Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonym2016 tak jako snad každému mi nasadili prednison a navíc jsem kapala Vigantol (což je vlastně vitamin D - měla jsem pak zásoby a nemusela jsem kupovat pro malou) a je mi už bohužel 39
@sweet78 joo tak. Ja beru prwve uz mesic pred ivf medrol mam to z imunologie. Me je 26 tak doufam ze to bude vse v pohode ![]()
@Anonym2016 před IVF jsem brala prednison snad 2 měsíce… 26 je krásný věk
![]()
@sweet78 joo tak
a nechavali ste si metodu isci a prodlouzenou kultivaci? A na kolik vas to tenkrat vyslo penez cca? A kolik si mela folikulu a tak? ![]()
@Lexa88 jee krasny
gratuluji. Uz 7. den tam byla carecka, vid?
@Lexa88 je to parada ???? s prvni dcerou jsem to mela podobne. 6 den po ET byl dusik a jenom silil
kdy mas jit na krev?
@looraa na krev mám jít 12.den po KET, takže to vychází na úterý.
@Lexa88 tak jak dopadla krev? Urcite dobre
ja mam ted uz dvadny pozitivni testy, ale jeste je moc brzo, tak se radeji prozatim nejak moc neraduji.
Ahoj holky
chci se jen zeptat v patek vecer mam pichnout 2 injekce ovitrellu a v nedeli rano na opu neni mozny aby me treba nektery folici praskly kdyz je to az takhle po tolika hodinach?
@Anonym2016 ono je to asi individualni… K ovulaci ma myslim dojit do 36 hodin. Ale jestli se ti to nezda, radeji zavolej do car, at ti to potvrdi a upresni. Me se parkrat stalo, ze mi neco rekli blbe nebo jsem to mozna spatne pochopila, jak trch injekci bylo nekolik a pak az jsem o tom premyslela jsem se radeji chtela ujistit a bylo to nakonec jinak. Mas to tak napsane i ve zprave? Ja vzdycky pichala vecer pred opu… Ale rozhodne netvrdim, ze to musi byt pravidlo…
@looraa no tak to je úžasné, moc držím palce! ![]()
Krev byla 12. dne po KET 572
.
Dnes, 14. dne po KET, jsem udělala poslední test. Pak už jen čekání na UTZ a srdíčko.
Kolikátý den po transferu dnes jsi?
@Anonym2016 já vždy před opu píchala večer v určený čas, další den nic a pak další den ráno OPU, takže by to mělo být ok. V neděli na tebe budu myslet. Jaký byl odhad vajíček na UTZ? ![]()