Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@j.a.n.i1 píše:
Nijak, nechat to být…
Urážlivost, panovačnost, hysterie… samé lahůdky.
@_Kaczenkaa_ píše:
@cverunka
Co je neuctivého na tom, že chci žít a dělat si věci podle svého?
Já je neignoruju, pouze dávám najevo svůj názor, pokud bych měla žít tak jak píšeš Ty, musela bych celý živit mlčet a každého poslechnout, to bych si pak připadala jaksi nesvéprávná…
To ovšem panovačné báby nechápou. Myslí si, že je bude každý poslouchat. Kdo by poslouchal megeru. Nikdo. Jen trouba.