Jak často byste tolerovali kontakt partnera s Ex?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1292
28.2.23 18:19

Rozhodne by mi to nebylo příjemné…nevím, je to zvláštní, 1× za 14dni je dost často.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2164
28.2.23 18:24
@bigl píše:
Tak něco jiného je setkávat se s nimi v rámci party a společných aktivit a něco jiného dávat si s nimi vyloženě plánované schůzky ve dvou a kafíčkovat.

Což se taky děje, protože máme prostě společné i zájmy. Jen protože nepiju kávu, dáme si něco jiného.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42750
28.2.23 18:39

Já se s některými svými ex kamarádím celozivotně a vůbec by se mi nelíbilo, kdyby mi to chlap zakazoval. Stejně tak i on má jednu bývalku, se kterou kamarádí od dětství a po ukončení vztahu, který neklapal, spolu kamarádí dál. Nežárlím, mám ji ráda, je to fajn ženská.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Vesnickaholka
28.2.23 19:26

Prosim?? 8o asi by me nenapadlo manzelovi diktovat s kym se ma schazet a s kym ne :nevim: a je to tim, ze mu duveruji, stejne tak on me :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
13197
28.2.23 19:37
@Ahep píše:
Cimpak asi bude okorenena, že by špetkou sexu? :pankac:O takového, co chce sedět na 2 židlích, bych teda zájem neměla. A přátelství mezi mužem a ženou? :lol: Teď ještě tu o Karkulce :mrgreen:

pratelstvi mezi muzem a zenou muze byt, ale to ty nepochopis, tebe meli muzi jen na jedno, mam plno kamosu, nektere plno let a nikdy mezi nama zadny hlubsi vztah, vyjma toho kamaradskeho, nevznikl. ono je to i o tom, ze zenske, co normalne kamosi s chlapama, jim mohou nabidnout vice nez jen to mezinoží. ale to nektere ocividne nepochopite. a pokud maji kratce po rozchodu, tak to v sobe nemaji jeste zpracovane a ted jen zalezi, jak se to vyvrbi, bohuzel autorka bude asi jen prevazec :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13197
28.2.23 19:39
@Annabela11 píše:
@Ahep Asi tak :mrgreen:

no koukam, tak to je mi te lito, kamaradstvi s muzi je uplne jiny level nez se zenskyma, ale to nekterym ocividne clovek nevysvetli, protoze ony pri rozhovoru nebo casu traveny s chlapem mysli jen na jedno, jak ho ulovit, ze?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14313
28.2.23 19:41

@markytka3 Každý máme jiný názor… @markytka3 tak nekoukej ale pochop.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13197
28.2.23 19:42
@Betty MacDonald píše:
Já se s některými svými ex kamarádím celozivotně a vůbec by se mi nelíbilo, kdyby mi to chlap zakazoval. Stejně tak i on má jednu bývalku, se kterou kamarádí od dětství a po ukončení vztahu, který neklapal, spolu kamarádí dál. Nežárlím, mám ji ráda, je to fajn ženská.

ano, mam to taky tak, dokonce jeden muj ex bydlim v jednom mem byte v podnajmu, kdyz se potkame, pokecame, nekdy vyrazime i na vylet s nasima detma (nemame spolecny), proste jsme zustali i pres rozchod pratele, a ani jeden to opravdu neminime vratit zpet. ja zas nechapu lidi, kteri hodi svoji minulost za hlavu a chlap po rozchodu pro ne prestane existovat… no mozna je to tim, ze nejsou pri vyberu partnera moc narocne…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13197
28.2.23 19:44
@Annabela11 píše:
@markytka3 Každý máme jiný názor…

no hodne omezeny (myslim sirkou), to jako fakt jste nikdy nemely za pritele chlapa aniz byste se mu nedivaly do rozkroku nebo on vam?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14313
28.2.23 19:46

@markytka3 No já se snažila, chtěla ale vždy to bylo právě ze strany kamaráda trochu jinak :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
28.2.23 19:46

Tolerovat? Ty nemáš co tolerovat, s kým se kdo stýká, je čistě jeho věc a druhý do toho nemá co pindat. Rozejít se tak, aby oba zůstali přátelé a zůstala v nich vzájemná úcta, je znakem dospělých a inteligentních lidí. Mně spíš přijde dost divný, že někdo opakovaně vytváří vztahy, který musí končit pálením mostů. Tohle není normální.

  • Citovat
  • Upravit
Vesnickaholka
28.2.23 19:47
@Janli píše:
Tolerovat? Ty nemáš co tolerovat, s kým se kdo stýká, je čistě jeho věc a druhý do toho nemá co pindat. Rozejít se tak, aby oba zůstali přátelé a zůstala v nich vzájemná úcta, je znakem dospělých a inteligentních lidí. Mně spíš přijde dost divný, že někdo opakovaně vytváří vztahy, který musí končit pálením mostů. Tohle není normální.

Lepe bych to nenapsala :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
403
28.2.23 19:56

Mého prvního ex přítele znám xx let, z toho jsme byli cca 5 let spolu. Nikdy bych se ho nevzdala a vím, že i on mě. Prostě jsme se každý dal jiným směrem, ale to, že se máme rádi se tím nezměnilo. Vzájemně se respektujeme, známe navzájem i svoje partnery.

To, že se tvůj partner schází se svojí ex automaticky neznamená, že tě podvádí. Kdyby ti schůzky zatajoval, tak bych zbystrila, ale takhle na tom nevidím nic špatného.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18152
28.2.23 20:00
@Betty MacDonald píše:
Já se s některými svými ex kamarádím celozivotně a vůbec by se mi nelíbilo, kdyby mi to chlap zakazoval. Stejně tak i on má jednu bývalku, se kterou kamarádí od dětství a po ukončení vztahu, který neklapal, spolu kamarádí dál. Nežárlím, mám ji ráda, je to fajn ženská.

Já mám třeba celoživotního kamaráda, se kterým se občas vídám. Ale přišlo mi přirozené, že jsem ho seznámila i se svým tehdy ještě partnerem, teď manželem a že jsme přátelé všichni. Jednou se vidíme třeba všichni, jednou já s ním sama. Problém by pro mě byl, kdybych toho kamaráda odseparovala s tím, že je jen můj a stýkám se s ním sama. Pro mě teda byli všichni mí přátelé potom už společní přátelé mě a manžela.
Jasně že on nechodí plkat s ženskýma, když máme spolu nějaké akce a já se necpu na jeho chlapské, ale když mám já svého kamaráda, tak se prostě staví u nás na kafe, jednou doma manžel je, podruhé není, jak to vyjde. Nebo když mám cestu kolem, klidně zajdu na kafe já k němu, někdy spolu zajedeme na pizzu, když je manžel doma, tak ve třech, když není, tak jen já s ním…
Já třeba jsem dost tolerantní ohledně toho, když manžel kamkoliv jde a jede, nikdy mu do ničeho nekecám, ale přiznávám, že pravidelné sólo schůzky s nějakou kamarádkou, kde by bývali jen oni dva a nemohl tam být nikdo jiný a trvalo by to dlouho a bylo to pravidelné, to by mi fakt vadilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13197
28.2.23 20:08
@Janli píše:
Tolerovat? Ty nemáš co tolerovat, s kým se kdo stýká, je čistě jeho věc a druhý do toho nemá co pindat. Rozejít se tak, aby oba zůstali přátelé a zůstala v nich vzájemná úcta, je znakem dospělých a inteligentních lidí. Mně spíš přijde dost divný, že někdo opakovaně vytváří vztahy, který musí končit pálením mostů. Tohle není normální.

krasne a vystizne napsano!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová