Instagram - odblokovaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LauJak
Kecalka 455 příspěvků 01.04.18 00:50
Instagram - odblokovaní

Ahoj, prosím nevíte jestli je na Instagramu nějaký seznam blokovaných osob? Někoho jsem zablokovala a bohužel ten účet nemůžu dohledat… Moc děkuji za radu. :)

Reklama

Reakce:

Xsenova
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 01.04.18 01:13

If you've blocked someone on Instagram, you can definitely unblock them. Just head to your profile, then tap the settings icon in the upper righthand corner. Under the Account section, scroll down to Blocked Users. There, you can see the names of anyone you've blocked.

chod do profilu, daj nastavenia, v hornom pravom rohu. Pod nastavenim uctu, skroluj dole kde sú blokovane ID. Tam nájdeš mená tých ktorých si zablokovala.

LauJak
Kecalka 455 příspěvků 01.04.18 01:31

@Xsenova Skvěle, už to mám.
Moc ti děkuji. :kytka:

LauJak
Kecalka 455 příspěvků 01.04.18 01:31

@Xsenova Skvěle, už to mám.
Moc ti děkuji. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama