Jak je to s tou ovulací?

Anonymní
30.4.21 09:32

Jak je to s tou ovulací?

Ahoj holky, poradíte mi prosím?

Dneska jsem byla na folikulometrii (snažíme se 2 měsíce ale gyndař je akční :lol: ) a řekl mi, ze v levém vaječníku je folikul před prasknutim a ze se máme o víkendu snažit. Dneska jsem 13DC a cyklus mám 29 dni.

No, jenže partner je na služebce a uvidíme se až v pondeli večer. Poslední sex byl včera večer. Ale to je jedno.

Můj dotaz spis zní, kdy muže ten folikul prasknout, rikal ze je “před”. Na můj dotaz jestli v pondeli je pozdě rikal ze neví, ze muže prasknout dnes v noci nebo zítra třeba.

Vy co chodíte na folikulometrii, mate zkušenosti jak dlouho to trvá než z tohodle stavu úplně praskne? Kdyby prasknul dnes nebo zítra a včera večer byl sex, tak je to přeci ok. Gyndar mi řekl ze jestli nebude sex o víkendu ze jsme propásli měsíc :lol: Byl z toho až smutnej :mrgreen:

Já jsem hlavne rada ze tam to vajíčko je, jelikož nemám žádný příznaky ovulace a to ani hlen, tak jsem byla připravena ze nemám vajíčka anebo neovoluju, takže za mě dobrý zprávy!

Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4469
30.4.21 09:39

Pokud byl folikul dneska těsně před prasknutím, tak pondělí večer bude na oplodňující styk téměř určitě pozdě. Vajíčko zaniká do 24 hodin po ovulaci, spíše dříve.

Pokud má ale chlap v pohodě spermie, šanci má úplně v pohodě včerejší styk ;) Ten jedno není, tím jste se trefili do plodných dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
30.4.21 09:40

To ti nikdo presne nerekne :lol: hele, chapu, jsou to nervy, ale neda se nic delat. Podle me v pondeli vecer uz bude pozde. No, tak tento mesic na to proste kasli :hug: v nejlepsim pripade budes mit prekvapko :P

• Citovat
  • Nahlásit
21075
30.4.21 09:59

V pondělí už bude pozdě, z toho včerejšího by se to povest mohlo, ale rekla bych, ze čím delší doba je mezi tím, tím menší pravděpodobnost, ze by to vyšlo. Ideální by to bylo ode dneska do te neděle :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.21 10:17

No s tím nic neuděláme bohužel :lol: :zed:

On sam rikal ze neví kdy praskne, vyšetřoval mě asi tak 30 vteřin, jen mi ukázal na ultrazvuku ten folikul a ze je před ovulací, ze brzy praskne, ale neví kdy no.

Tak kez by prasknul dneska a včerejší styk by byl tím pádem ještě akorát :lol:

Holky a když je teda ten folikul ok, mám ms pravidelně, ovulaci přesně uprostřed, dá se říct ze jsem zdravotně ok? Nebo se pak musí ještě něco dalšího resit? Asi to vajíčko zda je ok a sliznice, ze? Ale doktor to zatím neřešil, začal tím jestli mám ovulaci, což vypada ze ano :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
30.4.21 12:09
@Anonymní píše:
No s tím nic neuděláme bohužel :lol: :zed:

On sam rikal ze neví kdy praskne, vyšetřoval mě asi tak 30 vteřin, jen mi ukázal na ultrazvuku ten folikul a ze je před ovulací, ze brzy praskne, ale neví kdy no.

Tak kez by prasknul dneska a včerejší styk by byl tím pádem ještě akorát :lol:

Holky a když je teda ten folikul ok, mám ms pravidelně, ovulaci přesně uprostřed, dá se říct ze jsem zdravotně ok? Nebo se pak musí ještě něco dalšího resit? Asi to vajíčko zda je ok a sliznice, ze? Ale doktor to zatím neřešil, začal tím jestli mám ovulaci, což vypada ze ano :lol:

To vis, ze jsi v poradku :hug: krasnej cyklus :palec: drzim palce :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
18526
30.4.21 12:31

Z toho bude holčička :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.21 13:32

@Bubla Bůčková cože? :lol: jako holcicku bych si přála strašně moc, ale jak jsi na to přišla? :mrgreen:

Ale jestli praskne v neděli tak asi blby, to už od čtvrtka od vecera je moc dlouho a v pondeli se partner vrací tak v 18h, tak to je zase moc pozdě :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1502
1.5.21 14:05
@Anonymní píše:
@Bubla Bůčková cože? :lol: jako holcicku bych si přála strašně moc, ale jak jsi na to přišla? :mrgreen:Ale jestli praskne v neděli tak asi blby, to už od čtvrtka od vecera je moc dlouho a v pondeli se partner vrací tak v 18h, tak to je zase moc pozdě :lol:

Myslím, že to má být rýpnutí :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
1.5.21 14:16

Jinak pro info, to ze ovuluješ ještě neznamená že vajíčko tam je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18526
1.5.21 21:09
@Taktinevím píše:
Myslím, že to má být rýpnutí :jazyk:

Nemá. Když se snažíš o holčičku, má být styk 5 dní před ovulaci, tak určitě čtvrteční sex a nedělní ovulace je v pohodě šance :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1502
1.5.21 21:11
@Bubla Bůčková píše:
Nemá. Když se snažíš o holčičku, má být styk 5 dní před ovulaci, tak určitě čtvrteční sex a nedělní ovulace je v pohodě šance :mavam:

Aha, tak to pardon 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 20:05
@splendis píše:
Jinak pro info, to ze ovuluješ ještě neznamená že vajíčko tam je

A zjistí se to pak na ultrazvuku nějak?
Já jdu zase zítra na tu Folikulometrie, podle mě ten folikul už prasknul, v sobotu mě bolelo břicho a byla jsem taková nafouknutá, dneska už nic. Tak nevím, co na tom ultrazvuku ještě vykouká?

Asi mám blbé dotazy, ale jsem v tom nováček :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 20:06

@Bubla Bůčková to by bylo super kdyby to takhle vyšlo :) Myslím, že jsem ovrubovala včera, protože mě bolelo břicho a byla jsem jak balon, dneska dobrý. Tak jestli to bylo ono, tak to by bylo tak 48h po styku.

No ale nemyslím si, že by to vyšlo hned tak rychle, i když bych se nezlobila :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 09:58

Holky tak dnes rano na folikulometrii mi řekl ze je po ovulaci a ze už vidí jen zbytky žlutého tělíska a ovu asi proběhla v sobotu jak mě i bolelo břicho. Takže 48h po styku.

Rikal ze mám profil vynikající a ať prijdu za půl roku kdyby se nedařilo.

Držte palce, to bych si nadělila ten nejkrásnější dárek k narozeninám, co mám v květnu :srdce: :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat