Jak poznám originál hodinek?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evička.ok
Stálice 90 příspěvků 07.12.17 22:58
jak poznám originál hodinek?

Ahoj, prosim o radu, objednala jsem hodinky na z 1hodinky.cz měli je poslat v krabičce a originál dokladem pravosti. Došlo mi viz foto…tak teda nevím. Já nevím jak má ten doklad pravosti vypadat, podle mne to není doklad, ale kartička…papirová :roll: značka guess

Reklama

Reakce:

Dipit
Povídálka 29 příspěvků 08.12.17 13:31
@Evička.ok píše:
Ahoj, prosim o radu, objednala jsem hodinky na z 1hodinky.cz měli je poslat v krabičce a originál dokladem pravosti. Došlo mi viz foto…tak teda nevím. Já nevím jak má ten doklad pravosti vypadat, podle mne to není doklad, ale kartička…papirová :roll: značka guess

Není nic jednoduššího než je vzít a zajít k hodináři. Ten většinou už při prvotním vnějším prohlédnutí ví, když ne, tak je jen otevře a vidí :) :)

EDIT: Ale teď ještě koukám na tu druhou fotku a ta kartička je přímo od Guess a je tam psáno, že je tam 10-ti letá záruka, tak bych tomu věřila, ale jestli si nejsi jistá, tak jak jsem psala výše :mavam: :mavam:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama