Jak přestat doufat, že se ke mně vrátí

Anonymní
2.4.21 14:09

Jak přestat doufat, že se ke mně vrátí

Ahoj, je to pár týdnů po rozchodu s mým přítelem. Rozešel se on se mnou, vůbec jsem to nečekala a hrozně mě to zasáhlo. Pár dní jsem byla v totální depresi, kdy jsem i jemu psala, jestli se k sobě vrátíme, atd. Je na mně moc hodnej, chápe moje emoce, přesto se ted za to stydím. No zjistila jsem, že kamarádství nebude dobrý nápad a že si musíme dát uplnou pauzu. Momentálně se cítím dobře, pracuju na sobě, atd. Ale pak příjde zničeho nic smutek a pláč, třeba i před lidma. A taky dělám impulzivní rozhodnutí, třeba konec v práci, protože jsem to tam nezvládala. Pracuji s lidma a prostě když najednou se rozbrečím, není to zrovna reprezentativní. A to nejsem žádná plačka, normálně skoro nepláču, ale ten rozchod mě dostal. A vlastně z té fáze - můj život nemá smysl do fáze, kdy jsem relativně v pohodě jsem se dostala, protože vlastně v hloubi duše doufám, že mu budu chybět, že si uvědomí, že mě miluje a napíše mi. Neumím se te naděje vzdát, jenom díky ni teď dokážu nějak normálně fungovat. Jsem prostě takový člověk, že vždycky mívám nějakou naději (něco, čím se uklidním), když je nejhůř, díky čemuž to vydržím. Ale o to horší je pak ta bolest, když ani to nevýjde. Prostě je malá šance, že se ke mně vrátí, ale já v to prostě doufám, i když je to špatně. :nevim: :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
460
2.4.21 14:15

Jaký byl důvod vašeho rozchodu, jestli můžu být zvědavá? Ono je totiž těžké nedoufat, pokud se k tobě partner po rozchodu ještě ke všemu chová hezky… Nelepší je se plně odmlčet a spálit mosty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 14:20

@LadyDelRey No, prostě jsme měli každý jinou představu o společné budoucnosti. Prostě chlapi to tak mají, nechápu to. Jakmile to začne být vážné, dostanou strach. Ale bavili jsme se o tom a už se k sobě nevrátíme. Z jeho strany to prostě není ono. A byl na mně moc hodný, ale vzhledem k tomu, že mi řekl, že je to definitivní konec, tak jsme se domluvili, že si nebudeme už psát, ani se vídat, atd. A je to moc těžké, ale jak říkám, pořád doufám, že i tak napíše, že si to třeba rozmyslí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 14:35

Ahoj, jedeme v tom spolem! Taky jsem stále doufala, ale časem (bez úplného kontaktu) se to pomalu ztrácí…A on? Z jeho milenky se stala oficiální přítelkyně a já, až se budu cítit fit, tak se taky po nějakém tom chlapovi rozhlédnu. Teď nám pomůže jen čas. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
15007
2.4.21 14:39
@Anonymní píše:
@LadyDelRey No, prostě jsme měli každý jinou představu o společné budoucnosti. Prostě chlapi to tak mají, nechápu to. Jakmile to začne být vážné, dostanou strach. Ale bavili jsme se o tom a už se k sobě nevrátíme. Z jeho strany to prostě není ono. A byl na mně moc hodný, ale vzhledem k tomu, že mi řekl, že je to definitivní konec, tak jsme se domluvili, že si nebudeme už psát, ani se vídat, atd. A je to moc těžké, ale jak říkám, pořád doufám, že i tak napíše, že si to třeba rozmyslí

Tohle porozchodové doufání, je naprosto normální a běžné…pomáhá to člověku, aby se nezbláznil…že je prostě naděje…já taky vždycky doufala a jak šel čas, najednou mi došlo, že vlastně dokážu žít i bez něj, že tu naději vlastně nepotřebuji…chce to prostě čas…ty naděje si klidně nech, ono to fakt pomáhá, časem se odpoutáš tak jako tak :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2537
2.4.21 14:46

Takže má jinou…
A pokud ne úplně, tak aspoň vyhlédnutou.
Pokud mu to s ní nevyjde, je šance, že se bude chtít vrátit. Já už bych ho ale nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 14:53

@ropucha 02 To ne, to vím na 100% :D

• Citovat
  • Nahlásit
460
2.4.21 15:14

Zakladatelko, píšeš, že to přišlo nečekaně, a že předtím ste nějak probírali společnou budoucnost. Podle všeho ste spolu asi nebyli zas tak moc dlouho, že? :think:
Lidé to většinou spolu ještě zkouší a snaží se o nějaké klidně i malé kompromisy a hledají všemožné důvody, jak spolu být. Příkláněla bych se k možnosti, že tě zas tak moc nežral, tak jako ty jeho. :think:
Vyprdni se na něj a říkej si, proč bych se tu trápila, když on se mnou netrápí. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2537
2.4.21 15:32
@Anonymní píše:
@ropucha 02 To ne, to vím na 100% :D

Aby ses nedivila, v 99% je to přesně takhle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
2.4.21 16:12

..

Jakmile to začne být vážné, dostanou strach.. spíš jdou o dům dál, zkoušet své štěstí.. ale je pravda, že pána neznáme a třeba se jen zažral do práce.. :think:
Cesta je nečekat, srovnat si své věci a své priority

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
2.4.21 16:41

Jako bych tohle před 5 lety psala ja :D :lol: taková trubka sem byla. Hele vykašli se na to, pokud se k sobě mate vrátit, tak se vrátíte, ale přemýšlet nad tím nema cenu.
Po čase zjistis, ze to bylo dobre. Jestli někoho má nebo ne neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat