Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Dobré ránko,
tak dneska konečně jdu na vyvolávačku, tak se mi snad MS co nejdřív rozjede. Dneska mi přijde, že trochu špiním a ráno jsem měla citlivý prsa, tak třeba se to připravuje. Tiše závidím těm, kteří už mají rozjetý IVF. Přijde mi, že se snad nikdy nedočkáme ![]()
ahoj holky!!
já tam asi nikoho zítra kolem 11:00 nepotkám, že? chjo, a jde někdo v úterý nebo středu? to budu mít asi OPU ![]()
@MisTer - tak jeslti mě poženou ještě na jedne UTZ v pondělí, tak si řeknu, ať je to kolem 3 ![]()
@lilia81 píše:
@hondicka - ano, hned první den, ale musítě mít 2-3 dny sexuální abstinenci a výsledky jsou snad za 3 hodinky! takže fofr!
díky za info ![]()
@HanHa píše:
hondicka: pokud tam jdete nějak ráno, tak jsou výsledky ještě ten den, jinak druhý den.
děkuju, jsme objednaní na 10:00 hod, tak uvidime
Ahojky holky,
prý je teď od května nová vyhláška a IUI se prý zase platí? ![]()
Cooooooo Paji co to povídáš???Kde to píšou??ANi mě to neřikej:(
já byla v Iscaru a ještě mě ujištovali že neplatím kromě 30kč nic.
Prý 1500,– zákrok a 1500,– léky ![]()
Jukla jsem na ceník Iscare a nic tam nepíšou,jen když je to nad rámec,tak za to chtějí 4500,–
Já teda nevím ale toto má být zdarma fakt mi to i řikali před 10dny.
Zelu ty jsi za IUI platila????Nikde jsem tu tvojí odpověď nenašla
@MisTer - holky klid, za IUI se opravdu neplatí,pojišťovna platí 6 pokusů,pokusy navíc se pak platí těmi 4500,– pokud jste na IUI stimulované, tka se platí přirozeně za clostík v lékárně, pokud máte stimulku injekcemi, tka za injekce! ale za výkon,pokud neccete lepší katetr se neplatí kromě 30 Kč nic
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.