Instagram - odblokovaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LauJak
Kecalka 460 příspěvků 01.04.18 00:50
Instagram - odblokovaní

Ahoj, prosím nevíte jestli je na Instagramu nějaký seznam blokovaných osob? Někoho jsem zablokovala a bohužel ten účet nemůžu dohledat… Moc děkuji za radu. :)

Reakce:
Xsenova
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 01.04.18 01:13

If you've blocked someone on Instagram, you can definitely unblock them. Just head to your profile, then tap the settings icon in the upper righthand corner. Under the Account section, scroll down to Blocked Users. There, you can see the names of anyone you've blocked.

chod do profilu, daj nastavenia, v hornom pravom rohu. Pod nastavenim uctu, skroluj dole kde sú blokovane ID. Tam nájdeš mená tých ktorých si zablokovala.

LauJak
Kecalka 460 příspěvků 01.04.18 01:31

@Xsenova Skvěle, už to mám.
Moc ti děkuji. :kytka:

LauJak
Kecalka 460 příspěvků 01.04.18 01:31

@Xsenova Skvěle, už to mám.
Moc ti děkuji. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >