Jak efektivně zhubnout 20kg a více?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mardene
Povídálka 12 příspěvků 18.01.18 11:01
Jak efektivně zhubnout 20kg a více?

Zdravím, Potřebovala bych radu jak zhubnout o cca 20kg a více. A vy co jste to dokázali jak? Já nyní pijí jen Jemně perlivé minerálky a hlídám si příjem kalorii. Mám i stažené cvičební videa. Začínám ode dneška..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 18.01.18 11:06

Začni s krabičkovou dietou ta pomáhá ale vyjde na dost peněz :palec: a začla bych sportovat nebo cvičit :)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 18.01.18 11:18

Tak hlavně musí člověk chtít, to je základ. Dělat to pro sebe ne pro partnera a podobně. Já jsem teda nepotřebovala nikdy zhodit 20kg ale 7-9ano. jsem ten typ, že potrebuji vidět výsledky a co nejdřív, vím, že je to špatně :zed: ale já si dala ze startu vždy mléčnou dietu nebo tukožroutskou. Zhodila jsem 4-5kg docela rychle a pak jsem si hlídala co jím, ať jím pětkrát denně, pravidelně jsem cvičila a ty ostatní kila šly už pomaleji ale šli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 11:21
@Mardene píše:
Zdravím, Potřebovala bych radu jak zhubnout o cca 20kg a více. A vy co jste to dokázali jak? Já nyní pijí jen Jemně perlivé minerálky a hlídám si příjem kalorii. Mám i stažené cvičební videa. Začínám ode dneška..

Doporučuji pít citrónovou vodu hlavně po ránu když vstanes si dát sklinku i to stačí. Nepila bych jen minerálky, není to úplně dobre, střídala bych s vodou obyčejnou nebo pokud to nesneses tak si ji můžeš ochutit ovocem. Jinak já predcasem hodně zhubla hlavně cvičením, a pravidelným jídlem. Vynechala jsem komplet pečivo bílé, mleko…a skvěle je si najít k sobě parťáka se kterým se budeš předhánět a podporovat se ???? a mít dobrou motivací je super, aby jsi to nevzdala.Ja měla vylepene svoje tělo na ledničce ????

Peťula21
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 18.01.18 11:31

Vše je jen v hlavě… Taky mám velkou nadváhu a též bych potřebovala min. 20kg dolů. Bohužel teď hubnout nemůžu, protože jsem ve 20tt. Zkoušela jsem toho fakt hodně, ale nic nezabralo, ani kilo dole. A to jsem se fakt hlídala, jedla zdravě, pila kohoutkovou vodu s citronem (někdy jsem k tomu přidala lístky máty)… PAk jsem jela k paní na kineziologii. Jinak - jezdím k ní už spoustu let. Byla jsem na kurzu hubnutí. Vytestuje ti jak, a co máš a nemáš jíst. V kolik hod naposledy. Zda je pro tebe dobré snídat atd atd… Najde bloky, které tě brzdí v hubnutí a zda vůbec tvá hlava chce hubnout (to je základ). Já mohla jíst vše kromě bílé mouky - takže STOP těstovinám, bílému i celozrnnému pečivu, chlebu. Měla jsem cvičit 4× v týdnu min půl hodiny. To ti vše řekne a napíše…

NA cvičení jsem se samozřejmě vyprdla, ale jídlo jsem dodržovala. I ji vyšlo, že si můžu dát slabou lžičku cukru da kafe. Takže jídla jsem měla pořád dostatek, hlad jsem snad nikdy neměla, občas chutě. Občas jsem zhřešila, ale né moc a druhý den zas vše dodržovala. ZA měsíc jsem měla dole 5 kilo bez námahy. Občas mám depku, což tou se mi to vše pokazilo :zed:. Mám sedavé zaměstnání… Jednou mi jedna paní řekla: Jééé, ty jsi zhubla viď? No, nasadila tomu korunu, protože hlava začla blbnout a já s tím přestala… Všude se píše, že základ dne je snídaně. Já snídat nemusela :dance: :palec:. Jen ráno do 7 hod jsem měla vypít cca 0,5 l vody s citronem a do 9 hod jsem něco sníst musela a bylo jedno jestli ovoce, zeleninu, acid. mlíko nebo takový ten křoupací chlebíček např s pom. máslem + šunkou, cihlou a zeleninou… Kdybych se na to nevyprdla, tak bych mohla několik kilo mít dole… Ale ta moje hlava, no…

Pokud budeš chtít, napiš mi SZ a já ti na paní pošlu odkaz. Opravdu ji doporučuju. Zbavila mě úzkostí, depky… Oblítala jsem si všechny možný psychology a psychiatry a nic. PAk mi kamarádka dala kontakt na tuto paní, že jí taky velmi pomohla a už po prvním sezení jsem přehodnotila spoustu věcí a náhled na život a odjížděla od ní jako vyměněná.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 18.01.18 11:31

Ja sla proti proudu a misto snizovani tuku snizuju sacharidy. Nastudovala jsem si low carb dietu, zjistila min spotrebu makrozivin a jedu. Od kvetna 16 kilo dole, cvicit nemuzu, vsechno jen zmenou stravy. A hlady teda netrpim. Obcas mi to z talire az pretejka :mrgreen: Drzim palce. :srdce:

Silver_Lining
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 18.01.18 11:34

Zalezi co je mysleno tim „efektivne“. Ja jsem dala dolu pres 30 kg, ale trvalo to cca rok a pul. Pravidelnym jidlem a cvicenim, vynechanim uplne nechodnych potravin typu sladke limonady nebo smazene potraviny. Ono kdyz se hubne vetsi vaha, je treba jit na to opravdu s rozvahou, protoze vysledek nebude hned. Proto je potreba najit jidelnicek a sport ktery ti bude opravdu vyhovovat a budes se diky nemu citit dobre, delat neco neprijemneho treba rok totiz vydrzi malokdo:)

Susenka.M
Kecalka 380 příspěvků 18.01.18 11:36

Ahojky, tak já mám dole 20 kg… Vždycky jsem byla stihla, ale v těhotenství jsem nabrala 28 kg a po porodu shodila jen 8kg… Měla jsem kvasinky, takže to mi asi taky “pomohlo”… Držela jsem protikvasinkovou dietu a shodila jsem to rychle, určitě to trvalo par měsíců. Hlavně jsem změnila své stravování a jim proste pořad zdrave… Určitě to má mouchy, ale i při tomto režimu jsem dále hubla. Rada bych ještě nějaké kilo shodila, ale už teď je to těžší.

Susenka.M
Kecalka 380 příspěvků 18.01.18 11:37

Jooo a ještě jsem cvičila každý den, většinou. Mám doma trenazer nebo běh a posilko doma.

unuděná
Kelišová 5599 příspěvků 1 inzerát 18.01.18 11:40

Ja po detech shodila 18kg a je to jen a jen v hlave.Ani jsem u toho necvicila, nijak zvlast se nehybala (nebyl cas s triletakem a miminem).Zakalad? Vyvazena strava, hodne jist pres den (vedet kdy bilkoviny, kdy sacharidy, kdy tuky) a vecer si odrict. Lehounke salatove vecere szase kvalitni bilkovinou a po 18te uz maximalne platek syra, sunky. Drzim pesti!

happiest
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 18.01.18 11:51

Stobklub - poctivě zapisovat co jíš, aby ti hrály sacharidy, bílkoviny a tuky a vypité tekutiny - a každý den aspoň půl hodiny cvičit (třeba rotoped, svižná procházka, běh, plavání).´, podporovat se navzájem ať už s holkama ze stobklubu, tak i v tvém okolí.
Po třech měsících trochu zvolnit, navýšit příjem (mírně), ubrat sportovní aktivity na 2× a 3× týdně. Hlavně neuždibovat a snažit se dodržovat - čím přísněji si t člověk nastaví v hlavě na začátku, tím lépe si na to zvykne. A jak začneš vidět výsledky, tak tě to nabudí ještě více.
Jediné co jsem si třeba dopřávala byl každý den čtverec hořké čokolády, nebo vocný salát nebo oslazený jogurt s kafčem - to byly mé chvilky.
Ve 20 letech jsem takhle zhubla ze skoro 85 kg na 66 - a to si už 8 let plus mínus 2 kg bez problémů držím - a to jím úplně normálně, chodíme na večeře, jen u vaření automaticky používám více zeleniny, méně tuků, cukrů atd.

Není to o tom zhubnout, ale změnit životní styl a váhu po zhubnutí udržet.

Mardene
Povídálka 12 příspěvků 18.01.18 11:52

@Peťula21 Děkuji za komentář, já začla včera po návštěvě mého gastroenterologa. No ted si hlidam kalorie, piju bud perlvou nebo cistou vodu. sladke jsem vypustila, a snazim se jist 5× denne.. vecerim max v 18hod. potom uz ani n. jen vodu..

Mardene
Povídálka 12 příspěvků 18.01.18 11:54

A jinak mam take sedavou praci. a od Brezna jsem zase pribrala 5 kg. a rekla jsem si stop… takze dnes jen voda, zeleny caj, jedno male kafe bez cukru a mlika. snidane: 1 chia rohlik+jgurt, svacina medove oplatky BeBe, a na obed jeste nevim co si udelam jelikoz koncim ve 12hod. ale na svacu si delam stavu z pomerancu (mam smoothie mixer) a nebo nejake ovoce.. a na veceri asi zase jogurt a nejake tmave pecivo

lisma
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 18.01.18 11:56

@Elephantka: Súhlas, tiež mi low carb strava sadla, vyslovene som si ju užívala a čo som zhodila, to sa zatiaľ nevrátilo (som 17.tt). Mám trochu podozrenie, že nám to pomohlo po roku snaženia aj k mimču. V tehotenstve už sa mi žiadalo ovocie aj trochu príloh, tak som zvoľnila, ale po pôrode zase na LC nabehnem, ak to pri kojení pôjde.

Mardene
Povídálka 12 příspěvků 18.01.18 11:57
@happiest píše:
Stobklub - poctivě zapisovat co jíš, aby ti hrály sacharidy, bílkoviny a tuky a vypité tekutiny - a každý den aspoň půl hodiny cvičit (třeba rotoped, svižná procházka, běh, plavání).´, podporovat se navzájem ať už s holkama ze stobklubu, tak i v tvém okolí.
Po třech měsících trochu zvolnit, navýšit příjem (mírně), ubrat sportovní aktivity na 2× a 3× týdně. Hlavně neuždibovat a snažit se dodržovat - čím přísněji si t člověk nastaví v hlavě na začátku, tím lépe si na to zvykne. A jak začneš vidět výsledky, tak tě to nabudí ještě více.
Jediné co jsem si třeba dopřávala byl každý den čtverec hořké čokolády, nebo vocný salát nebo oslazený jogurt s kafčem - to byly mé chvilky.
Ve 20 letech jsem takhle zhubla ze skoro 85 kg na 66 - a to si už 8 let plus mínus 2 kg bez problémů držím - a to jím úplně normálně, chodíme na večeře, jen u vaření automaticky používám více zeleniny, méně tuků, cukrů atd.Není to o tom zhubnout, ale změnit životní styl a váhu po zhubnutí udržet.

mě je 23 a pred 4 lety po porodu jsem pribrala a kila ne a ne dolu.. a uz 3 roky nejsem ze sebou spokojena a hlavne CHCI zhubnout delam to pro sebe.. potrebuju zhodit 20kg. klidne i vice, cvicit zacinam ode dneska mam stazene primo videa na domaci cviceni, ruzne aplikace na hlidani kalorii atd. takze doufam ze to nejak pomuze, samozrejme jidelnicek jsem zmenila ode dneska jak uz jsem psala vyse.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >