Reklama

Jak poznám originál hodinek?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evička.ok
Kecalka 104 příspěvků 07.12.17 22:58
jak poznám originál hodinek?

Ahoj, prosim o radu, objednala jsem hodinky na z 1hodinky.cz měli je poslat v krabičce a originál dokladem pravosti. Došlo mi viz foto…tak teda nevím. Já nevím jak má ten doklad pravosti vypadat, podle mne to není doklad, ale kartička…papirová :roll: značka guess

Reklama

Reakce:

Dipit
Povídálka 29 příspěvků 08.12.17 13:31
@Evička.ok píše:
Ahoj, prosim o radu, objednala jsem hodinky na z 1hodinky.cz měli je poslat v krabičce a originál dokladem pravosti. Došlo mi viz foto…tak teda nevím. Já nevím jak má ten doklad pravosti vypadat, podle mne to není doklad, ale kartička…papirová :roll: značka guess

Není nic jednoduššího než je vzít a zajít k hodináři. Ten většinou už při prvotním vnějším prohlédnutí ví, když ne, tak je jen otevře a vidí :) :)

EDIT: Ale teď ještě koukám na tu druhou fotku a ta kartička je přímo od Guess a je tam psáno, že je tam 10-ti letá záruka, tak bych tomu věřila, ale jestli si nejsi jistá, tak jak jsem psala výše :mavam: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >