Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj
tak se hlásím po OPU
mám 99% šanci že budu mít OHSS, tak věřim že budu to 1%
ale byl by to spíš zázrak… tenhle měsíc ET nebude, je tam strašně velke riziko a Dr mi ho nedoporučuje ![]()
@Market.D Ahoj
Vítej mezi námi
tak když tam nebude jiný problém, tak to do Vánoc musí klapnout ![]()
Holky ja koukam ze uz kdyz je riziko OHSS nedelaji ET hned… Pred peti lety to nikdo moc neresil… pri prvnim IVF jsem mela vajecniky zvetsene na 10 cm, sileny OHSS, bricho obrovske jak v patem mesici a ET byl… Tehotenstvi taky nedopadlo, mozna to na tom melo svuj podil…
@looraa No on dr rikal ze kdyz budu chtit, tak ze ho klidne udelaji, ale ze on to nedoporucuje
mela jsem nakonec 30 oocytu ![]()
@Anet131 ahoj a jak se cítis teď? Už se ti ohss rozjel? Tak uvidíš třeba po víkendu, když ti bude dobře, klidně bys na ET mohla
každopádně budu držet palce ať to vyjde buď teď nebo potom ![]()
@looraa taky když jsem byla na IVF před 4mi lety, tak to neřešili, měla jsem taky pořádný ohss a ET byl
ale u nás se zadarilo ![]()
@Anonym2016 ahoj, jak se dnes cítis?
kdy budeš testovat? Jestli správně počítám, tak si dnes 9tý den od ET? To už se ti to blíží vid? ![]()
@Lolitaa ahojky
no jsem jakoze 8 den po et. No trosku se to krati. Jinak se citim uplne v poho
jak kdyby se nic nedelo tak mam strach jestli to vubec vyslo ![]()
@Anonym2016 já mám zase strach, abych to nedostala, občas mě poboliva v břiše, tak snad ms nepřijde
a jak dlouho vydržis na testování?
To to bude určitě dobrý když si v pohodě ![]()
@Lolitaa a kolikaty den si ty?
no ja udelala dnes test na zkousku a negativni ale koupila sem si mamatest a neslysela sem na nej moc dobrych zprav tak dnes koupim jinej a zkusim ho v pondeli
ale myslim ze to neklapne
bolely me trochu prsa a mela sem citlivy bradavky a vcera to najednou prestalo… Tak z toho nemam moc dobrej pocit…
@Lolitaa Ahoj
no zatím je mi dobře, jen se pořád cítím strašně „plna“… no v úterý se mám přijet ukázat, tak uvidíme do tý doby
prej nejhorší bývá 3 den, tak uvidíme co přinese pondělí ![]()
@Anonym2016 já jsem dnes 5 den, já vždycky používala mamatesty a byla jsem spokojená
ještě máš čas
neboj, dnes je brzy, ale v pondělí už by to mělo být jasný
Já tentokrát vydržím co nejdyl
dřív jak v pátek testovat nebudu ![]()
@Anet131 tak to je zatím dobrá zpráva
třeba to nakonec bude dobrý a ET bude
hlavně hodně pij, to je při ohss důležitý ![]()
@Lolitaa No nevím on mi řekl že když mi bude dobře ať jen zavolám že nepřijedu
tak nevím, to asi prostě ET nebude
snažím se pit a hodně bílkoviny, ale mám pořád plný břicho ![]()
@Anet131 aha, to je zvláštní? I když ti bude dobře, tak proč zbytečně mrazit? Ale tak asi ví proč no… ![]()