Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Lolitaa juu super zprava
tak drzim palecky at hcg pekne roste ![]()
@Lolitaa jeeee krasny drzim palecky at je vse v poradku
.Ja jsem tedka na ceste na UTZ. A 28.10 snad 1. KET.
Děkuji holky
doufám, že to přinese jen pozitivní náladu a brzy taky budete mít //
mám strašnou radost, takovou dobu jsme zase čekali… teď hlavně aby bylo všechno v pořádku a už si nic víc přát nebudu
Jen mě občas pobolívá v podbřišku, tak snad je to normální…
Holkyyyy už zítra ET
jsem nervózní az to hezke není ale dobrou zpravou je ze bolesti ustupuji..koupila jsem nutridrinky a hodně piju takže díky za rady ![]()
@Anet131 zítra na et 18.DC ale to snad ve do ti doktoři jestli je to ok ne? ![]()
@kecka123 Určitě ano
a OPU byla kolikátý? Třeba to máš kapku posunutý ![]()
@Anet131 2.10. Přišla mens. OPU jsem mela v neděli 15.10. a ET v patek 20.10.
tys to mela dřív?
Příspěvek upraven 19.10.17 v 13:44
@MíšekS Mě je zmrazili ve fázi blastocysty všechny
doufám že zvládnou rozmrazování ![]()
Jinak já měla MS taky 2.10. OPU 13.10. a ET by byl ve středu 18.10.
Je mi divný že nenechají prodlouženou kultivaci na těch pět dní, ale jen na čtyři…