IVF, KET, ET... léto /podzim 2017

Napsat příspěvek
Velikost písma:
574
19.10.17 10:09

@Lolitaa juu super zprava :) tak drzim palecky at hcg pekne roste :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1190
19.10.17 10:50

@Lolitaa jeeee krasny drzim palecky at je vse v poradku :srdce:.Ja jsem tedka na ceste na UTZ. A 28.10 snad 1. KET.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
19.10.17 10:54

@Lolitaa Skvělá zpráva :) moc gratuluju :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
315
19.10.17 11:37

Děkuji holky :) doufám, že to přinese jen pozitivní náladu a brzy taky budete mít // :) mám strašnou radost, takovou dobu jsme zase čekali… teď hlavně aby bylo všechno v pořádku a už si nic víc přát nebudu :) Jen mě občas pobolívá v podbřišku, tak snad je to normální…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
327
19.10.17 11:38

Holkyyyy už zítra ET 8o 8o jsem nervózní az to hezke není ale dobrou zpravou je ze bolesti ustupuji..koupila jsem nutridrinky a hodně piju takže díky za rady :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
315
19.10.17 11:40

@kecka123 Tak to je skvělý ;) budu držet palce :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
19.10.17 13:24

@Lolitaa To je určitě normální :) budu držet palce :hug: všechny 4 :mrgreen:
@kecka123 A kolikátý jsi DC? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
327
19.10.17 13:32

@Anet131 zítra na et 18.DC ale to snad ve do ti doktoři jestli je to ok ne? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
19.10.17 13:41

@kecka123 Určitě ano :) a OPU byla kolikátý? Třeba to máš kapku posunutý ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
327
19.10.17 13:43

@Anet131 2.10. Přišla mens. OPU jsem mela v neděli 15.10. a ET v patek 20.10. :think: tys to mela dřív?

Příspěvek upraven 19.10.17 v 13:44

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
19.10.17 13:43

@MíšekS Mě je zmrazili ve fázi blastocysty všechny :) doufám že zvládnou rozmrazování :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
19.10.17 13:46

ET máš už zítra ne? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
327
19.10.17 13:50

@Anet131 no však ono zítra je patek 20.10. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
19.10.17 13:50

Jinak já měla MS taky 2.10. OPU 13.10. a ET by byl ve středu 18.10.
Je mi divný že nenechají prodlouženou kultivaci na těch pět dní, ale jen na čtyři…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
19.10.17 13:53

@kecka123 Blbec no :oops: neschopenka dělá divy :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová