Jo ještě jsem zapoměla, doufam že jsem neodpovídala špatně, byla jsem nervózní a dost jsem se přeříkávala. O tu práci stojim, tak doufam že jí dostanu. Praxi i ponětí o té pozici mám ale na jiných pohovorech jsem právě ztroskotala na tom - individualista, přitom v kolektivu jsem v pohodě a účastním se i firemních akcí, ráda pokecám se všemi a kolikrát nemám problém se ujmout nováčků a jsem trpělivá i když jsem někoho zaučovala. I o dovolené jsem na telefonu po písmenkách když bylo něco urgentní a nevěděli si rady pro kolegy byla nápomocná
Jo ještě jsem zapoměla, doufam že jsem neodpovídala špatně, byla jsem nervózní a dost jsem se přeříkávala. O tu práci stojim, tak doufam že jí dostanu. Praxi i ponětí o té pozici mám ale na jiných pohovorech jsem právě ztroskotala na tom - individualista, přitom v kolektivu jsem v pohodě a účastním se i firemních akcí, ráda pokecám se všemi a kolikrát nemám problém se ujmout nováčků a jsem trpělivá i když jsem někoho zaučovala. I o dovolené jsem na telefonu po písmenkách když bylo něco urgentní a nevěděli si rady pro kolegy byla nápomocná