IVF, KET, ET... léto /podzim 2017

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1141
13.10.17 19:52

Ahoj :) tak se hlásím po OPU :) mám 99% šanci že budu mít OHSS, tak věřim že budu to 1% :-D ale byl by to spíš zázrak… tenhle měsíc ET nebude, je tam strašně velke riziko a Dr mi ho nedoporučuje ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
13.10.17 19:54

@Market.D Ahoj :) Vítej mezi námi ;) tak když tam nebude jiný problém, tak to do Vánoc musí klapnout :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3085
13.10.17 20:13

Holky ja koukam ze uz kdyz je riziko OHSS nedelaji ET hned… Pred peti lety to nikdo moc neresil… pri prvnim IVF jsem mela vajecniky zvetsene na 10 cm, sileny OHSS, bricho obrovske jak v patem mesici a ET byl… Tehotenstvi taky nedopadlo, mozna to na tom melo svuj podil…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
13.10.17 20:46

@looraa No on dr rikal ze kdyz budu chtit, tak ze ho klidne udelaji, ale ze on to nedoporucuje ;) mela jsem nakonec 30 oocytu :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
315
14.10.17 06:58

@Anet131 ahoj a jak se cítis teď? Už se ti ohss rozjel? Tak uvidíš třeba po víkendu, když ti bude dobře, klidně bys na ET mohla ;) každopádně budu držet palce ať to vyjde buď teď nebo potom :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
315
14.10.17 07:01

@looraa taky když jsem byla na IVF před 4mi lety, tak to neřešili, měla jsem taky pořádný ohss a ET byl :) ale u nás se zadarilo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
315
14.10.17 07:05

@Anonym2016 ahoj, jak se dnes cítis? :) kdy budeš testovat? Jestli správně počítám, tak si dnes 9tý den od ET? To už se ti to blíží vid? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
14.10.17 09:05

@Lolitaa ahojky :) no jsem jakoze 8 den po et. No trosku se to krati. Jinak se citim uplne v poho :) jak kdyby se nic nedelo tak mam strach jestli to vubec vyslo :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
315
14.10.17 09:25

@Anonym2016 já mám zase strach, abych to nedostala, občas mě poboliva v břiše, tak snad ms nepřijde :( a jak dlouho vydržis na testování? :) To to bude určitě dobrý když si v pohodě ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
14.10.17 11:03

@Lolitaa a kolikaty den si ty? :) no ja udelala dnes test na zkousku a negativni ale koupila sem si mamatest a neslysela sem na nej moc dobrych zprav tak dnes koupim jinej a zkusim ho v pondeli :) ale myslim ze to neklapne :,( bolely me trochu prsa a mela sem citlivy bradavky a vcera to najednou prestalo… Tak z toho nemam moc dobrej pocit…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
14.10.17 12:16

@Lolitaa Ahoj :) no zatím je mi dobře, jen se pořád cítím strašně „plna“… no v úterý se mám přijet ukázat, tak uvidíme do tý doby :) prej nejhorší bývá 3 den, tak uvidíme co přinese pondělí :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
315
14.10.17 14:51

@Anonym2016 já jsem dnes 5 den, já vždycky používala mamatesty a byla jsem spokojená :) ještě máš čas ;) neboj, dnes je brzy, ale v pondělí už by to mělo být jasný :) Já tentokrát vydržím co nejdyl :D dřív jak v pátek testovat nebudu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
315
14.10.17 14:52

@Anet131 tak to je zatím dobrá zpráva ;) třeba to nakonec bude dobrý a ET bude :) hlavně hodně pij, to je při ohss důležitý ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
14.10.17 14:55

@Lolitaa No nevím on mi řekl že když mi bude dobře ať jen zavolám že nepřijedu :think: tak nevím, to asi prostě ET nebude :) snažím se pit a hodně bílkoviny, ale mám pořád plný břicho :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
315
14.10.17 15:06

@Anet131 aha, to je zvláštní? I když ti bude dobře, tak proč zbytečně mrazit? Ale tak asi ví proč no… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová