Jak poznám originál hodinek?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evička.ok
Kecalka 107 příspěvků 07.12.17 22:58
jak poznám originál hodinek?

Ahoj, prosim o radu, objednala jsem hodinky na z 1hodinky.cz měli je poslat v krabičce a originál dokladem pravosti. Došlo mi viz foto…tak teda nevím. Já nevím jak má ten doklad pravosti vypadat, podle mne to není doklad, ale kartička…papirová :roll: značka guess

Reakce:
Dipit
Povídálka 29 příspěvků 08.12.17 13:31
@Evička.ok píše:
Ahoj, prosim o radu, objednala jsem hodinky na z 1hodinky.cz měli je poslat v krabičce a originál dokladem pravosti. Došlo mi viz foto…tak teda nevím. Já nevím jak má ten doklad pravosti vypadat, podle mne to není doklad, ale kartička…papirová :roll: značka guess

Není nic jednoduššího než je vzít a zajít k hodináři. Ten většinou už při prvotním vnějším prohlédnutí ví, když ne, tak je jen otevře a vidí :) :)

EDIT: Ale teď ještě koukám na tu druhou fotku a ta kartička je přímo od Guess a je tam psáno, že je tam 10-ti letá záruka, tak bych tomu věřila, ale jestli si nejsi jistá, tak jak jsem psala výše :mavam: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Přísně střežený tajný pohřeb popravené pumpařky: Trval jen patnáct minut

Rodina a přátelé se rozloučili s pumpařkou Janou S., která byla minulé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >