Instagram - odblokovaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LauJak
Kecalka 455 příspěvků 01.04.18 00:50
Instagram - odblokovaní

Ahoj, prosím nevíte jestli je na Instagramu nějaký seznam blokovaných osob? Někoho jsem zablokovala a bohužel ten účet nemůžu dohledat… Moc děkuji za radu. :)

Reklama

Reakce:

Xsenova
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 01.04.18 01:13

If you've blocked someone on Instagram, you can definitely unblock them. Just head to your profile, then tap the settings icon in the upper righthand corner. Under the Account section, scroll down to Blocked Users. There, you can see the names of anyone you've blocked.

chod do profilu, daj nastavenia, v hornom pravom rohu. Pod nastavenim uctu, skroluj dole kde sú blokovane ID. Tam nájdeš mená tých ktorých si zablokovala.

LauJak
Kecalka 455 příspěvků 01.04.18 01:31

@Xsenova Skvěle, už to mám.
Moc ti děkuji. :kytka:

LauJak
Kecalka 455 příspěvků 01.04.18 01:31

@Xsenova Skvěle, už to mám.
Moc ti děkuji. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama