Jak se dostanu do primarku v Praze?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.10.21 20:03

Jak se dostanu do primarku v Praze?

Hezký večer všem, mám na vás menší dotaz, jak se dostanu z hlavního nádraží Praha do primarku? Chtěla bych tam s přítelem jež nakupovat a slyšela jsem, že i pěšky z nádraží poměrně kousek. Nešel jste někdo touto cestou a,,znavigoval" mě? Byla bych moc vděčná.. A ještě bych se chtěla zeptat, jaký máte názor na primark? Hodně lidí mi říká, že jsou tam nekvalitní oblečení a leda co je dobré, je tam koupit takové ty kravinky do bytu? Jaké máte zkušenosti s ním? (Nikdy jsem tam nebyla a ráda bych věděla, co očekávat) děkuji :) :) :

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2353
25.10.21 20:05

Hele nechci bejt rejpavá, ale neni jednodušší použít mapy? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11359
25.10.21 20:14

Asi takhle. Oblečení, které ti vydrží roky tam fakt nekoupíš, samozřejmě může být výjimka. Ale mají moderní kousky za slušný peníz, za dvě sezóny už to stejně nebude IN. Já si tam třeba koupila ta obyč Basic trička a překvapilo mě, že drží barvu i tvar i po sušení. A dětem odtud taky věci docela vydržely, ale jsou ještě malé a mají to fakt jednu sezonu, no. Ale většinu dávám dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13551
25.10.21 20:14

Je to na Vaclavaku. Vylezes z nadrazi projdes parkem a kdyz dolezes ke konovi tak uz to uvidis. Je v horni casti kousek pod mekacem. Kdyz vylezes z nadrazi, tak pujdes vlevo. Nemuzes minout. Je to fakt 4-5 minut chuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22660
25.10.21 20:15

Pěšky :mrgreen: Mužu se zeptat proč? Ty fronty tam jsou pro mě nepochopitelny. Dávají k nákupu zlatou cihlu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20491
25.10.21 20:20

@jahuhudka ještě pořád jsou fronty? já jsem je viděla koncem srpna a ani by mě nenapadlo si do ní stoupnout :mrgreen: :mrgreen: ve srovnání s Německem opět kvalita i cena jinde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4029
25.10.21 20:23

Mně nadšení pro Primark úplně připomíná devadesátky, kdy jsme se jako děcka chlubili, kdo už byl v McDonald's.
Proč jsme vždycky na východě nejnadšenější z toho nejhoršího, co sem ze západu dorazí, to fakt nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22660
25.10.21 20:24
@Monchichik píše:
@jahuhudka ještě pořád jsou fronty? já jsem je viděla koncem srpna a ani by mě nenapadlo si do ní stoupnout :mrgreen: :mrgreen: ve srovnání s Německem opět kvalita i cena jinde…

Asi před 14 dny jsme šli do muzea a frontu jsem viděla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13551
25.10.21 20:24

@Monchichik kvalita mi teda prijde uplne stejna. Maji v kolekci dokonce ty same kusy. Cenove je De a jine zeme asi mslinko levnejsi, ale ne o moc. A jinak souhlasim, obecne to jsou hadry, nicmene basic kusy a doplnky pro deti mi prijdou dostacujici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13889
25.10.21 20:25
@MrsNorris píše:
Mně nadšení pro Primark úplně připomíná devadesátky, kdy jsme se jako děcka chlubili, kdo už byl v McDonald's.
Proč jsme vždycky na východě nejnadšenější z toho nejhoršího, co sem ze západu dorazí, to fakt nevím.

Na východě ČR? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
25.10.21 20:26
@jahuhudka píše:
Pěšky :mrgreen: Mužu se zeptat proč? Ty fronty tam jsou pro mě nepochopitelny. Dávají k nákupu zlatou cihlu?

Já si ji ze srandy v létě vystala, muž šel na jednání :lol: vlezla jsem tam a látky tragédie, střihy děs.. obešla jsem to a vytlemene zase vyšla, ztráta času fajn :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2703
25.10.21 20:28

Je to prašť jak uhoď jako Sinsay a podobný. Stejný kolekce, stejný visačky, stejnej šmejd. Navíc mi Primark přijde drahej. Nicméně tam občas koupím pro dceru tričko, legíny…a pak mi není líto, když to zničí. Chtěla jsem tam koupit kalhotky, ale nenašla jsem velikost 92. Pak tam mají obrovskou kolekci Marvel - z toho jsou poprdění přítele synové, takže taky něco vyberu.
No a fronta před občas není, ale těch milion lidí uvnitř, to je na kolaps (nervovej).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27022
25.10.21 20:31
@jahuhudka píše:
Asi před 14 dny jsme šli do muzea a frontu jsem viděla :mrgreen:

Já tam byla ve stejné době asi v šest večer, a fronta žádná. :mrgreen:
Ale nic mě tam teda nezaujalo. Matros dětské sekce mi přišel nic moc. To i v Pepcu kolikrát seženu lepší kvalitu za nižší cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2416
25.10.21 20:35

Koupila jsem tam několik triček, spodní prádlo a jsem spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14616
25.10.21 20:51

Je to cesta asi na 10 minut, možná ještě míň. Vyjdeš z nádraží a dáš se doleva, jdeš pořádně rovně až vyjdeš na Václaváku, dáš se dolů po pravé straně a po pravé straně cca v půlce Václaváku je Primark :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat