. zkusim se na to zamerit.

• Nahlásit
  • Citovat
12926
25.11.18 15:33
@Anonymní píše:
@Ou diky za prispevek, tohle by me nenapadlo.. mam krecove zily a mozna ze s lymfou bude taky problem, protoze odjakziva mam silnejsi nohy oproti zbytku tela.. zkusim se na to zamerit.

Tak potom nechápu, proč řešíš stehna, když je příčina jasná.

Pomoc je jasná, Detralex příp. masti na křečové žíly, pomáhá komprese a pokud máš větší problémy, tak si můžeš nechat napsat lymfatické masáže. A pokud nemáš optimální váhu, pak samozřejmě zhubnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1506
25.11.18 15:43

To bude „voda“, já jsem po nočním kojeni vždycky úplně vyprahlá a to za tu noc tak 4 decky vypiju :) Ploché břicho po ránu mám odjakživa, večer je to horší :roll: :lol: Ale můj muž má ploché břicho, i když sežere kachnu se sedmi, to mu fakt závidím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama