IVF, KET, ET... léto /podzim 2017

Napsat příspěvek
Velikost písma:
574
3.10.17 09:37

@Lexa88 ahojky :) tak sem si dnes volala a ze 2 embryjka se prej zatim nedeli tak s nema pocitat uz nemam. A jinak tam mam nejakej tri bunecne ctyr bunecne a jedno 5 ti bunecne :) tak snad tam na me vydrzi prdousove :) to sou hrozny nerviky aby tam neco zustalo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2158
3.10.17 09:39

@Anonym2016 určitě něco zůstane :hug:. Zítra budeš volat zas? To budou 3. den?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
3.10.17 09:59

@Lexa88 jojo zitra budou 3ti den :) a zas v rano si budu volat :) a kolik si vubec mela ty vajicek a kolik jich zustalo oplodnenejch? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2158
3.10.17 10:37

@Anonym2016 já měla zralách 21 vajíček, z toho se 17 podařilo oplodnit a nakonec nám zamražovali 9 expandujících blastocyst.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
3.10.17 10:59

@Lexa88 tyy jo :) mas pekbej pocet teda :) doufam ze my aspon 4 zbydou :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
3.10.17 13:51

Ahojky holky :) sem strasna ja vim :D ale proste mi to neda jakej mam strach o emryjka aby mi nejaky dobry zbylo. Emryolog mi rikal ze tam mam 3bunecny a 5ti bunecny emryjko ale hledala sem ruzny clanky a dozvedela sem se ze kdyz se emryjka deli na lichy pocty tak ze to neni moc dobry :? Nemate s tim nekdo nejakou zkusenost? Stalo se to taky nekomu z vas?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8569
3.10.17 16:53

@Anonym2016 nikdy jsem nedostala tak podrobnou informaci a nebo jsem ji v tom stresu nezaregistrovala… Vzdy kdyz jsem si volala tak mi jen rekli pocet tech ktere se dal vyviji a o to vetsi pak byl pro mne sok kdyz po prodlouzene kultivaci jsme paty den vkladali jedno embryo a ze ty ostatni nechaji bezet do sesteho dne a mrazeni at neplatim protoze se teprve sesty den uvidi jestli je vubec co mrazit. Zacali jsme s deseti oplodnenymi a jen jedno odpadlo asi druhy den… Vlozili jsme jedno a mrazili tri.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3085
3.10.17 18:58

@sweet78 ja na tom byla podobne… V prvnim vf bylo 33 vajicek, z toho 16 embryi a po 5ti dnech bylo jedno a na zamrazeni nic… Info o poctu bunek mi davali, ale radeji jsem nepatrala. Rozjel se mi hrozny ohss a i proto si dodnes myslim tehotenstvi v 9tt zkoncilo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8569
4.10.17 07:07

@looraa ja jsem mela „jen“ 14 a snad 12 nebo 11 bylo vhodnych a jedno se neoplodnilo a jedno odpadlo druhy den… Takze u nas prave moc „odpadu“ nebylo… Videla jsem vse ruzove a nemela jsem ani ohss takze proto jsem byla tak prekvapena ze mozna nebude ani nic do mrazaku ale nakonec se tri mrazili. Dve uz jsou pryc a dnes si volam jak je na tom to posledni… Bude to sourozenec „dvojce“ pro tu nasi cacorku… Jsou pouze dve varianty jak to dopadne povede se to nebo ano. ???????? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3085
4.10.17 08:16

@sweet78 koukam, ze jsme na tom uplne stejne :) jedna holcicka a druhe v podstate dvojce :) po kolika letech mate ket? My po trech a kousek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8569
4.10.17 08:42

@looraa skoro přesně po 4 letech :pankac: dcera je počatá 9.10. a vkládaná 14.10.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2158
4.10.17 08:58

@Anonym2016 tak jak se embryjkům dnes daří?  :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
4.10.17 09:25

@Lexa88 ahojky :) tak sem si volala a prej 4 emryjka odpovidaji dnesnimu deleni a 3 jsou pomapejsi… :) tak snad tam na me do pateka pockaji a bude i nejakej mrazacek :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2158
4.10.17 09:30

@Anonym2016 3 den je nejkritičtější, tak myslím, že to vypadá moc dobře!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
4.10.17 09:35

@Lexa88 ja myslela ze je nejkritictejsi 4 den jak se deli na tech 16 bunek…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová