IVF, KET, ET... léto /podzim 2017

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8569
23.9.17 07:28

@Anonym2016 tak jako snad každému mi nasadili prednison a navíc jsem kapala Vigantol (což je vlastně vitamin D - měla jsem pak zásoby a nemusela jsem kupovat pro malou) a je mi už bohužel 39

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
23.9.17 12:22

@sweet78 joo tak. Ja beru prwve uz mesic pred ivf medrol mam to z imunologie. Me je 26 tak doufam ze to bude vse v pohode :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8569
23.9.17 13:49

@Anonym2016 před IVF jsem brala prednison snad 2 měsíce… 26 je krásný věk :) :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
23.9.17 14:39

@sweet78 joo tak :) a nechavali ste si metodu isci a prodlouzenou kultivaci? A na kolik vas to tenkrat vyslo penez cca? A kolik si mela folikulu a tak? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2158
24.9.17 10:16

Ahoj :mavam:
Dnes 10.den po KET, snad se bude držet zuby nehty!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3085
24.9.17 12:40

@Lexa88 jee krasny :potlesk: gratuluji. Uz 7. den tam byla carecka, vid?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2158
24.9.17 12:42

@looraa děkuji. Ano, 7.den po KET tam byl duch :).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
24.9.17 13:21

@Lexa88 super zprava :) gratuluju :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3085
24.9.17 14:50

@Lexa88 je to parada ???? s prvni dcerou jsem to mela podobne. 6 den po ET byl dusik a jenom silil :srdce: kdy mas jit na krev?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2158
24.9.17 15:16

@looraa na krev mám jít 12.den po KET, takže to vychází na úterý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
24.9.17 17:37

@Lexa88 Moc gratuluju, ať krásně sílí :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3085
27.9.17 13:03

@Lexa88 tak jak dopadla krev? Urcite dobre :hug: ja mam ted uz dvadny pozitivni testy, ale jeste je moc brzo, tak se radeji prozatim nejak moc neraduji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
27.9.17 19:41

Ahoj holky :) chci se jen zeptat v patek vecer mam pichnout 2 injekce ovitrellu a v nedeli rano na opu neni mozny aby me treba nektery folici praskly kdyz je to az takhle po tolika hodinach?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3085
27.9.17 21:01

@Anonym2016 ono je to asi individualni… K ovulaci ma myslim dojit do 36 hodin. Ale jestli se ti to nezda, radeji zavolej do car, at ti to potvrdi a upresni. Me se parkrat stalo, ze mi neco rekli blbe nebo jsem to mozna spatne pochopila, jak trch injekci bylo nekolik a pak az jsem o tom premyslela jsem se radeji chtela ujistit a bylo to nakonec jinak. Mas to tak napsane i ve zprave? Ja vzdycky pichala vecer pred opu… Ale rozhodne netvrdim, ze to musi byt pravidlo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2158
28.9.17 09:05

@looraa no tak to je úžasné, moc držím palce! :hug:
Krev byla 12. dne po KET 572 :dance:.
Dnes, 14. dne po KET, jsem udělala poslední test. Pak už jen čekání na UTZ a srdíčko.
Kolikátý den po transferu dnes jsi?

@Anonym2016 já vždy před opu píchala večer v určený čas, další den nic a pak další den ráno OPU, takže by to mělo být ok. V neděli na tebe budu myslet. Jaký byl odhad vajíček na UTZ? :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová