IVF, KET, ET... léto /podzim 2017

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1190
23.10.17 17:03

@Anet131 a cyklus mas normalni? ja mam PCO a nemam ovulaci, takze musim mit rizenej cyklus. Proto ty leky.Ja jsem mela lehci formu OHSS na kontrole 10DC vypadalo vsechno pekne takze jsem vyfasovala ovitrelle. a Ted uz jen cekam na patek. Treba dostanes po te kontrole na UTZ jen injekci aby probehla ovulka pak asi utros a pujdes na ketik.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2215
23.10.17 17:12

@Anonym2016 to určitě můžeme :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2215
23.10.17 17:15

@Lolitaa Ja na ET nebyla z důvodu OHSS, takže teď čekám na KET, tak jsem nervózní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2215
23.10.17 17:18

@Anet131 ahoj, já jsem ET taky neměla z důvodu OHSS a bylo mi doporučeno minimálně 1 cyklus počkat, takže jsem šla na první kontrolu až 23 DC a teprve pak jsme plánovali KET v následujícím cyklu. Taky jsem to měla ten jeden cyklus bez léků.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
23.10.17 17:19

@Kikulele No během IUI jsem si taky vždycky jen pichla Ovitrelle, ale zaráží mě, že nemám nic na podporu růstu sliznice… Co když ani jedna nebudou dost dobrá (mám 2 delohy)? :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
23.10.17 18:58

@Anonym_kaO Ahoj :-) no já se mám objednat normálně na utz 10-12 DC a podle toho se uvidí… U mě se OHSS naštěstí uplně nerozjel, zvládla jsem to doma v posteli ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
23.10.17 18:59

@Anonym_kaO Jo a pichala jsem Fraxiparine a brala jsem nějaké léky hned od OPU…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
192
23.10.17 19:28

Ahoj můžu se přidat? Ve čtvrtek jdu na opu a mám strach. Jinak mám 25 vajíček a už aby to bylo za náma. Máme IVF s pgd. Jezdíme do Olomouce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
24.10.17 09:33

@Nicolicka Ahoj vítej :) OPU se neboj, je to rychlovka ;) já měla vajíček 30 z 32 folikulů a z toho OHSS…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2215
24.10.17 10:44

@Nicolicka Já měla 29 vajíček a dost se mi po OPU ulevilo. Ale pak OHSS.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
192
24.10.17 11:27

@Anet131 za jak dlouho jsi sla po opu domu? @Anonym_kaO ja uz to chci mit za sebou bricho mam tvrdy a strasne me boli. Doktorka.mi vcera rekla ze uz mam jen lezet a nic nedelat aby nepraskli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2215
24.10.17 12:19

@Nicolicka já jsem ráno šla na odběr a po OPU jsem cca 2-3hod ležela na pokoji a když mi bylo lépe, tak mě pustili domu. Pak jsem ještě doma ležela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
24.10.17 13:51

@Nicolicka V 7 jsem měla hotovo a v 10 mě pustili :) ale doma jsem ležela i pak…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
24.10.17 17:54

Ahoj snažilky,
Mám otázku, 11 den po ET jsem začala špinit následující tři dny i jednorazove krvacet a teď 17 den po ET zase jen spinim. Testy mám negativní :( V caru mi bylo řečeno, ze to nevyšlo a KET za dva měsíce. Nemá někdo prosím podobnou zkušenost, jak dlouho jsme krvacela nebo spinili? Moc děkuji ????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
24.10.17 19:06

Ahojky holky :) co zobete vsechno za vitaminy pro podporu tehotenstvi nebo i pro lepsi pocit aby ste k sobe pomohli tomu bobiskovi? :) ja zobu uz asi rok fertility blend ale premyslim jestli neprejit na jeco lepsiho a treba k tomu i neco pridat :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová