Jak často byste tolerovali kontakt partnera s Ex?

Anonymní
28.2.23 16:35

Jak často byste tolerovali kontakt partnera s Ex?

Otázka zní jasně. Moc to nedokážu pochopit. Pro mě je ex jednou ex a uzavřená minulost. S žádným se nestýkám, kromě toho, s kým mám děti. Mám ale nového partnera a se svou Ex se navštěvuje 1/14 dní průměrně, 2hodiny. Ale žádné děti spolu nemají. Nechápu to. Schází se s ní protože mu u mě něco chybí? Rozešel se s ní on, i když nechtěla, tak pochybuji, že by ji chtěl zpátky. Nechápu to. Zatím to toleruji a snažím se pochopit, nechci se zbytečně hádat. Díky za reakce

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2164
28.2.23 16:46

Setkávám se s každým ex, kromě toho posledního.
Musela bych asi změnit veškeré přátele, abych se jim vyhla a nějak nevidím důvod, proč to dělat.
To, že mi s někým nefunguje spolužití, neznamená, že nefunguje přátelství.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
28.2.23 16:59

Netolerovala bych to vubec, pokud tam nejsou deti a nebo treba nejake pracovni aktivity, zajmy a podobne. A pokud ano, tak bych sla klidne na to kaficko s nima.
Ty uz jsi tu psala minimalne dvakrat ne a porad to zakladas znovu a znovu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1671
28.2.23 17:04

Jedna moje ex vaří úžasnou kávu a jednou za měsíc k ní prostě jdu na kafe. Proberem vztahy a jdeme si po svých.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18152
28.2.23 17:06
@Mariane.B píše:
Setkávám se s každým ex, kromě toho posledního.
Musela bych asi změnit veškeré přátele, abych se jim vyhla a nějak nevidím důvod, proč to dělat.
To, že mi s někým nefunguje spolužití, neznamená, že nefunguje přátelství.

Tak něco jiného je setkávat se s nimi v rámci party a společných aktivit a něco jiného dávat si s nimi vyloženě plánované schůzky ve dvou a kafíčkovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
boricmytu
28.2.23 17:09
@Jana525 píše:
Netolerovala bych to vubec, pokud tam nejsou deti a nebo treba nejake pracovni aktivity, zajmy a podobne. A pokud ano, tak bych sla klidne na to kaficko s nima.
Ty uz jsi tu psala minimalne dvakrat ne a porad to zakladas znovu a znovu.

Jak netolerovala, jak tu někdo správně psal, to že jim nefungovalo soužití, neznamená, že jim nemůže fungovat kamarádství, nebo kde je problém, že by jsi to netolerovala?

  • Citovat
  • Upravit
6886
28.2.23 17:14

Nevím asi by záleželo na pocitu jaký z toho jejich scházení mám. Pokud bych měla pocit, že to není kamarádské tak bych to zabalila a našla si někoho jiného.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
680
28.2.23 17:20
@HornyHippo píše:
Jedna moje ex vaří úžasnou kávu a jednou za měsíc k ní prostě jdu na kafe. Proberem vztahy a jdeme si po svých.

to musí bejt nějaká speciální káva :think: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
28.2.23 17:29
@boricmytu píše:
Jak netolerovala, jak tu někdo správně psal, to že jim nefungovalo soužití, neznamená, že jim nemůže fungovat kamarádství, nebo kde je problém, že by jsi to netolerovala?

Proste je to muj pohled, jestli je to porad ta sama zakladatelka, tak tam se navic schazeji chvili po rozchodu, takze to nemuzou mit ani zpracovane.

Proste z meho pohledu divne, ale rozumim tomu, ze to nekdo muze citi jinak. Co mne by vadilo, muze druhemu pripadat normalni. Ale zakladatelce to vadi, jinak by kvuli tomu nezakladala neustale diskuze. A ve vztahu nemusime tolerovat to, co nam vadi, jenom protoze nekomu jinemu to nevadi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18152
28.2.23 17:32
@Jana525 píše:
Proste je to muj pohled, jestli je to porad ta sama zakladatelka, tak tam se navic schazeji chvili po rozchodu, takze to nemuzou mit ani zpracovane.Proste z meho pohledu divne, ale rozumim tomu, ze to nekdo muze citi jinak. Co mne by vadilo, muze druhemu pripadat normalni. Ale zakladatelce to vadi, jinak by kvuli tomu nezakladala neustale diskuze. A ve vztahu nemusime tolerovat to, co nam vadi, jenom protoze nekomu jinemu to nevadi.

Mám to taky tak. Myslím si, že jsem hodně tolerantní člověk, nikdy jsem manželovi nezakazovala žádné jeho soukromé aktivity, ani by mě to nenapadlo. Ale nějaké schůzky s ex v soukromí, jen oni dva, to by mi vadilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7748
28.2.23 17:39

To by mi vadilo taky, chtěla bych nulový kontakt. Ale zakázat to člověk nemůže. Pouze dát vědět, že se mu to nelíbí. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14313
28.2.23 18:01

Pokud tam nejsou děti tak bych to netolerovala…nikdy to není jen tak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14313
28.2.23 18:03

@HornyHippo Takže za ní chodíš jen kvůli úžasné kávě? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5683
28.2.23 18:10
@MermaidMotel píše:
to musí bejt nějaká speciální káva :think: :lol:

Cimpak asi bude okorenena, že by špetkou sexu? :pankac:

O takového, co chce sedět na 2 židlích, bych teda zájem neměla. A přátelství mezi mužem a ženou? :lol: Teď ještě tu o Karkulce :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14313
28.2.23 18:14

@Ahep Asi tak :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová