Jak reagujete na rady, jak se starat o dítě

Napsat příspěvek
Velikost písma:
133
6.8.20 14:38
@j.a.n.i1 píše:
Nijak, nechat to být…

Urážlivost, panovačnost, hysterie… samé lahůdky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.8.20 16:55
@_Kaczenkaa_ píše:
@cverunka
Co je neuctivého na tom, že chci žít a dělat si věci podle svého? :think:
Já je neignoruju, pouze dávám najevo svůj názor, pokud bych měla žít tak jak píšeš Ty, musela bych celý živit mlčet a každého poslechnout, to bych si pak připadala jaksi nesvéprávná… :nevim:

To ovšem panovačné báby nechápou. Myslí si, že je bude každý poslouchat. Kdo by poslouchal megeru. Nikdo. Jen trouba.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová